Skocz do zawartości

Jakim - Outsightful (2014)


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Po przerwie wracam do muzykowania. Więcej jakimowania, w nieco innym wydaniu (i brzmieniach) - trochę elektronicznych, szczypta symfonicznych i garść rockowo-bluesowych zagrywek.

 

Tracklista:

01. The Magic Is Around Us (01:20)

02. Echo From A Distant Land (02:39)

03. Clash At Dusk (02:32)

04. Chase And Run (02:08)

05. Autodestrucion (02:12)

06. Determination (02:37)

07. Wilderness (02:48)

08. Psychosomatic (01:41)

09. Fractal Evolution (03:31)

10. Crystal Rain (03:40)

 

Download:

album na bandcampie

MP3 320kpbs

 

Cover:

cover_small.png

 

Okłada moja, nie wiem, czy taką zostawię czy nie.

 

Jak zazwyczaj - enjoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie ma co strzępić języka. Szymański, jest ######ście :) Przyczepić jedynie się mogę czasem do pianina, które zdaje mi się mieć straszną keyboardową barwę, ale to raczej efekty obcowania pół życia z keyboardem. Poza tym w momentach z grubsza funkowych wszystko pływa i jest miód, ale wchodzi pianino i brak mu jednak groova, gra bardzo balladowo. Ale to marginalna sprawa. Pięknie bawisz się gatunkami, eksperymentujesz i zawsze plony masz wysokie, nie ma co. Pokusiłbym się o stwierdzenie, że stworzyłeś nowy nurt - dubstep funk. Promuj się gdzie popadnie, bo Twoja muzyka z pewnością może trafić w szersze grono, nawet w masy, pomimo że jest ambitna. Trzymaj się ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w sumie mógłbym dać więcej groove'a na pain-inie, piętno Casio na mnie ciąży, wybacz. Prędzej mówiłbym o w pewnym sensie indywidualnej stylistyce aniżeli o gatunku, gdyby ten styl przypadkiem zostałby pociągnięty przez jakichś kontynuatorów, wtedy byłaby inna sytuacja - tym niemniej bardzo miłe słowa, podbudowują mocno, nawet stereocno!

 

Co do dalszej części: z jednej strony jakoś niespecjalnie mam parcie na szkło*, ale miłe są dwie rzeczy:

- muzyka dociera gdzieś dalej w czeluście internetów,

- muzyka się podoba.

 

Jeżeli ktoś ma dobrą wolę, zawsze może podesłać ludziom ze swojego otoczenia [którzy w jakimś stopniu mogą być odbiorcami, to nie takie łatwe słuchać Jakima - ja do dziś mam z tym problem :) ] i zrobić dobry uczynek :).

 

Dzięki raz jeszcze i - hiehie - do usłyszenia!

 

* - w każdym razie się staram nie mieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...