Skocz do zawartości

Steam


FilipSteam

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje sobie sprawę z tego że nie jest łatwo się tam dostać, jednak ponawiam swoje pytanie zadane kilka postów wcześniej:

 

"Jak to sprawdzić? smile.gif

Zależy mi aby gra powstała pod steam, więc chce zacząć wiedząc o tym co i gdzie będę musiał wstawić.

Po fakcie nie będę miał ochoty na przeprogramowanie całej gry, by wstawić jakiś kod steam'a. "

 

Jest ktoś w stanie mi na nie odpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam dodaje tylko nakładkę. Nie trzeba przebudowywać całej gry pod Steama. Proste.

 

@Edit

I znalazłem jeszcze to http://gry.wp.pl/wiadomosci/valve-porzuca-...ma,53498,1.html więc jest szansa, że w przyszłości Steam będzie bardziej otwarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byś chciał, żeby ten Steam Ci do gry zaoferował? Jak achievmenty to nie musisz mieć Steama żeby je zaprogramować, a gdy już na niego się dostaniesz, to tylko podepniesz kod Steamowy za to odpowiedzialny i tyle.

 

Twoja gra musi być dobra i lubiana, albo musisz już kimś być. Proste.

Bycie kimś wcale nie daje żadnych gwarancji. Wystarczy spojrzeć co ląduje na Greenlight. Takie Wadjet Eye chociażby musiało przez Greenlight przechodzić z Primordią, mimo że większość ich gier już na Steamie byla (m.in. bardzo znane Gemini Rue). Inny dobry przykład to remake serii Leisure Suit Larry za którym stoi oryginalny twórca serii czyli Al Lowe. Osoba znana w świecie gier, sama seria również, a musiało przez Greenlight przechodzić. Jak dla mnie takie coś mija się z samą ideą Greenlighta, który miał umożliwić wybicie się mniej znanym, no ale cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o klasyczną drogę dostania się na Steam.

Też ją miałem na myśli. Przecież nieprzejście klasycznej drogi = (zazwyczaj) wejście na Greenlight. I odnośnie tego pisałem. Myślisz, że twórcy Larrego, Primordii czy ba, nawet nasi polscy twórcy Afterfalla pchali by się na Greenlight bez próbowania klasycznej drogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...