Skocz do zawartości

Powraca zaostrzony rygor


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy użytkownicy GMClanu,

Powraca zaostrzony rygor, czyli stara Borkowa rewolucja, której celem jest utrzymanie porządku i jakości wypowiedzi, oraz dobrego zachowania użytkowników na forum. Przez jakiś czas pozwalaliśmy Wam na małe wykroczenia, niektóre wydawały się zbyt błahe aby interweniować, jednak w ten sposób zamiast dobrze wykorzystać nadaną Wam wolność, zepsuliście się, wprowadzając niemal całkowicie chaos na forum. Od dnia dzisiejszego będzie pilnie przestrzegany regulamin i osoby które w jakimkolwiek stopniu się do niego nie dostosują, będą karane następującym systemem kolejności banowania: pierwsze przewinienie - blokada konta na 3 dni; drugie przewinienie: - blokada konta na miesiąc; trzecie przewinienie - blokada na rok, lub permban (zbanowanie na zawsze). Na jakiś czas zastąpi to system warnów, który nijak się nie sprawdził w obecnej chwili. Krok ten pozwoli nam przywrócić porządek i "pozbyć się" uzytkowników szkodzących naszej społeczności, tak więc radzimy poprawić swoje zachowanie zaczynając od zaraz.

 

Dziękujemy za uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo się cieszę z powrotu do dawnych reguł. Nie dość, że nic się nie działo z użytkownikiem który miał 100% ostrzeżeń, to jeszcze system automatycznego poziomu obniżania ostrzeżeń praktycznie nie dawał szans na zdobycie takiego poziomu. Odechciało mi się już czytać większość wygłupów innych użytkowników. Mam nadzieję, że utrzyma się ten rygor przez dłuży czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2xUP: i to powinno być Wasze motto, ludziki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranma napisał już gdzieś czemu borek ma admina, oraz czemu ja go mam. Nie troluj firemark, bo polecisz przykładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie? rok temu był tu burdel, "gmclan zszedł na filcowe psy".

teraz gdyby nie psichix, darlix, i inne dobreziomy by było pięknie.

uznaję za dziwne to, że ktoś, kto nie pisał przez 3 lata, ocenia to, co było podczas jego absencji. po co wchodzić i nie pisać postów?

rok temu było dużo lepiej (no, może nie dużo, ale lepiej) na gmclanie niż jest teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się udzielam rzadko na GMC, robię sobie przerwy 3-4 miesięczne, więc ja nie przyczyniłem się w większym stopniu do rozwoju tej sytuacji. YXE też nie jest najświętszy, ale nadrabia to swoimi przykładami, silnikami oraz pomocą początkującym. Ja na GML się bardzo nie znam, dawno nie programowałem, ale umiem grafikę 3D robić, to mnie nie wyklucza z branży gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem żart, nikt się zaśmieje, więc mam bana, bo był nieśmieszny żart, ta?

tak

 

Co do banowania, daj przykład bezsensownego bana?

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=2069&st=8550

 

może i zasłużył na bana ale nie na 3 lata hej ho!

takeshi placze

 

ew. zbanowanie kryniaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się udzielam rzadko na GMC, robię sobie przerwy 3-4 miesięczne, więc ja nie przyczyniłem się w większym stopniu do rozwoju tej sytuacji. YXE też nie jest najświętszy, ale nadrabia to swoimi przykładami, silnikami oraz pomocą początkującym. Ja na GML się bardzo nie znam, dawno nie programowałem, ale umiem grafikę 3D robić, to mnie nie wyklucza z branży gier.

Ciebie rodzina już wykluczyła, ale możesz dalej pisać gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firemark przykładnie dostał bana na 3 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do niesłusznych banów to Marmot został zbanowany za nic.

nie, nie został zbanowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...