Skocz do zawartości

Anty vs Chell - Głosowanie


I am vader

Rekomendowane odpowiedzi

Tura 2: Anty vs Chell

Temat: Gra na 3 przyciski

 

Anty: Trzy przyciski do zrzucenia ich wszystkich

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=32111

 

Chell: GMClicker

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=32113

 

Głosowanie trwa do 2015-04-06 16:15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz któryśtam już w tym turnieju mamy do czynienia z tym samym schematem: jedna z gier to solidnie wykonana prosta minigierka na minutkę nie starająca się być niczym więcej, druga to ciekawy, ambitny projekt, na którego jednak zabrakło trochę czasu/pomysłów. Gra Antka zauroczyła mnie antkową grafiką i generalnie oprawą, nawet mimo wkurzającej muzyki (dziw bierze, jak tak prosta i krótka gierka może mieć charakterystyczny klimat), ale jednak grałem w nią mniej więcej dwie-trzy minuty wliczając okres przyzwyczajania się do specyficznego dosyć sterowania - niestety, brak jakichkolwiek urozmaiceń dla tego typu gry jest jak ryż dla gołębi. Z drugiej strony mamy grę Chella (swoją drogą, jak to się wymawia?) o gmclanowiczach - pomysł poruszany nie pierwszy raz (choć zrealizowany chyba jednak pierwszy). Pomijając początkowe wpadki nie jest to tak złe, jak na początku opisałem. Jest jednak troszkę bardziej złożone, niż mi się wydawało (chociaż i tak dużo mniej, niż bym sobie tego życzył :<), klikanie mimo moich komentarzy mnie nawet wciągnęło, a obecność znajomych "twarzy" z pewnością ma swój urok. Jak już wspomniałem w temacie z grą, świetnym ruchem byłoby zaczarnienie drogich opcji na początku tak, aby można je było odkrywać wraz z postępem. No i popracować nad stroną graficzną, dorobić m. in. animacje przycisków (detal wcale nie aż tak nieistotny), zmieniłbym kolorystykę na bardziej forumkową, ale ok, czepiam się teraz.

Na początku byłem pewien, że zagłosuję na Antego, ale jednak się zawahałem i stwierdziłem, że gmcowy klikacz jest dość oryginalny i mimo wszystko spędziłem przy nim więcej czasu, a o to w minigrach chodzi - głosuję na chella, ale zaznaczam, że była to bardzo trudna decyzja i polecam Antemu rozwinięcie swojej gry - chciałbym to mieć w bardziej rozbudowanej wersji na telefonie do pociupania na przystanku.

 

specjalnie nie pogrubiłem, na kogo głosuję, żeby ktoś to przeczytał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw szybkie ostrzeżenie - miałem poniekąd minimalny udział w GMClicker - Fortek podeslal mi zawartosc 1 skryptu pytajac dlaczego nie dziala i wytknalem brakujacy " && ". To tyle, ale wole abyscie to tu przeczytali zeby nie bylo bolu zadkow ze jestem stronniczy. Nie jestem. Myslalem nad swoim glosem odkad obie gry wyszly.

 

Napisałbym posta 3 razy dłuższego niż Explosivo wypisując mój tok myślowy i była to BARDZO trudna decyzja, póki co najtrudniejszy wybór w YXY, ale głosuję na GMClicker.

 

I przypominam ze glosujemy na projekty, nie ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko wyręczę vadera i przypomnę, że twój głos się nie liczy

Osobami głosującymi są uczestnicy oraz użytkownicy którzy mają konto stworzone we wrześniu 2014 lub wcześniej.

 

Liczy się , ja tu byłem wcześniej , moje stare konto to 'Zombie-Games' ale miałem małe kłopoty z e-mailem do starego konta a nie chciałem zawracać głowy administracji o zmianę dlatego stworzyłem nowe :P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...