Skocz do zawartości

Chill Ninja


Gibki Kaktus

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Chill Ninja

Gatunek: Skradanka, Platformowa

Fabuła: Skończyło się zioło, a dziewczyna ograbiła Cię ze wszystkich pieniędzy? Co można począć w takiej sytuacji? Wyjście jest tylko jedno. Stań się ninją, włam się do królewskiego skarbca, gdzie przechowywany jest wielki słoik oraz pokaźnej wielkości blant. Twoim celem jest zdobycie tego!

 

Download: GMClan ( pobierajcie to ) | Zippyshare

 

 

Autorzy: Niemalże całość była mojego autorstwa, poniżej znajdują się wyjątki:

Grafika:

Rycerz oraz ninja z http://spritedatabase.net

Shuriken i moneta z google

 

Muzyka:

Techno BEAT

 

Screeny:

sssss.png

sssssssss.png

P.S Niestety zrobiłem mały błąd. Zapomniałem wyłączyć widoczność dla kamer niektórych.

Obie wersje gry różnią się jedynie tym, ale ze względu, że psuje to zabawę polecam pobierać z GMclanowego uploadera.

Sorki, za taki błąd, mam nadzieję, że wybaczycie ^^'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, fajne ;d

Muzyczka w tle dość irytująca, ale przeżyłem. Mogłeś troszkę o dźwięki i muzykę się bardziej postarać. A tak to podoba mi się sam pomysł. Ninja który się chowa za firanką, skrada sztyletuje, a nawet wiesza na linie. Właściwie to przy większym dopracowaniu fajna gra by była. Walka z rycerzem który nas usłyszał staje się dla mnie irytująca i nie do końca rozumiem, jak go wtedy pokonać. Czujniki nie powinny móc nas wykryć przez solidny blok. Dość dziwny skok. Ale osobiście to ta gra jest moim faworytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety miałem dość mało czasu, szkoła, zajęcia inne itp.

Ale i tak lecę z pomocą.

Na muzykę poświęciłem 5 minut. Z czasem staje się irytująca, jednak i tak ledwo się wyrobiłem nie wyrobiłem się.

Jeśli strażnik Cię usłyszy musisz szybko odejść lub zawisnąć na linie, zanim się odwróci.

Gdy jednak się odwróci musisz stać blisko, ale nie na tyle, zeby Cię widział, wtedy poczekaj aż znów się odwróci i się wycofaj a potem ponownie zakradnij.

Oczywiście jest to sposób na stojących w miejscu, jeśli strażnik idzie, to wystarczy, że powiesisz się na linie lub odejdziesz, on się rozejrzy i dalej będzie szedł.

Z czujnikami się nie wyrobiłem. Mam zamiar kontynuował ten projekt(ulepszyć graficznie, dodać nowe przeszkody, nowe poziomy i naprawić bugi oraz zmienić muzykę). Myślę, że na androida ta gierka byłaby idealna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...