Skocz do zawartości

Sprzedaję grafikę 2D na zamówienie


Krashai

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaje grafikę 2D na zamówienie, w razie dopłaty mogę "ożywić" grafikę tz. animować ją.

Ceny moich produktów są bardzo tanie mianowicie za mały projekt nawet od/do 10zł. Za większe oczywiście dopłata.

 

Niestety portfolio nie mam, mam tylko blok na którym piszę o tworzonych grach przeze mnie.

Bądź o bądź tutaj przykład animowanej postaci do gry 2D ;

animation1iu.gif

Za taki projekt wziął bym 15/20zł więc to tanio na polski rynek ;)

 

Zachęcam do kupna i zamawiania !.

Kontakt - GG : 47028399

 

Grafika jak i animacja jest całkowicie stworzona przeze mnie. All rights reserved by Krashai Studio/Wszystkie prawa zastrzeżone dla Krashai Studio ©
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jezu, po napisaniu mojego posta zostałem na pw potraktowany jak jakiś agresor. Powazny grafik powinien przyjac na klate fakt, ze nie dorasta jeszcze do ceny jaka za siebie chce (Shil i jej robienie graficzek za darmo, żeby było miło i fajnie :-D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie ;P. Nie potraktowałem Cię jak agresor ;P. Poinformowałem cię tylko o tym że jak cię nie interesuje to nie pisz, ale po większości ilości komentarzy zrozumiałem że wam się nie podoba ;). Okej rozumiem, więc w takim razie szkolę się dalej, do zobaczenia (może). Narka xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jezu, po napisaniu mojego posta zostałem na pw potraktowany jak jakiś agresor. Powazny grafik powinien przyjac na klate fakt, ze nie dorasta jeszcze do ceny jaka za siebie chce (Shil i jej robienie graficzek za darmo, żeby było miło i fajnie :-D)

a ile i w jakim tempie ci szil natrzaska graficzek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile i w jakim tempie ci szil natrzaska graficzek? :)

 

 

szil (to juz szczyt niedbalstwa, doprawdy) odpowiada:

w obecnym stanie w tempie baardzo wolnym, bo jestem kompletnie zawalona robotą, ale w wakacje myślę, że dałoby radę, zresztą część osób wie, że jak się trafi i złapie mnie w odpowiednim momencie, to zrobię kilka grafik i teraz.

 

Co do samej grafiki - to rzeczywiście za dużo kasy za takie grafy. Ten stworek jest fajny, ma potencjał, chociaż ma też kilka niedociągnięć, to widać - przede wszystkim zdaje się być nieco chaotyczny, pixele wymagają dyscypliny, nie można robić bezkarnie raz krawędzie, raz nie, robić AA chwilami, chwilami nie itd.

 

Tego stworka można by bez animacji zrobić w 20 minut max, więc życząc sobie 15zł, to 45zł za roboczogodzinę, całkiem niezła stawka, jak na polskie warunki wcale bym nie powiedziała, ze to tanio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Shil: miałem na myśli, że do ilu projektów, w jakim czasie i w jakiej ilości assetów za free możesz robić? Bo jakoś sobie nie wyobrażam, żebyś trzaskała alles assety do każdego projektu jak cię ktoś poprosi w jakimś reasonable czasie (a takie podejrzenia pochodzą z faktu, że za bardzo nie widać co i rusz ukończonych projektów ludzików z gmclanu z twoimi grafikami), jak ktoś chce mieć wszystko i faktycznie kiedyś to trzeba zapłacić, taka jest naga prawda.

 

I no offence given szil, po prostu ogólnikuję free kolaborację i płatne zlecenia

 

no i zleceń nie można przeliczać od tak na stawkę godzinową, w normalnej pracy masz 8h/dzień 5 dni w tygodniu zawsze, a jako freelancer to raz masz raz nie masz, zresztą ty może byś zrobiła w 20 minut (ale jak sama uwzględniłaś bez animacji), a Krashaiowi może to dłużej zajmuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shil: miałem na myśli, że do ilu projektów, w jakim czasie i w jakiej ilości assetów za free możesz robić? Bo jakoś sobie nie wyobrażam, żebyś trzaskała alles assety do każdego projektu jak cię ktoś poprosi w jakimś reasonable czasie (a takie podejrzenia pochodzą z faktu, że za bardzo nie widać co i rusz ukończonych projektów ludzików z gmclanu z twoimi grafikami), jak ktoś chce mieć wszystko i faktycznie kiedyś to trzeba zapłacić, taka jest naga prawda.

 

I no offence given szil, po prostu ogólnikuję free kolaborację i płatne zlecenia

 

no i zleceń nie można przeliczać od tak na stawkę godzinową, w normalnej pracy masz 8h/dzień 5 dni w tygodniu zawsze, a jako freelancer to raz masz raz nie masz, zresztą ty może byś zrobiła w 20 minut (ale jak sama uwzględniłaś bez animacji), a Krashaiowi może to dłużej zajmuje

 

 

nie można z jednej strony, a z drugiej trzeba się do czegoś odnieść - bo to ze cos zrobionego w 20 minut moze byc zrobione w godzine, to nie znaczy ze ktos sie na to zgodzi - z punktu płacącego liczy sie efekt, ale jesli płacący orientuje sie ile takie cos moze zając czasu, to tez bedzie umial ocenic efekt. I oczywiscie, tu trudniej przeliczac na roboczogodziny, ale czy ja siedze godzine przy kompie, czy kopię rowy, to ta praca nie moze roznic sie płacą kolosalnie, w sensie ze tu dostane 100zł na godzine, a tu 5zł. czy tak jeest w rzeczywistosci - to tez zalezy jak kto trafi, wiadomo. Ale nawet dla samego siebie, kształcąc się, trzeba patrzeć na ten czas i umieć realnie wycenić grafikę, takie przybliżenie godzinowe nie jest złe, bo jeśli czujesz ze osiągnąłeś normalny poziom czasowy wykonania jakiejś grafy, to możesz to jakoś przełożyć na średnie stawki w danym zawodzie, województwie i o danym wykształceniu. można też oceniać od pracy, ale jak? no trzeba by porównać dokładnie rynek, co też jest omylne, nie ma kosztów wytworzenia materiału, a odnoszenie sie do innych osob, ktore tak samo jak my, odnosza sie do innych, to generuje kolejne błedy. Chyba ze ten naprawde profesjonalny umie wycenic po tym, ze on osiągnął właśnie optymalny czas wykonania danej pracy, a przy tym wie, ze moze sobie pozwolic na podbicie ceny - ale tu jest ten element roboczogodziny...

A co do assetów, prawda to, ale nie mówie o tempie obecnym, relatywnie ze za tydzien zrobvie 20 grafik (ale pewnie tyle robie, jak nie mam duzego eghzaminu, wielkosci 100-300px + jedna duża) , ale mowie o tempie ogolnym - ze natrzaskać w wakacje moge tyle, o ile mnie ludzie poproszą, szczęściem jesteście normalni i nie prosicie zazwyczaj o zbyt wiele.:D ale przyznaje sie wszem i wobec do lenisrtwa, mysle ze moznaby dac z siebie wiecej, ale czasem siedzi człowiek bez weny i jak głupi tłucze w jakąś grę, zamiast rysować jak przyzwoicie by należało.

 

 

 

I wiem, ze to nie offence, fukam na Ciebie, za to ze tak mohjego nicka piszesz :D

 

Co do gradfik tych ludków - ładna koloorystyka i kształty, ale płaskie, a na tym tle to jak pięść do oka, lepiej daj po prostu białe, prezentacja pracy też ma znaczenie, a ten rzut tła powoduje, ze te postaci są zupełnie płaskie, jak makiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Co do stawek godzinowych, dobrzy freelancerzy (graficy) biorą po $80/h czyli przeliczająć jeden kopie rowy za 5zł a drugi siedzi przy kompie za 250zł, dlatego zwróciłem uwagę, że to ciężko tak przeliczać

 

 

oczywiście nie oceniam tutaj, czy faktycznie zasługują jego prace na 20zł za jedną, ale chłopaka zdołowaliście do takiego stopnia, że zmienił cenę na 2zł za sztukę :(

 

afterall o słuszności cen decydują klienci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dołować, ale trzeba trochę się podszkolić i w sumie lepiej poczekać myślę, niż sprzedawać za 2zł - bo jak dasz taką cenę, to ludzie tego nie doceniają, nie wiem czemu tak jest...

wracając do prac, nie znam się na cenach pixeli, nigdy nie sprzedawałam.

Jest potencjał, zaczęłam się powtarzać, a takie tam komentarze tu, to norma, trzeba się przyzwyczaić, ale chłopaki w pewien swój pokrętny sposób chcą Cię zmotywować Krashai... tak myślę, wierzę w to od kilku lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...