Skocz do zawartości

GMDuel - Last Alien


Sheriff99

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Last Alien

 

Gatunek: shooter/platformówka(wtf?)

 

Opis: Ostatni kosmita na świecie przyzwał wiele groźnych galaktycznych potworów by zgładzić ziemię. Zaś Ty, mulit miliarder jako właściciel najpotężniejszej rakiety/statku kosmicznego na Ziemi, postanawiasz pozbyć się obcego. Plansza jest nieskończona, a w grze latamy rakietą kosmiczną. Tak więc jest to raczej na temat. Dziękuję za wszystkie pozytywne oceny! Sterowanie: Myszka

 

Nowy Download(21:19): link

Rozmiar pliku: 4,07 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie: Sheriff99

Fabuła: Sheriff99

Grafika: Internet + Sheriff99

Muzyka: Rameses B - Galactic

 

Screeny:

 

sc1.png

 

sc3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to bardziej mi się podoba od gry Hudera, jako że jest tutaj właściwie w co grać. Znalazłam pewien bug, ale nie był bardziej wkurzający od tych przeciwników atakujących poziomo, bo tylko na nich nie było działek strzelających w kierunku ich poruszania się; zresztą nie podobało mi się też trochę, że maksymalny poziom broni (3 przednie i 2 pary bocznych) osiąga się bardzo wcześnie, praktycznie po pierwszej fali przeciwników, a potem to już nic się nie rozwija.

(choć dodam też, że przeciwnicy na początku są ciut zbyt gęsto, zwłaszcza, że wtedy jeszcze nie ma się szerokiej broni)

 

A co do buga, to polegał on na tym, że jak się "zbiera" przeciwników będąc w trybie nieśmiertelności zaraz po uderzeniu, to ten tryb się odnawiał; czyli praktycznie cały czas można było sobie latać w trybie nieśmiertelności, o ile latało się jak słoń w składzie porcelany. Bardzo przydatny. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...