Skocz do zawartości

szmalu vs Anty - Głosowanie


I am vader

Rekomendowane odpowiedzi

Tura 1: szmalu vs Anty

Temat: Tajemnica

 

szmalu: Nie zdradzaj sekretów

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=32070

 

Anty: Zagadkowe wiadomości

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=32068

 

Głosowanie trwa do 2015-03-24 18:15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj staram się nie głosować blisko początku i czekać prawie do końca czasu, aby nie narzucać opinii organizatora na innych, ale straciłem już przez to kilka okazji do głosowania bo się zapomniałem.

 

Zacznę od gry szmalu, Nie zdradzaj sekretów. Moje zdanie jest bazowane na wersji turniejowej, uploadowanej na czas.

Gra nie ma dużo do zaoferowania i jest krótka, ale to nie jest szczególny problem, ponieważ obie gry są bardzo krótkie. Długość żadnej z gier nie będzie więc faktorem decydującym o moim głosie.

To, co sprawiło mi problem to sterowanie w grze.

Progress rozmowy jest pod LPM, Skakanie pod spacją, a poruszanie pod...no właśnie. Tu jest dziwnie.

Pod WSAD porusza się postać i dobiega tak blisko prawej krawędzi, że jest to dla mnie niewygodne.

Pod strzałkami porusza się kamerą. Co ciekawe trzymanie strzałki w prawo przesuwa gracza jeśli zaczyna się zbliżać do lewej krawędzi. Tak popychany gracz przechodzi przez ściany(nie dosłownie, wbija się w nie jednocześnie podskakując samoistnie do góry).

W wersji turniejowej nie da się ukończyć gry, ale patrząc na tę drugą i tak wiele tam nie ma ze zgniataniem przeciwników. I tak dobrze, że wskakują na obiekty.

 

Teraz gra Anty, Zagadkowe wiadomości:

Cóż.. jak już mówiłem, długości nie biorę tu pod uwagę...

Gra ma wydźwięk komiczny i taka jest. Mąż śmiesznie się skrada, muzyka pasuje, natomiast biorąc pod uwagę najbardziej podstawowy element, czyli WYKONANIE TEMATU, uważam, że Anty wykorzystał temat w sposób dużo kreatywniejszy niż szmalu i to jest główny powód dla którego mój głos idzie na jego grę.

 

 

Mój głos jest na "Zagadkowe wiadomości" Anty'ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty dobra graficzka, dobry pomysł i większy związek z tematem, ale ending rozczarowujący (a liczyłem na jakiś dobry panczlajn) i nie licząc grafiki pewnie robił grę pięć minut. Twór szmalu bardziej "growy" i w sumie chciałem na niego zagłosować, ale jednak głos na Antego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos na Zagadkowe wiadomości.

Gra jest bardziej grywalna i ma lepszą grafikę.

 

W nie zdradzaj sekretów tylko przyciskasz strzałkę w lewo na początku i wygrywasz. Bez sensu jak dla mnie. Jeśli jednak trochę poczekasz, to zniknie z Twojego pola widzenia od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No głos leci na Antego, mimo mało wybuchowej końcówki to na początku śmiechłem gromko. W grze szmala nawet nie wiem o co chodzi, po chwili wyłączyłem. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmalu - może słabo dopracowana, może mało się dzieje, ale fajnie mi się grało, a ANTY - cóż, fajna graficzka itp., ale spodziewałem się czegoś więcej. Gra byłaby fajna, gdyby działo się więcej. Np.: jeszcze jakiś level urozmaicony - pomysł na grę fajny, ale jak się okazało, że po tym jak dojdę do lapka gra się skończy to się zawiodłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmalu - może słabo dopracowana, może mało się dzieje, ale fajnie mi się grało, a ANTY - cóż, fajna graficzka itp., ale spodziewałem się czegoś więcej. Gra byłaby fajna, gdyby działo się więcej. Np.: jeszcze jakiś level urozmaicony - pomysł na grę fajny, ale jak się okazało, że po tym jak dojdę do lapka gra się skończy to się zawiodłem.

 

Jeżeli to głos na grę Szmalu to sklaryfikuj to, abym miał pewność w trakcie podliczania głosów. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szmalu vs Anty - PODSUMOWANIE

 

W turze szmalu vs Anty, siłą większości głosów wygrywa gra Zagadkowe wiadomości autorstwa Anty!

 

Anty Przechodzi do grupy 1/8 A[Tabela górna]

szmalu Przechodzi do grupy 1/8 B1[Tabela dolna]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...