Skocz do zawartości

[Konkurs] Do wygrania darmowy eksport gry do HTML5


Trzynasty

Rekomendowane odpowiedzi

Temat: Wasza gra/aplikacja, która według was powinna ukazać się na HTML5.

Nagroda: Darmowy eksport do HTML5.

Zasady: 1. Piszecie post w tym temacie z:

-linkiem do gry(*.exe)

-info "dlaczego wy?"

-ew. krótkim opisem/instrukcją

2. Wybieram produkcje, które według mnie zasługują na to(nie mam wygórowanych wymagań),

piszę listę zwycięzców i na PW się dogadujemy odnośnie reszty.

Gra/aplikacja nie musi być mega produkcją! Wystarczy, że ma to coś, nawet jeżeli to minigierka typu pacman.

3. Zastrzegam sobie prawo w przypadku zwycięzców do:

-Publikowania ich gry w wersji HTML5 (Nigdy projektu z kodem etc.) na jakim portalu chce, kiedy chce(myślę tu przede wszystkim o mojej stronce z grami html5, którą mam zamiar założyć).

-W grze musi się znaleźć info o wydawcy(mnie) i link do mojej stronki.

-Nie wolno mi modyfikować gry/publikować/kopiować fragmentów lub całości bez zgody autora.

Co do pkt.3, autor nadal ma swoje prawa do gry i może publikować bez niczyjej zgody, czy modyfikować kod!

 

Zapraszam do brania udziału i życzę powodzenia!

 

Organizator i sponsor nagród: Trzynasty

Zgodę na konkurs udzielił Gnysek, za co bardzo dziękuje.

 

@EDIT:

TERMIN ZGŁOSZEŃ DO 16.06.2013 00:00!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Zastrzegam sobie prawo w przypadku zwycięzców do:

-Publikowania ich gry w wersji HTML5 (Nigdy projektu z kodem etc.) na jakim portalu chce, kiedy chce(myślę tu przede wszystkim o mojej stronce z grami html5, którą mam zamiar założyć).

-W grze musi się znaleźć info o wydawcy(mnie) i link do mojej stronki.

-Nie wolno mi modyfikować gry/publikować/kopiować fragmentów lub całości bez zgody autora.

nie kumam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mniemam coś w stylu, że dostajesz PW ze wygrales i jezeli chcesz dostac swoja "wygrana"(porta) to musisz sie zgodzic na publikacje.
Chodzi o to, że mogę publikować tą grę na swojej stronce, ale jeżeli wam to tak przeszkadza to zgodzę się i bez tego. Czyli tylko port, a jak ktoś chce to może wyrazić zgodę na publikacje i po problemie, żeby nie było, że ja to robię dla swojej korzyści... Teraz pasuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wam nie pasuje jeśli da nam te plik html z naszą grą to czemu nie my też będziemy mieli swoją grę na swojej stronce, a to że przy okazji będzie też na innej to chyba lepiej. Ja tam dałbym jakąś swoją grę jakbym miał. ;P
Też tak pomyślałem, ale to jest GMClan - oni muszą coś hejtować, więc teraz dałem bez tego 3 pkt. Jak masz jakąś grę skończoną i jest ciekawa to przeportuje Ci ją. Jeżeli ktoś jest chętny, ale dziś nie zdąży skończyć piszcie, nie ma problemu. (Choć nie widzę tłumu chętnych jak zakładałem :P )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...