Skocz do zawartości

GMDuel


Threef

Rekomendowane odpowiedzi

uxd2M.png

Regulamin konkursu:
  1. Regulamin może ulec zmianie
  2. Uczestniczyć może każdy użytkownik portalu GMClan.org
  3. Uczestnik może wybrać czy chce przyjąć nagrodę
  4. Uczestnik zgłasza chęć udziału poprzez rejestrację na stronie http://www.threef.cba.pl i wybranie opcji "Chcę brać udział w konkursie!"
  5. Uczestnik musi zostać zweryfikowany przez administratora strony (Threef) by uzyskać możliwość głosowania
  6. Do dnia 26 Października zweryfikowani uczestnicy mogą na stronie dodawać propozycje tematów
  7. O północy z 26 na 27 Października rozpocznie się głosowanie na tematy. Procedura głosowania jest opisana na stronie
  8. Po 27 Peździernika uczestnicy zostaną dobrani w pary, para sama wybiera termin pojedynku
  9. Gdy nadejdzie termin pojedynku temat zostanie ogłoszony na stronie
  10. Po zakończeniu pojedynku odbędzie się głosowanie
  11. Długość pojedynku zależeć będzie od tematu, i będzie to zazwyczaj 3 dni
  12. Konkurs musi się zakończyć przed 15 Grudnia 2012


Regulamin gier:
  1. Gra musi być wykonana przez jedną osobę
  2. Gra musi dotyczyć tematu
  3. Gra musi być napisana w Game Maker
  4. Nie oddanie gry w terminie oznacza przegraną (mogą przegrać obaj uczestnicy pojedynku!)
  5. Grafika i muzyka nie muszą być wykonane przez uczestnika, ale musi być podane ich źródło
  6. Gra musi być wrzucona na zippyshare.com i mieć datę uploadu przed końcem pojedynku
  7. Gra musi mieć założony własny temat w dziale GMDuel Arena zgodny z szablonem


Regulamin oceniania:
  1. Jako ocena liczy się każda opinia na temat gry opublikowana publicznie (komentarz, nagranie video, recenzja)
  2. Brane pod uwagę będą tylko sensowne głosy (xxx ma lepszą grafikę nie wystarczy)
  3. Threef na podstawie ocen wybiera zwycięzcę pojedynku


Nagrody:


Oddane prace:
  1. Catch the Clown
  2. Wspomnienia
  3. Niemcy
  4. Parodia znanej gry
  5. Zombie
  6. Symulator życia
  7. Niszczenie
  8. Jeden kolor
  9. Bardzo trudna gra
  10. Kot na sankach
  11. Platformówka do góry nogami
  12. Gra w 2 kolorach
  13. A gdyby kosmos byl biały?
  14. Zbieranie monet
    • Bedziom
    • Mario by I am vader

  15. Gra na 3 przyciski
  16. Windy
  17. Reklama na pól ekranu
  18. Niesamowite historie trzech kotów w kapciach.
  19. Jeden przycisk


  20. Asteroidy
  21. Turniej
  22. Niekończąca się mapa ( lub zapętlona)


KFq2Pnp.jpg


4uBHeOU.png


Konkurs zatwierdzony - Uzjel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się śpieszyłem że funkcja zamiast sprawdzać czy jesteś użytkownikiem sprawdzała czy jesteś administratorem. ^^

 

BTW. Proszę o rozważne dodawanie tematów bo nie będę tego moderował, każdy nawet najgłupszy wpis będzie mógł być wylosowany (jeżeli uzyska wystarczająco dużo głosów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę brać udziału, muszę być bezstronny. Ktoś musi nad tym wszystkim czuwać. Gdybym miał więcej czasu to wszystko by odbywało się na stronie, każdy mógłby wrzucać grę jak na Ligę24 i można byłoby głosować; ale niestety gonią nas terminy i trzeba skorzystać póki jest promocja w YYG. Może następnym razem. :)

 

Oczywiście że da się zrobić drabinkę na nieparzystą liczbę uczestników, a poza tym chciałbym zobaczyć jeszcze kilka osób. ;)

 

A wiecie że za kliknięcie przez was tej reklamy po prawej (NIE TEJ U GÓRY! Ta u góry jest fuu!) daje mi jednorazowo 0,07 € :D

 

No i ostania rzecz: Temat "Niemcy" rox!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hostowanie gier przeglądarkowych, nadprzeciętne zużywanie zasobów hostingu, i coś jeszcze. Ogółem to bawiłem się we własne via-www pisane od podstaw i za często zdarzało mi się wykonywać zapytania SQL w nieskończonych pętlach. ^^

Ale koniec offtopicu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko do dziś do północy można dodawać swoje propozycje tematów! Po północy dostaniecie możliwość głosowania. Gdy ktoś jeszcze nie zrozumiał na czym ono ma polegać to powtórzę:

Każdy uczestnik dostał 25 punktów, punkty te przeznacza na głosy. Jeden głos za lub przeciw jakiemuś tematowi kosztuje 1 punkt. Można oddać ile się chce punktów na dany temat. Oznacza to że można np.: oddać 25 głosów na jeden temat, albo po kilka głosów na kilka tematów.

Nie bójcie się głosować przeciw tematom które wam się nie podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...