Skocz do zawartości

Zbieram ludzi do teamu


kriso99

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko

troche juz programuje i mysle ze czas popracowac w teamie

nie chce tworzyc super-mega produkcji, maja byc to male gry na androida/kompa tworzone przez 2-4tygodni

team moze sie skladac z max 6 osob:programisci, graficy, designerzy, muzycy, potrzeba kazdego.

Posiadam srednia wiedze z gm, tego tez wymagam od drugiego programisty.

Chodzi mi o to zeby mozna bylo przedyskutowac pare razy w tygodniu jak gra ma wygladac, dotychczasowe dokonania na skype

poszukuje osoby pracowitej rzetelnej(np. w tym tygodniu nie mam czasu, ale na nastepny poniedzialek bedzie.[i tak ma rzeczywiscie byc])

Osoby zainteresowane prosze na pw lub tutaj

prosze nie spamowac i offtopowac

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

nie będzie zainteresowanych póki nic nie pokażesz, also - skoro nic nie pokazujesz to znaczy, że i nic wartego pokazania nie ma, ot co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2 tygodnie wyjdzie gra "superbohater strzelający tęczą"

Eee... wyślij mi na PW link do pobrania gry nad którą pracujesz. Jeśli nie mogę zobaczyć nad czym pracujesz i jak ci to wychodzi, nie mogę podjąć decyzji o pracy z tobą. Nie chciałbym się dowiedzieć, że ten ktoś chce z kimś pracować okaże się kompletnym początkującym i reszta teamu odwala za niego robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge pokazac na pw, dla zainteresowanych.

tobie nie pokaże :* jestem za cienki w uszach dla ciebie, my master

A więc szukasz ludzi do teamu i jeszcze oczekujesz żeby CI LUDZIE pisali do ciebie pytając się o twoje umiejętności? Wybacz kolego ale póki twój nick czy imię nic nie znaczy w gamedevie to nie zarzucałbym się na takie akcje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj czas ziom, za 2 tygodnie pogadamy:-)

Nie obraź się ale takim tekstem nikogo nie zachęcisz. Skoro szukasz ludzi do teamu to miej chociaż na podorędziu coś czym mógłbyś się pochwalić aby zachęcić potencjalnych członków twojego teamu. Skoro twierdzisz że pokarzesz nam "coś" za DWA tygodnie, eh... świadczy tylko o braku umiejętności. Jeśli miałbym z kimś pracować, a ta osoba miałaby być tylko kulą u nogi, to już wolę pracować sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro twierdzisz że pokarzesz nam "coś" za DWA tygodnie, eh... świadczy tylko o braku umiejętności.

No offence, ale chyba zdebilałeś do reszty :D

zrób cwaniaku w 2 tygodnie coś lepszego od gry kriso, wtedy będziesz miał prawo takie głupoty pierniczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziękuj, tylko rób. pokażesz tym samym dwie ważne rzeczy dla nas - terminowość, a raczej upór, oraz efekty. nadal hejtuje Twoje podejście, które określiłeś jako: "robienie gier w zespole, żeby się dobrze bawić" - dla zabawy to się samemu robi, bez zabierania cennego czasu innym. Twoją myślą przewonią przy szukaniu zespołu powinna być chęć nauki od lepszych i uczenie słabszych, bo o to chodzi w zespole, by każdy zyskiwał i dzielił się doświadczeniem, a nie robił po to aby robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No offence, ale chyba zdebilałeś do reszty :D

zrób cwaniaku w 2 tygodnie coś lepszego od gry kriso, wtedy będziesz miał prawo takie głupoty pierniczyć ;)

Przepraszam bardzo ale forma wiadomości dała mi do zrozumienia iż mam do czynienia z początkującym, kto próbuje znaleźć ludzi "na szybko".

Nie chciałem nikogo urazić.

[EDIT]

, sam lubię wyzwania, daj mi temat, a ja w dwa tygodnie zakodze coś i to ocenisz, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, temat dla Ciebie to: przygoda kapelusza

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No offence, ale chyba zdebilałeś do reszty :D

zrób cwaniaku w 2 tygodnie coś lepszego od gry kriso, wtedy będziesz miał prawo takie głupoty pierniczyć ;)

Wiem, że to nie do mnie, ale co to za gra tego całego kriso?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nawet nie pomyslalem o tym :D najwyzej bedzie mial na czym sie wzorowac, choc licze na oryginalnosc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...