Skocz do zawartości

Grafika


Ddusia94

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Potrzebuje grafiki do mojej gry w widoku (takim ze ludka od góry i od dołu widać) jak w gmclan city :D

Gra będzie rozgrywać się w markecie, na zakupach xD (z chłopakiem;p).Potrzebuje:

Kafelki do podłogi (białe)

Sklepiki z ciuchami (Cropp itp..) O takie:

beztytuumu2.png

(:P brat mi wstawił xD)

-Jubilera

-sklep z pluszakami

-sklep z sukniami slubnymi

- i wiele innych xD :P

-Oczywiście musi być bohater (coś jak barbie) blondynka, w różowej mini, i rózowej topie widok juz wiecie

-i chłopaka :) bruneta , w jeansach (yeah!) i t-shirt

xD PLSS i z góry dziex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Potrzebuje:

Kafelki do podłogi (białe)

Sklepiki z ciuchami (Cropp itp..) O takie:

-Jubilera

-sklep z pluszakami

-sklep z sukniami slubnymi

- i wiele innych xD :P

-Oczywiście musi być bohater (coś jak barbie) blondynka, w różowej mini, i rózowej topie widok juz wiecie

-i chłopaka :) bruneta , w jeansach (yeah!) i t-shirt

xD PLSS i z góry dziex

Mamy ci całe sklepy narysować? ;p czy co? xd

Może trochę więcej info :D

 

Napisz może że potrzebujesz grafiki diamętów, wisiorków, butów itp ;p

 

I podaj wymiary, bo jeden narysuje suknie jak drzwi a drugi rozmiaru kafelki ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nagle wszyscy stali się niezwykle pomocnymi grafikami o_O

 

Mowilem, kobieta na forum = gwaltowny wzrost aktywnosci wsrod meskiej spolecznosci ;)

 

Dostał moda to już opisywanie wyszło z mody ;p teraz szpan że odpowiedź w tym samym poście xd

 

Bo po co nabijac posty, nie wnoszac nic do tematu? =) Poza tym zawsze bylem anty-modny ;P

 

A ja mam zacząc twoje posty edytować? :D

 

Musialbys byc modem, zeby edytowac nie swoje posty i bogiem zeby komentowac moje wypowiedzi xD

Dobra - koniec mini-czatu :)

 

Mam painta ;p Sam dla siebie to zrobie :D i ci nie pokaże :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no to niech bedzie 96x96 :P

@EDIT:ja tez chce mini czacik ^^

 

Mowisz - masz! Voila! A co do grafy, to ma byc pixelart, czy taka bardziej realna grafika? :) Bo jak to drugie to moge skrobnac jakis butik

 

Ranma: Marudzisz ;P Po prostu wolalem z tym nie spamic - don't be angry on me :)

PsichiX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ale zaraz któryś z modów dostanie w czapkę. Nie odpowiada się w cudzych postach tylko własnych... i na dodatek nie raczył się podpisać. :/

 

 

@Pusia:

Ja bym na twoim miejscu zmienił koncepcję widoku gry, ponieważ tym sposobem co teraz niepotrzebnie stworzysz sobie więcej pracy. Raz, że grafika postaci będzie musiała być w paru kierunkach, dwa, że będzie mniej atrakcyjna niż gdyby była od boku.

 

Nie lepsze będzie coś takiego?

 

rivercityransom_033004_007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz któryś z modów dostanie w czapkę. Nie odpowiada się w cudzych postach tylko własnych... i na dodatek nie raczył się podpisać. :/

Nir bij Go, on jest taki delikatny xD

Przecież ja sie z nim wygłupiałem xD tzn, nie przeszkadza mi to :D

 

Mowisz - masz! Voila! A co do grafy, to ma byc pixelart, czy taka bardziej realna grafika?

Nie podlizuj się! :foch: :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tu nie chodzi o zabawy i czy komuś się krzywda dzieje, tylko ogólne zaciemnienie przejrzystości wypowiedzi na forum. Jakbyś zauważył, to tą opcję stosujemy praktycznie tylko do ostrzeżeń. I zawsze należy się podpisywać, bo potem nie wiadomo kto to pisze. Już lepiej walnąć osobnego posta z cytatami przecież. Myślałem, że wytyczne dla modów są na ukrytym forum dla redaktorów. Dziwne, nie ma.. :|

 

@Brat Pusi:

Izometria jest trudniejsza w moim mniemaniu i bardziej pracochłonna, ale ok niech wam będzie, nie słuchajcie rad... :) A ten widok jak w Tibii to to jest rzutowanie amerykańskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Hahahaha... MMO. No wiesz, ja zakładam, że nawet zanim ukończycie taką wersję gry jaką teraz planujecie, to GMCLAN wam się znudzi i tyle będziemy was widzieć. ;) Nie znasz jeszcze potęgi takich mocy specjalnych jak:

- słomiany zapał (-5 do ambicji)

- lenistwo (-10 do szybkości)

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy, czy pomoze im zrozumiec gmla ktos wlasciwy ;)

@brat pusi [aka "Puszorek" (mam nadzieje ze sie nie obrazisz ;) ]): Spytaj sie Pusi jak ze stylem, taki pixelowy czy bardziej realny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie zrobi w izometri (bo z tego jak sie poduczy bedzie mmo)
Bez sensu jest pisanie najpierw innego silnika, a potem przerabiania go na inny. po za tym raczej nic z tego nie będzie, jak powiedział Ranmus. Po pierwsze gm jest zbyt powolny aby opłacało sie robić gre mmo. Po drugie, skoro i tak chce zmienić grafike, to po co już teraz szuka grafika. Po trzecie, jest to zbyt skomplikowane, aby udalo jej sie to zrobić, szczególnie że ma przerabiać gotowy silnik, nie znając dobrze gm.

 

Po za tym jesteście chorzy, jakbyście piewszy raz z dziewczyną gadali. Jak jakiś początkujący chłopak popraosi o grafikę drzewka, ludka i np. smochodu w widoku z góry, to żaden z was nie chce zrobić, bo sie nie opłaca, bo gra nie wyjdzie, bo robi ją newbie itp. Jak chce ona, to będziecie chyba się zbijać o to kto dał więcej. Pusia, jak ją nazywacie musi się śmiać z takich ***** (obraza) jak wy.

 

Sorki za offtopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za spamowisko?? Zakończmy gadanie o niczym i zacznijmy projekt..

 

@edit: Nie mogę se przypomnieć jak wyglądało forum bez PUSI... Było inaczej. Zakończcie z tą Pusią ciągle Pusia, Pusia i Pusia, na nic nie liczcie. Nie zapłaci, nie wypłaci i koniec...

 

Nikt niczego takiego od niej nie oczekuje.. Niech sie nie obawia, a raczej cieszy, ze chca jej pomoc

PsichiX

 

Ale, ale, ale... Teraz jak ona coś napisze to wszystkich to interesuje, a jak np ja coś napisze to cisza i tak samo z innymi...

 

@Ranmus: Zmień mi to "Brat Pusi!" Nie jestem jej reklamą! Wole mieć Chicken!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: Sam widzisz - kobiety tak maja. To juz sprawka natury, do niej miej wyrzuty ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzisz, mi to bardziej na zazdrosc o siostre wyglada, ale jak chcesz, tak czy siak ja np pomagam jak ktos prosi, nie patrze na to czy jest to kobieta czy nie, wielu jeszcze takich osob jest na tym forum, a "zakrecona" reszta to mlodziaki ktorych trzeba zrozumiec - taki wiek niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowidzenia! Już nie chce na takim forum szukać pomocy.

 

Tym nie rozwiazesz problemu , jak chcesz naprawde sie nauczyc robic gre , to nie patrz na innych , a jak poprostu robienie gier Ci nie sprawia przyjemnosci to juz inna historia .

 

Widzisz wszyscy rzucili sie z pomoca , no moze nie rzucili , ale chca pomoc , kobieta to kobieta , a kto by nie chchial pomagac kobietom ? heh :D , to chyba sama przyjemnosc , ale jak juz napisal Ranmus , jak tak pojdzie ze wkoncu ktos Jej napisze silnik to juz beda jajca. :D

 

 

@crackkk-GM , wszystko odbiera , czyli co , jesli mozna spytac ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qmpli, a to dla mnie wszystko

 

A myslalem ze na forum Ci cos odbiera , bo tu raczej nic nie zauwazylem takiego .

 

Qmpli mowisz Ci zabiera , ciekawe .. mi sie wydaje ze raczej przesadzasz , ale w jakim sensie zabiera , NP. gracie sobie z qmplami na kompie w troje , nagle wpada Twoja siostra , i bierze jednego pod jedna reka drugiego pod druga i ucieka ? czy jak xD

 

edit @crackkk : a dobra , masz swoj wiek , dorosniesz i zrozumiesz ze to byly tylko Twoje urojenia , o! , takie moje zdanie na ten temat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...