Skocz do zawartości

GMClan City 2008 - Reaktywacja


Fallord

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 246
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy
łap bruk :)

bruk.PNG

Może nie za dobry, ale może sie przydać :P

Ps. chyba za to nie wyrzucisz mnie na bruk ?? :P

 

Grela a wiesz co to rzut izometryczny ? Ty udajesz, czy naprawdę coś nie tak z Tobą jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ocb z tym gmclan city?? czemu to ma służyć?? może zrobicie z tego gierke mmo a jeżeli chodzi o widok postaci zza budynków można by zrobić transparent czyli częściowe prześwietlenie obiektu warto dodać że można by było w tym mmo zrobić wchodzenie do budynków oraz zarabianie kasy, system jedzenia itp;p to by było coś każdy kto by dał teraz miał własną chatę pozostali mieli by defalut czyli podstawowy domek i wolnych domków czyli tych defalut było by np 10 nie więcej a kolejni gracze dla których już by nie było defalut musieli by na własny sposób szukać sobie domu np odkupując go ;p albo co innego to by było coś ;p

 

Kup sobie kropki na allegro i je wstawiaj w zdania co ?

gnysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, i będzą samochody i tesz będą anonimowe czesioki i duzo ferrero roche. CZŁOWIEKU - po co piszesz ?

Co do jeszcze bruku i drogi prosze względem dobra.gif tej siatki . Cały bruk/droga ma być w polu , oczywiście bez tego czarnego PFU czerwonego obramowania.

A ja dalej nie widze chętnych do sklejania :/

 

 

Właśnie chciałem powiedzieć, że czerwone a nie czarne, ale sam zauważyłeś... idź spać może :P

gnysek

lubisz edytowac posty dla zabawy? >_>'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fire: a ty to w czym sklejales?? ;)

no bo jesli w czyms prostym w obsludze (no chyba ze to mam) to moglbym ewentualnie ja sklejac bo przez 3 tygodnie mam spokoj :D (ferie + tydzien odpoczynku przed feriami :D)

hmmm... myslalem o gmie (latwo sie tam w miare skleja) ale jesli bedzie wieksze miasto to nie pomiesci na viewie :/

WIEM! moge sklejac w Paincie :P serio :) jesli tylko tak mi nakazesz panie... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najrozsądniejszą metodą sklejania będzie podawanie w XMLu współrzędnych gdzie ma być usytuowany każdy budynek i jakiś skrypt w Javascript renderujący to.

Z AJAX'em i JSON'em będzie się łatwiej pisało funkcję parsującą :).

No nie, to już wszyscy mają mój niedokończony skrypt ?

@Kryniak, dupa blada Json przypomina mi złe lata dzieciństwa, po za tym XML jest czytelniejszy i możliwość odczytu w innych programach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

XML jest fajny, ale nie do transferu danych dla javascript, od tego właśnie jest json, który jest natywnym formatem i nie wymaga parsowania oraz mniej waży. Można ustalić zapis obiektów w XML, ale dla celów webowych dane powinny być konwertowane do json, a potem wysyłane do przeglądarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...