Skocz do zawartości

Play 2008 Beta 2 PreRelase 1


TeoTN

Ocena  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz Play 2008 PB2???

    • 10
      3
    • 9
      0
    • 8
      2
    • 7
      1
    • 6
      2
    • 5
      1
    • 4
      2
    • 3
      1
    • 2
      0
    • 1
      20


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Code name: Play 2008 Beta 2 PreRelase 1 (znane też jako PreBeta 2)

 

Gatunek: SiS

 

Opis: Nakładka na Windows Ž - dla tych co nie lubią Windowsa ale nienawidzą innych systemów. Licencja na 2 miesiące. Cóż, było dużo problemów, ze stworzeniem użytkowników, więc na szybko została ta wersja okrojona z paru funkcji związanych z użytkownikami, a samo logowanie działa na tych samych zasadach (Czyli 1 user i nie widać opcji wyloguj).

 

Download: Play 2008 Beta 2 PreRelase 1

Rozmiar pliku: 8 420 KB

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja oraz właściciele DLL'i

 

Grafika:
TeoTN

Muzyka:
Internet

Screeny:

 

 

 

Dodatki:

 

Tapety:

 

PS.
Wpisujcie kto jaką dał ocenę
, mówcie o błędach, w razie czego - Ignore, taki przycisk po prawej Error'a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za dużo różnych efektów. I znalazłem buga, nie da się najechać na "pasek szybkiego uruchamiania". A tak to kilka razy mi wyskoczyły jakieś błędy, ale ignorowałem.

 

PS: Nie możesz zrobić wyboru ścieżki do "zainstalowania"? I najlepiej jeszcze do tego od razu skrótu na pulpicie? :D

Lepiej do instalki użyj jakiegoś programu w stylu Install Creator Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Install Creator Pro - mam problem z instalacją.

nie da się najechać na "pasek szybkiego uruchamiania" - góra czy dół!?

za dużo różnych efektów - ustawienia (u góry, lub prawy na przycisk menu)>efekty>off

Nie możesz zrobić wyboru ścieżki do "zainstalowania"? - jest, ale coś UltimateZip namieszał i nie ma :(

 

PS jaka ocena???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Install Creator Pro - mam problem z instalacją.

Z instalacją programu czy zrobieniem instalki?

 

nie da się najechać na "pasek szybkiego uruchamiania" - góra czy dół!?

Dół, obok "Menu".

 

za dużo różnych efektów - ustawienia (u góry, lub prawy na przycisk menu)>efekty>off

Wiem, ale mi chodzi ogólnie.

 

Nie możesz zrobić wyboru ścieżki do "zainstalowania"? - jest, ale coś UltimateZip namieszał i nie ma :(

...

 

PS jaka ocena???

5. Jak dla mnie to średnie. Chyba, żebym miał WinME albo 98, to bym to docenił (jakby mi to zadziałało, bo nie wszystkie aplikacje z GM6.x mi chodziły na tych systemach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licencja na 2 miesiące.
:lol2: ojoj, co się stanie jak ją przekroczę? :)

Linia komend Run Ž:

(...)

A na jaką cholerę to komu? :)

 

Co do samego tematu: Oceniam ten cały yo, yo Play na 1 w ankiecie i jedną gwiazdkę. Po prostu robienie czegoś brzydkiego, niepraktycznego i wolnego, i to w dodatku w GM to czysta głupota, której niestety tolerować nie muszę. Wątpię również, aby komukolwiek się to do czegoś przydało, bo zbyt sensownego zastosowania w tym nie ma. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Wolnego??? No to masz mocnego kompa, nie powiem. Pentium II i 32 MB RAM???

 

której niestety tolerować nie muszę

To po kijaszka w ogóle wchodzisz tu??? Masochista czy co??? Człowieku - nie odpowiada Ci - nie musisz nawet ściągać. NIKT CIĘ NIE PRZYMUSZA. Chyba że masoch jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Wolnego??? No to masz mocnego kompa, nie powiem. Pentium II i 32 MB RAM???

Gratuluję sokolego oka! :thumbsup:

To po kijaszka w ogóle wchodzisz tu??? Masochista czy co??? Człowieku - nie odpowiada Ci - nie musisz nawet ściągać. NIKT CIĘ NIE PRZYMUSZA. Chyba że masoch jesteś

Wchodzę tu m. in. po to, aby studzić zapał różnych dzieciaków rewolucjonizujących cały komputerowy świat. :)

 

Poza tym, z łaski swojej mógłbyś odpowiedzieć na pytanie, co się stanie po przekroczeniu licencji? :) Autor będzie smutny? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po kijaszka w ogóle wchodzisz tu??? Masochista czy co??? Człowieku - nie odpowiada Ci - nie musisz nawet ściągać. NIKT CIĘ NIE PRZYMUSZA. Chyba że masoch jesteś

 

Tak, tylko dla twojej informacji, nie umieszcza się tutaj gier/programów dla "jaj", tylko po to, żeby inni Cię ocenili. A Blackmaul ocenił Cię na 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TeoTN: Zastanów się, czy robienie programu wg zasady "brute force and ignorance" jest sensowne.

Prawda - są mocniejsze komputery, ale czy dlatego miałoby się stosować np. sortowanie bąbelkowe zamiast szybkiego? Czy myślisz, że w dzisiejszych czasach robi się programy na zasadzie "żeby działało", niekoniecznie szybko?

...

Odpowiedź zostawiam Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle nie rozumiem po kiego to komu. Brzydkie, powolne, nieużyteczne.

1/5

PS2. Dwóch zaciętych wrogów - czy też może tchórzy - oceniło już na 1. Bez wpisywania- cóż za odwaga!!! A nie wspomnę, że 1 dostawały przerobione przykłady, ale no cóż, nie wpływajmy na innych - kto chce głosuje, jak chce.

A co niby, mamy dać 5/5 dla rzeczy zupełnie bezużytecznej :/ ? Może włożyłeś w to jakiś wysiłek, ale zupełnie na marne, bo program ten nie spełnia żadnego ze swoich celów o których pisałeś w poprzednim temacie. Poza tym, Game Maker to program do tworzenia gier. Po kiego w dwuwymiarowym desktopie ma być używany akcelerator grafiki (GM używa Direct3D do renderowania grafiki 2D, więc niepotrzebnie obciążamy kartę grafiki). Jak już ci tak zależy na robieniu własnych środowisk graficznych, to przejdź na jakiś język programowania, bo w GM mało wskórasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Webzir:

niestety tolerować nie muszę
jeżeli tak mu przeszkadza to, że cokolwiek robię z Play - to nie musi się tym interesować.

 

fakt że jest to wolniejsze niż sam windows

Testowałem na 2 kompach:

Pentium IV 2.54 GhZ

RAM 512 MB

GeForce 5200 128MB

 

Core2Duo 1,66 GhZ (Modelu nie pamiętam, a w tej chwili tego kompa nie mam podręką - tyle powiem, że laptop ^^)

RAM 1 GB

Graf. zint. 64MB

 

Hula, jak ta lala.

 

 

Bardzo duże podobieństwo do windows'a wyskakuje tyle samo błędów

A może powiesz jakich???

 

@Marmot: Prosiłem, aby WSZYSCY oceniający się dopisali - moim zdaniem jeżeli ktoś daje 1 i nie wpisze się - tchórzy

 

przejdź na jakiś język programowania

Wspominałem, chyba, już w jakimś miejscu, że to dopiero "czujka". Druga wersja od dawna ma zaplanowany inny - szybszy - silnik, a trzecia jest zaplanowana na inny język niż GML.

 

Z tym wolnym chodzeniem - wina słabych kompów, ale i to przewidziałem - u góry macie wydajnościomierz (prawa strona paska górnego). Polecam, na przyspieszenie Prawy>Zamknij.

Przyspieszy ze 2-3 razy.

 

PS Nawiasem mówiąc: praca faktycznie była wielka, co dopiero teraz widzę. 58 stron z tego, co było w Edit>Show object information, po skopiowaniu do Word'a, ustawieniu Arial, 9pt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed przyznaniem się. Są tacy co nawet bez ściągania walą 1. I często nie znają nawet poprzedniej wersji.
możliwe, że tak jest. też kilka razy dałem 1 bez ściągania gry, wystarczy że widziałem posty publikującego i screeny gry :thumbsup: ale komentowałem, żeby obrzydzić takiemu życie (i przy okazji aby wziął się do roboty i zrobił coś porządnego).

ale i tak zbytnio przesadzasz. kto nie komentuje, a tylko daje ocenę, obniża wartość merytoryczną GMClanu, żadne tam tchórzostwo :rolleyes:

 

w każdym razie, życzę powodzenia z projektem :excl: jak dla mnie problem tej 'nakładki' nie leży w wydajności czy wyglądzie (wygląd to sprawa gustu), lecz w możliwościach. jak na razie nie jest to nic szczególnego, bardzo początkujący userzy PC-a może i jakoś by z tego skorzystali, ja jak już to bym wolał podpicować sobie explorera jakimś tweakerem. pozdro :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do błędu jakie mi wyskakiwały nie pamiętam, a nie chce mi się tego znowu ściągać i uruchamiać...

 

A co do tych rzekomych "tchórzy", może nie każdemu chce się tracić czas napisanie posta z wyjaśnieniami dlaczego dał 1? Skoro dał 1 to znaczy że według niego się należało i już..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalem 1 i nie nic nie napisalem(nie miej do mnie zalu, poprostu teraz przyszedlem to zrobic)

 

Nie mowie ze sie nie napracowales , tylko na wszystko na marne - po co drugi raz wymyslac kolo? w porownaniu do Windowsa, to twoje kolo przypomina bardziej jajko... Poprostu mysle ze jak bys ten czas wlozyl nawet powiedzmy w break outa to i tak wiecej bys uzyskal ocen pozytywnych... Game Maker jest chyba jak sama nazwa wskazuje do robienia gier...

 

A tak btw. To nie miej pretensji to kogos kto Ci postawil 1 - a jak cos sie nie podoba to mogles zrobic skale od 5 - 10 wtedy mialbys same 5 ;))

 

Nie bierz tego do siebie, tylko wez sie w "kupe" i stworz jakas porzadna gier.

 

thx, Matt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie miej pretensji to kogos kto Ci postawil 1 - a jak cos sie nie podoba to mogles zrobic skale od 5 - 10 wtedy mialbys same 5

 

Nie mam pretensji o ocenę, a o to, że się nie chcą wpisać z tym, jaką ocenę dali oraz co im się aż tak nie podoba. I już.

 

Edit: W pierwszym poście jest już dostępny Repair Pack 1, jest to główny exe'k, poprawiony Quick Launcher i kilka innych drobnych błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Myślisz, że komuś będzie się chciało w to bawić? o0

Mi samemu się nie udało tego uruchomić bo wyskoczył błąd, że plik jest "skorumpowany"... xDD

A potem wkurzające okienka, których bez wejścia w procesy bym się nie pozbył... Xx

 

Tak było u mnie... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...