Skocz do zawartości

Zrobie grafiki ( wmiare proste ).


domek-1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hehe on bendzie wykorzystany do mojej mini gry byc może ta mini gra pojawi sie pojutrze (chociaz wontpie bo mam tylko caly systam bez map) a tu masz wszystkie grafiki czolgu i tego dzialka ;p:

 

Ps dasz mnie do creditsow ;p ?

 

A kran to zrobilem byle zeby zrobic ;p

 

Moze daltego kiepskie ze uzywam swojej 60 kolorowej palety .

 

ps2. aaaa jakiej gry ;p ?

 

@bartek

 

3 godziny temu bylo 9 % sim live teraz 15% jak to mozliwe ;p ?

post-3347-1198877915.png

post-3347-1198877920.png

post-3347-1198877924.png

post-3347-1198877929.png

post-3347-1198877933.png

post-3347-1198877954.png

post-3347-1198877961.png

post-3347-1198877967.png

post-3347-1198877972.png

post-3347-1198877977.png

post-3347-1198877981.png

post-3347-1198878056.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie małe te rury, a pozatym - dlaczego tak dużo rur w tym tilesecie Oo ?

 

Większość tych tilesetów (no tileset to całość... mam na myśli pojedyńczą część ;-) ) jest powtórką innej. Przez to strasznie nieczytelny...

 

Jeszcze raz napisze - strasznie małe..... do niczego się nie przyda nikomu tileset rury o takiej wielkości......

 

I jeszcze jedno: JPG strasznie zje... zepsuło jakość :P Ściągnijcie se to na kompa i powiększcie gdzieś 1000% :P LoL

 

Pozatym zrypana przeźroczystość - dolny lewy pixel jest koloru czarnego - nie różowego. Zresztą nawet jakby był różowy to i tak nie załapałoby transparentu - kolor transparentu nie jest jednolity - to przez to JPG.....

 

Ale nie jest źle :-) Ogólnie najlepszą twoją pracą jest ten czołg, chociaż jest zbyt Paintowy, ale to można bez problemu poprawić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ten tileset przypomina "czasy dosowe".

To źle? Ja lubię gry dosowe...

Bez obrazy.Weś się lepiej za kolekcjonowanie kapsli z chipsów a nie robienie grafik ;x

A ty byś przestał wreszcie krytykować innych i ich zniechęcać... Nie podoba ci się to nie - ale nie musisz ich od razu jechać... btw:

"Zanim kogoś skrytykujesz, wstań i sam zrób to lepiej..."

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w JPG :

sssssssssssssssssssssssss.PNG (3.59k)

Dotychczas użyto 3.59k przestrzeni załączników w tym poście.

Pozostało ci jeszcze 480.99k.

 

Bez obrazy.Weś się lepiej za kolekcjonowanie kapsli z chipsów a nie robienie grafik ;x
A ty byś przestał wreszcie krytykować innych i ich zniechęcać... Nie podoba ci się to nie - ale nie musisz ich od razu jechać...:

@Fallord

Ja sie akurat z tym zgadzam ...

Chociaz sie nieobrazilem

@Yoda

... ale ten 3 qute mi sie niepodoba ;p .

@Dawidds

Małe bo akurat taki mi sie wymiar ztegował (wiem ze glupio powiedzialem) a tam są kopie ale ze zmienionymi szczegulami ale zmiany widać pewnie dopiero na powiększeniu zbyt czsami na sczegóły uważam . A nieczytelny sie zgodze ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zanim kogoś skrytykujesz, wstań i sam zrób to lepiej..."

Tak, genialny cytat. Podziwiam jego autora za idiotyzm. Kto komu zabrania wyrazić opinię o jakiejś rzeczy? Czy trzeba robić rzeczy równie dobrze, a nawet lepsze? Widziałeś kiedyś recenzenta gier w jakimś czasopiśmie, który tworzy gry lepsze od tych co recenzuje? Brawa za geniusz.

I to jest zresztą bezsensowne też dla tego, że w mojej prywatnej ocenie, taka np. Almora jest nie wybijającym się mmorpgiem ponad inne i z czystym sumieniem oceniłbym ją 3/5 z tego względu; to czy mam ją ocenić na 5/5 tylko dlatego, że sam bym lepszego nie potrafił zrobić? Bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak osobiście widzę w tym cytacie nieco sensu i sam się do niego stosuję... Nie miałbym sumienia kogoś zjechać totalnie, tylko za to że coś mi się nie podoba, a jeśli wiedziałbym że sam nawet w niewielkim procencie nie jestem w stanie czegoś takiego zrobić ;) I nie mam tu na myśli recenzentów ani krytyków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, genialny cytat. Podziwiam jego autora za idiotyzm. Kto komu zabrania wyrazić opinię o jakiejś rzeczy? Czy trzeba robić rzeczy równie dobrze, a nawet lepsze? Widziałeś kiedyś recenzenta gier w jakimś czasopiśmie, który tworzy gry lepsze od tych co recenzuje? Brawa za geniusz.

I to jest zresztą bezsensowne też dla tego, że w mojej prywatnej ocenie, taka np. Almora jest nie wybijającym się mmorpgiem ponad inne i z czystym sumieniem oceniłbym ją 3/5 z tego względu; to czy mam ją ocenić na 5/5 tylko dlatego, że sam bym lepszego nie potrafił zrobić? Bezsens.

Yodzie chodził o to, żeby nawet jak te grafiki nie są doskonałe to nie zskreślać go od razu, nie zniechęcać do tego. Ma chęć robienia grafik, ok. Przyjął taką formę(takie na zlecenia), ok. Niech ćwiczy. To bylo zwrócenie uwagi na to, że Fall wypowiedział się z nutą nietolerancji. Domek sam sobie obrał środowiska, w którym się otacza i tu chce się uczyć od mastah przesiadujących tu. Pewnie oczekuje krytycznych uwag, ale nie takich:

Nic nadzwyczajnego. Wiesz co? Pakuj manatki

Upadły pan mógłby się zastanowić zanim będzie takie rzeczy robić, bo później standardy gier(m.in. grafiki w nich) tu będą ciągłe głównie słabe. Pomyślcie co będzie za kilkadziesiąt lat. Umrze Propaganja, Borek, Jaklub itd., i nie będzie następnego pokolenia twórców, więc czy amatorskie gry(i grafiki :P ) są skazane na wyginięcie. Lepiej zachęcać ich, aby ćwiczyli, kształcili się.

 

@domek-1: Rzeczywiście powinny być te grafiki twoje większe.

 

EDIT:

Jak zacząłem pisać to posta wyżej nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten cytat Yody ma sens, tylko trzeba go interpretować odpowiednio do danej sytuacji.

salut.gif

 

Yodzie chodził o to, żeby nawet jak te grafiki nie są doskonałe to nie zskreślać go od razu, nie zniechęcać do tego. Ma chęć robienia grafik, ok. Przyjął taką formę(takie na zlecenia), ok. Niech ćwiczy. To bylo zwrócenie uwagi na to, że Fall wypowiedział się z nutą nietolerancji. Domek sam sobie obrał środowiska, w którym się otacza i tu chce się uczyć od mastah przesiadujących tu.

dokładnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko cytat wyraźnie mówi o krytyce, ocenianiu, a nie najeżdżaniu na kogoś :] . Zresztą, jak ktoś tu wystawia pracę to musi być przygotowanym na to, że jednym się spodoba, drugim nie i może paść ofiarą krytyki, także skrajnej. A jak wszystko mielibyśmy oceniać pod kątem czy samemu się potrafi lepiej, to by to było najzwyczajniej bezsensowne, bo załóżmy, że ktoś zrobi grę przeładowaną efektami i różnymi bajerami, a jest całkowicie nie grywalna, nudna, to co, każdy ma mu dać 5/5, bo by się nie zrobiło lepiej :/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurna jakiż to ja popularny stał się ;o

To źle? Ja lubię gry dosowe...

Poważnie ? Ja do dziś gram w Wastelanda.

A ty byś przestał wreszcie krytykować innych i ich zniechęcać...

A słowo ciałem się stałooo...

Nie podoba ci się to nie

Co nie znaczy, że mam siedzieć cicho.

ale nie musisz ich od razu jechać

Czy ja tu kogoś "jade" ? Poprostu chcem mu dać do zrozumienia, żeby nie wrzucał gówien za przeproszeniem.A jak już daje to niech będzie nastawiony na krytyke.

"Zanim kogoś skrytykujesz, wstań i sam zrób to lepiej..."

Ja jako beztalencie w grafike zrobiłbym 666x lepszy "wibrator" niż on.Podkreslam chodzi o ten sam który wytykałem na poprzedniej stronie.

Chociaz sie nieobrazilem

W sumie - dziwne gdybyś się obraził ;x

I to jest zresztą bezsensowne też dla tego, że w mojej prywatnej ocenie, taka np. Almora jest nie wybijającym się mmorpgiem ponad inne i z czystym sumieniem oceniłbym ją 3/5 z tego względu; to czy mam ją ocenić na 5/5 tylko dlatego, że sam bym lepszego nie potrafił zrobić? Bezsens.

Polać mu - czysta prawda ;x

Ja jednak osobiście widzę w tym cytacie nieco sensu i sam się do niego stosuję... Nie miałbym sumienia kogoś zjechać totalnie, tylko za to że coś mi się nie podoba, a jeśli wiedziałbym że sam nawet w niewielkim procencie nie jestem w stanie czegoś takiego zrobić I nie mam tu na myśli recenzentów ani krytyków...

Słuchaj, gościa nie będe głaskał po główce i mówił jakie on to ######.... grafiki robi.Poprostu jak mi się coś nie podoba - mówie nie.Jeżeli koleś robi, robi, robi grafiki i nic mu z tego nie wychodzi niech sie wezmie za coś innego.Nie każdy jest dobry w tym w czym by chciał.

Nie miałbym sumienia kogoś zjechać totalnie

Czy ja go "zjechałem totalnie" ? ;f

 

 

Może na koniec zarzuce jakimś rymem:

Hej, nie jestem tu od pouczania, co nie znaczy , że nie moge mieć własnego zdania.

 

 

Edit: I z dniem dzisiejszym wstawiam takowy do sygnaturki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...