Skocz do zawartości

Zablokowane Powstaje klan Soldata dla osób z GMclanu


Tymon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ty sie tak nie spiesz, narazie cały czas przegrywamy. Przydałoby sie żebyście pograli troche razem, bo małozorganizowani jesteśmy. Weźcie sie umawiajcie z innymi członkami i grajcie na dziko (jeden szuka wolnego serwa, potem podaje drugiemu IP i port). Ja codziennie gram w soldata, nawet jak nie mamy żednych meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że wogóle nam nie idzie. Wg. mnie powinniśmy kiedyś cały klan zebrać i na zamkniętym serwie grać. I tyle. Kiedyś jak Firemark tak robił, to tylko na 4 osoby i zawsze były 2 spoza klanu przez które nie można było na serwer wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdziesz taki duży serwer ? O dobrym pingu ? Zbierzesz wszystkie osoby naraz ? Ok, nie ma sprawy :D Ja jestem za :]

 

EDIT

Zebrać wszystkich to nie problem ale serwer, to jest problem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bym mugł tak trenować codziennie od 20 bo zawsze jestem a z nicolasem tak na dziko pogralismy se 5 minur  :crying:  bo serwer nas wyrzucił za ping

Serwer nie wyrzuca. Widocznie admin serwera musiał akurat go obserwować :P .

 

Serwer? Uhhh, to problem. Najlepiej to by było kupić takowy na gamesnet.pl, ale komu się chce płacić 4,90 miesięcznie :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer na stronkę mamy Pietrus. Nam jest bardziej potrzebny serwer do gry.

 

PS. Jakie masz łącze Pietrus?

:)

Łącze? Stałe połączenie WLan :> Niewiem czy napewno, ale tak wynika z moich badań, a nikt mi nie chciał powiedzieć dokładnie :boxed: Ale raczej napewno Wlan. Zresztą jest napisane "22 Wlan Adapter" :B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy robić jakieś treningi w stałych porach, mówcie jakie godziny i dni tygodnia wam pasują.

 

A tak nawiasem...

1.png

Podskakujecie ? :P (patrz na mój wynik :P)

 

EDIT

I coś od Marka z seri "Niezły fart"

mark.png

Patrz na granat i Marka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wolał o 2 rano bo ja moge jednoczesnie spac z zamnkientymi oczami i grac w soldata bo to dla mnie nie robi roznicy bo u mnie na ekranie jest tak ciemno ze itak nic nie widze, ale naszczescie glos dziala dobrze i to mi pomoaga na tyle ze gram tak jakbym wszystko widzial :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, wiem :P słyszałem już o tym :D Ale jakoś mi to nie podpasowało (mojemu ojcu).

 

EDIT

Ok, namówiłem go jakoś :D teraz co mam zaznaczyć jak mam zmienny IP, DNS Host (A) czy DNS Host (Round Robin) ? W DNS Host (Round Robin) musze podać kilka adresów IP a w pierwszym tylko jeden. Zresztą i tak nic z tego nie kapuje :P Oprucz nazwy hosta :P

 

EDIT

Postawiłem dedykowany, spróbyjcie sie dołączyć,

tymonsserw.no-ip.org lub 212.106.25.231 jeśli pierwszy nie wejdzie.

 

EDIT !!!

Ludzie ! Ameryke odkryłem :D Wejdźcie tutaj i macie tam podane ip i port mojego serwera, oczywiście jak jest włączony. Możecie też sie dołączyć do gry klikająć na linka który macie tam podany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tymon, ty sie nie chwal tak tym laczem, bo masz 160Kb uploadu czyli o okolo 70Kb wiecej od dziadkakleofasa. Sprawdzilem cennik neti. ;-) A w serwerach najwazniejszy jest upload (w grach po rowno upload i download). Ale jak juz sie chwalimy, to ja w czerwcu bede mial nielimitowane 512/512 ze stalym IP na tylko swoj komp. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...