Skocz do zawartości

Zablokowane Oceńcie


Grela

Rekomendowane odpowiedzi

TADAM

Tu była grafika i została usunięta z powodu że Propa chciał ją wykorzystać :]

O K*** haha. ale i tak sie spóźniłeś, mam już te dzieła na dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administratorzy

tymon ty używasz zwykłego painta (bo w sumie w zwykłym paincie brakuje tylko opcji przenoszenia kolorów z rysunku do zasobnika, aby edytować RGB i byłby w 100% dobrym programem :P), czy czegoś nieco lepszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gnysek, głównie paint. Choć ostatnio też GraphicsGale - głównie z powodu wygodnej edytowalnej palety kolorów i możliwością tworzenia GIFów, normalnie używał bym kilku narzędzi, a tutaj mam jednak wszystko w jednym. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ganja, a moich to nie chcesz wykorzystać? :(

No weź...

heh no pewnie że bym chciał. Mi postacie jakotako wychodzą, ale jesli chodzi o reszte grafiki to bleee :sp_ike:

Ale i tak Grela, aka sonique, aka słonik, najlepsze arcydzieła tworzy.

@Grela

stwórz coś jeszcze, plizz plizz :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bohater Imo Rampage chcę tylko oceny i co w nim poprawić. Nie wolno tego wykorzystywać do swoich gier! :]

EDIT:

Jak macie Nero to ten program do ogladania obrazkow(jest w nero) wam to powiekszy ale to jest male wogule.

ocena? chyba raczej sie nie kwalifikuje

co poprawic? wszystko

Pred toba dłuuugie godziny, nie, dni... miesiace... lata ćwiczenia programow graficznych, obojetnie jakich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonik i tyle

 

Omg jak czytałem ostatnie posty to myślałem że walne Sonique - weź przestań - po 1 kto by miał wykorzystywać taki szit, a po 2 takie grafiki to i nawet za darmo wstyd rozdawać...

Dobrze gadać,nalać mu kakałka !!!!!11oneeleven ;o

 

Te grafiki naprawde są shitowskie ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam se daj tak, slyszalem ze lubic pic to se zmien nick na wiesz jaki...a twarz se miej na pamiatke. A to ze masz 80% warna to wynika ze sie zle zachowujesz. A jak nie chcesz skonczyc jak Bruce to przestrzegaj zasad ja tez duzo rozrabialem ale...i co znaczy ta sygna?? :]

 

Słonik i tyle

 

 

QUOTE

Omg jak czytałem ostatnie posty to myślałem że walne Sonique - weź przestań - po 1 kto by miał wykorzystywać taki szit, a po 2 takie grafiki to i nawet za darmo wstyd rozdawać...

 

Dobrze gadać,nalać mu kakałka !!!!!11oneeleven ;o

 

Te grafiki naprawde są shitowskie ;x

 

A nie czytałeś postów Propy??? :]

możesz mi stworzyć animacje tańczącej striptizerki. Wierze w Ciebie.

btw. jak nie słonik jak słonik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grela -> Slonik -> Sonik:

 

Chlopcze pomysl nad swoim postepowaniem. Po pierwsze przestan sie zachowywac jak idiota i straszyc kazdego warnem. Wszystko co mowisz to: "Zaraz pojdzie raport, warna dostanies itp." Nie masz lepszych tekstow? Po drugie na tym forum podejrzewam, ze kazdy ma Cie juz dosc i Twoich marnych tekstow rowniez. Po co wogole sie udzielasz jak Twoje IQ nie przekracza zera?

 

EDIT: Czlowieku Propa jak to czyta to pewnie peka ze smiechu. Dla pewnosci wsadze kopie w moim poscie:

QUOTE

QUOTE

Omg jak czytałem ostatnie posty to myślałem że walne Sonique - weź przestań - po 1 kto by miał wykorzystywać taki szit, a po 2 takie grafiki to i nawet za darmo wstyd rozdawać...

 

Dobrze gadać,nalać mu kakałka !!!!!11oneeleven ;o

 

Te grafiki naprawde są shitowskie ;x

 

 

A nie czytałeś postów Propy??? emot11.gif

QUOTE(Propaganja)

możesz mi stworzyć animacje tańczącej striptizerki. Wierze w Ciebie.

btw. jak nie słonik jak słonik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...