Skocz do zawartości

GRA PILKARSKA


Modgar

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !!! W tym temacie chce wam zadac bardzo duzo pytan odnoszacych sie do GM.Moje pierwsze pytanie to czy mozna na tym programie stworzyc gre pilkarska

jezeli tak to moze ktos mi przesle jakis przyklad na adres

lukas89@poczta.onet.pl

 

Pierwsze ostrzezenie za duze litery w temacie i pisanie pogrubionym tekstem bez przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ileż można mówić, czy coś w GM zrobić można? -_-

 

JASNE, ŻE MOŻNA

 

Jak chcesz to możesz nawet zrobić symulator jedzenia pietruszki za pomocą lewej nogi, lub ewentualnie - dla mańkutów - prawej.

 

Możesz też zrobić symulator fabryki mebli sosnowych. Ba, nawet dębowych!

 

Zrobić możesz co tylko dusza zapragnie. Problem nie w tym, co możesz zrobić, ale w tym, co potrafisz zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modgar, nc :P...

 

Co do Engine Gry piłkarskiej nie widze tu zbytniego utrudnienia. Ja osobiście mam jescze owy enigne (Goo pamiętasz :P?) ale nigdy ci go nie udostępnie. Czemu ? - Napewno nie umiescił bys mnie w Kredach (Gadaj zdroof ja wiem swoje), a 2 było to bardzo duzo pracy. Podania, strzały szybkośc piłki, zwody, a sam ai była dość cięzki. Dlatego Ci niedam. Jednak powiem ci że jeżeli nie umiesz podstaw (O ile mi wiadomo jesteś tak zwanym n00bem (Początkującym) ) radziłbym ci wziąśc się za jakis prostszy projekt. Nie porywaj się z Motyką na księrzyć (To jakoś tak brzmiało :D? )

 

Ps. Niechciałem przez to cie urazić. Jezeli to zrobiłem to wybacz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...