Skocz do zawartości

Super Mario Galaxy 2D


pablo1517

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm... jest do przejścia, tylko trzeba się starać XD Wcisnąłem ten guzik i pojawiły się te klocuszki, ale potem nie wiadomo skąd przyszedł mi do głowy pomysł, że trzeba jeszcze raz pokonać tego lakita i... benc!

 

Muzyka doprowadza mnie do łez. Naprawdę ładnie dopasowana do gry. Grafika nie jest super, bo to platformówka i... hmmm... jakby to ująć. Po prostu platformówki nie powinny mieć tak wyczesanych w kosmos grafik. Poziom trudności jest znośny, ale wg. tradycji platformówek i zręcznościówek i w ogóle wszystkich gier, poziom trudności powinien być na początku niski, a potem coraz wyższy.

 

4,(9)/5 Najwyższa ocena jaką mogę postawić*. Jeśli zmienisz poziom trudności od najmniejszego do najwyższego to będzie 5/5.

 

* Spróbuj zamienić ułamek 0,(9) na ułamek zwykły, to dowiesz się czegoś. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowsza wersja dodana, wiec nie wiem o czym mówił cyberpsiak :P, wiem tylko, że chłopak nie dojrzał do Maria, bo w tym kraju jak nie dojrzejesz, to uważasz, że kolorowe gry są dla dzieci.

 

https://gmclan.org/up199_4_SMG2D.html

 

w Pierwszym poście też jest link do nowej wersji!

Winda zmieniona na coś łatwiejszego, teraz musicie to przejść xD.

Lakitu lata niżej.

Poprawione gdzie nie gdzie platformy i miejsca które wydawały mi się zbyt trudno dostępne.

PRZEJDŹCIE! XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... hmmm... jakby to ująć. Po prostu platformówki nie powinny mieć tak wyczesanych w kosmos grafik.

dlaczego nie? wyczesana grafika nawet w pasjansowi by nie zaszkodziła, ani żadnej innej grze.

wiem tylko, że chłopak nie dojrzał do Maria, bo w tym kraju jak nie dojrzejesz, to uważasz, że kolorowe gry są dla dzieci

też sie nie zgadzam. Dziwne podejście, maria można po prostu nie lubić, wielu osobom - w tym mi - sie już po prostu znudził, to bardziej znaczy ze z niego wyrosłem niż niedorosłem, bo kiedyś sie dziarsko przy tej grze bawilem. Ale nie chce mi sie za bardzo grać w koljnego maria, z ta sama fabula, tymi samymi zamierzeniami, i kilkoma nowymi bajerkami.

Nie zrozum mnie zle - mi sie ta gra podoba, jak na fangame jest bardzo oki. Ale jak juz pisałem - i sam mario mi sie już znudził, i troche mnie powalił na początku poziom trudności i skończyło sie tak ze nie przeszedłem 1 lvla..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wes... wypakuj te gre całą do jednego katalogu a nie sam exe :/

 

Co do tej grafiki w platformówkach, Super Mario Galaxy (na wii) jest świerzo po premierze i recenzenci wszyscy zgodnie mówią, iż jest jak do tej pory najpiękniejsza gra na konsole pod względem graficznym, wiec nie wiem czemu nie powinna?

 

Co do Maria, Propa, ty grałeś tylko w te mariany 2D i moze w SM64, dalszych czesci nie widziałeś, a platformerów z mariem (oryginalnych) jest mało. A każdy nowy Marian znacznie się różni, np SMG to już w ogóle inna bajka. Fabuła jest już nie co inna (łączy się co prawda z porwaniem Peach) Ale gra nabrała dużo powagi w tej części, a sama gra... nic jej lepiej nie opisze niż slowo "RÓŻNORODNOŚĆ" tam się robi doslownie na każdym kroku coś innego i nowego, nie będziesz robił w kółko tego samego jesli sam nie zechcesz. Wiem bo mam giere :P Polecam WideoRecenzje na Gametrailers.com

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Ta powaga to miały być litery zaznaczone w tytule układające się w wyraz "UR MR. GAY"? xP

 

Co do gry:

+ fani Mario nie muszą kupować Wii, by chociaż trochę poczuć klimat SMG;

+ grafika;

+ muzyka;

- Mario... trochę to przestarzałe xP

 

Ocena: 4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ur mr gay to tylko cover który ktoś sobie wymyślił.

Albo to baardzo dziwny zbieg okoliczności. Przyjrzyj się okładce najnowszego Mariana - litery, z których składa się Ur Mr Gay faktycznie są zaznaczone jaśniejszą gwiazdką.

racja grałem tylko w pc-towe i heh.. pegazusowe mariany

To wiadomo - daleko im nawet do takiego 17-letniego Super Mario World albo 11-letniego Super Mario 64 (to pierwsza platformówka 3D w ogóle - wszyscy, poza fanboyami Sony wam to powiedzą). A Mario Buziola miał po prostu dobrą reklamę. Kiedyś się nim zachwycałem, dziś uważam, że ssie.

 

A ocena zostaje taka, jaka była - 4/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodajze chodzi o grafike sprezyny z jego uploadu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże xD a ty widzisz i nie grzmisz xD

 

EDIT

Gra cacy ładnie poprawiona, 3 misja zmieniona delikatnie z nową zabawką, zmieniony ten poślizg itp. Sry za takie odnowienie tematu, ale chce tak wszystko dopasować by gra już teraz była wygodna, żeby potem się z tym nie grzebać. Takie troche beta testy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...