Skocz do zawartości

Freefall


Grela

JumpStyle  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy oglądałeś teledysk Jeckyll&Hyde Freefall??

    • Tak
      22
    • Nie
      6
    • A co to jest O_O??
      21
  2. 2. Jeżeli tak, to czy tańczysz znajdujący się tam taniec?

    • Tak
      4
    • Nie
      16
    • Nie, ale kumple umieją
      6
    • Nie, ale chyba zaczne
      4
    • A co to jest O_O??
      19


Rekomendowane odpowiedzi

-Wstyd takiej muzyki słuchać O_o

Czemuż to? =o

-Kolejna fascynacja nie wiem czym. Jeszcze rok temu wszyscy na potęgę parkour robili, a teraz (przynajmniej u mnie) wszyscy sobie dali spokój.

Mi się wydaje, że właśnie teraz więcej jest "parkourowców" niż rok temu. hihi :)

-Ciekawe co jest ciekawe w takim czymś ;o

Ja nie widzę nic ciekawego w oglądaniu meczów piłkarskich, a jednak wielu ludzi je ogląda. Widać niektórzy widzą coś ciekawego w czymś w czym my tego nie widzimy.

 

 

Co do ankiety: 1. Tak, 2. Nie. :(

 

 

@tam na dole

Przepraszam za błąd. Poprawiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie artystyczne dno. Mnie w ogóle nie kręci sekwencja dziesięciu dźwięków na krzyż odgrywanych przez różne "instrumenty" + filtry + włączanie/wyciszanie odpowiednich kanałów. Zero inwencji, wszystko się opiera na uproszczeniu i odpowiednim powtarzaniu tych samych fragmentów, tak, aby słuchacz miał wrażenie, że coś się dzieje.

 

"Taniec" za to jest prosty jak budowa cepa, do zapamiętania z sześć ruchów, które wykonuje się w różnych kierunkach. Ot, i cała filozofia jumpstyle'u.

 

Teledysk nawet ujdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem spoko B) sam tak skakać nie potrafie, ale obywatelka z mojej klasy umie, to czasem po patrze. fajny widok, szczególnie jak założy odpowiednio krótką spódniczkę (teraz zimno to rzadko ją wkłada, ale co tam).

 

Dziewczyny też to tańczą właśnie chcę wam pokazać filmik z moimi wyczynami ale Google Video szwankuje. Nikt z mojej klasy nie tańczy, ja umiem to robić, a co do publicznych skakań to są n.p. na stronie www.jumpforce.pl są różne relacje gdzie ludzie publicznie tańczą. To w Krakowie to w Poznaniu, ja jak trenuje to na parkingu(dzisiaj ide). A raz jak szedłem z kumpelami to była z nimi taka jedna dziewczyna. J to zatańczyłem i pytała czy chodze na jakieś kursy tańca jej sie to spodobało, moja kumpela, która tam była to też to(troche umie tańczyć), a do 3 klasy chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...