Skocz do zawartości

Gry "przeglądarkowe" xD


Crash

Rekomendowane odpowiedzi

Witka.

 

Czy znacie jeszcze jakieś gry przez przeglądarkę, typu OGame, BiteFight itp? Bo mnie ostatnio chętka na takie gry wzięła :) .

 

Gram na MetalDamage, Gladiatus, BiteFight, Ogame, New Game, plemiona, DarkPirates, Travian.... a znacie coś jeszcze?

Słyszałem że są, ale mniej znane :)

 

Pozdrawiam, Crash :tv_horror:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja jezeli nie tylko przegladarkowe to proponuje wszystkim Archlord :)

Gra ktora zostala wydana na swiat za sprawa Codemasters, byla platna...

Ale spotkala sie z taka popularnoscia (cos jak WOW), iz Coderzy postanowili ja udostepnic za free...

Zniesli jakie kolwiek oplaty (miesieczne i za kupno gry) teraz gre mozna sciagnac z oficjalnej strony i grac do bolu glowy XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, głowa złożona z trzech polygonów rządzi. :>

 

Jak już grać w grę tekstową online, to tylko MUD. Wszystkie te OGame'y nudzą się po tygodniu, a ilością dostępnych opcji też nie grzeszą. ;p

 

No tutaj się nie zgodzę, gram pare latek w www.sokker.org, gra nadal wciąga, ale jakbym miał grać w gry takie jak ogame lub plemiona to faktycznie by mi się szybko znudziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaś takie nudzą się odrazu. Chociaż OGame ma kilka bugów, które chwilę temu mnie zniechęciły...
No cóż, ja tam wolę rozbudowane MUDy, od gier browserowych, które ograniczają się do wykonywania w kółko kilku czynności (kupuj, atakuj, kupuj, atakuj, kupuj, buduj, atakuj, kupuj.. jakież to pasjonujące!).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio powstalo Stargate Universum - SGUni.pl. Niegram w to, ani zadne z takich gier, bo nie zbyt mnie to kreci, ale robilem dla nich symbole (ale chyba ich jeszcze nie umiescili), stad wiem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...