Skocz do zawartości

Super Mario Bratarsi


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale ja "MAM" duuuużo ramu. My komp prześcia nawet te wymagania! Ale 1 Ghz wymaga MARIO w 2d. No nie wytrzymam... Człowieku... Jak hitman ma o połowę mniejsze wymagania (dosłownie) i jest 100 razy lepsze!!! Wymienić ci więcej takich gier?

Miło mi, że jesteście kompami które prześciają nawet te wymagania. A co do Hitmana, to zależy od gustu, jedni wolą strzelanki, inni platformówki, a jeszcze inni rozbierane pokery, a wymagania nie naznaczają jakości gry, bo np. moim zdaniem Wolfenstein 3D jest ciekawszy od Return To Castle Wolfenstein, a ich wymagania się dość różnią...

 

@niżej post:

MGz ;p ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dobra, pograłem. Całkiem przyjemna gierka i dosyć ładnie chodziła... ale kurcze czuć, że ma niezbyt wydajny silnik, bo momentami ma się wrażenie braku płynności. Dawaj źródła, zobaczy się co tam namodziłeś. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Sorry za offtop.

2. Nie mówię że gra mi nie chodzi, chodzi dobrze, ale sądze, że takie chore wymagania jak na Mario, to...

3. Hitman, to tylko przykład. :P Nie jestem fanem hitmena (ale go lubię).

Więc nie wyjeżdżajcie z takimi textami do mnie!!!

4. Jeszcze raz sorry za offtop. :)

 

Więc gra ode mnie dostaje 3 gwiazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Miło mi, że jesteście kompami które prześciają nawet te wymagania. A co do Hitmana, to zależy od gustu, jedni wolą strzelanki, inni platformówki, a jeszcze inni rozbierane pokery, a wymagania nie naznaczają jakości gry, bo np. moim zdaniem Wolfenstein 3D jest ciekawszy od Return To Castle Wolfenstein, a ich wymagania się dość różnią...

 

@niżej post:

MGz ;p ?

 

wogole Wolfenstein3D to chyba najlepsza graa na swiecie i cooltowa - mi przez 15 lat sie nie znudziła ;P

no i doom 2 tez niczego sobie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Odświeżam temat z konkretnym powodem.

http://ncfc.taloncrossing.com/ - tu niedługo będzie coś o SMBratarsi.

http://www.mfgg.net/index.php?act=resdb&am...=2&id=11611 - napiszcie jakąś recenzję.

 

No i jeszcze jedno - w przyszłym tygodniu filmik z levelu 2-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jaklub gierka spoko i grafa spoko ale to mario i ja nie wiem co tu jest kilka osób takich co lubi robiśsbie mario i dawać nazwe

np.

Mario Browl

 

 

Nie lepiej wymyślić nowego swojego??:)

 

 

4/5 -za to że to tylko mario i że się tnie w niektórych momentach ja k skacze a mam 1gb ramu

 

 

Podziwiam cię za to że chce ci się robić gre która jużistnieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to mario i ja nie wiem co tu jest kilka osób takich co lubi robiśsbie mario i dawać nazwe

np.

Mario Browl

 

 

Nie lepiej wymyślić nowego swojego??

Nie rozumiem, ale:

1. Seria Super Mario Bros jest spoko.

2. Mario Brawl to produkcja Pabla i nie wiem, co ona ma do SMBratarsi.

3. Super Mario Bratarsi - miałem problemy z nazwaniem tej gry, więc nazwałem ją tak. Nigdzie nie spotkałem tej nazwy.

Podziwiam cię za to że chce ci się robić gre która jużistnieje

Pogadaj z piratami, którzy zrobili Sonic Jam 6 (port pierwszego SMB na Segę Genesis z nieudolnie dodanym Soniciem). SMBratarsi ma dodać świeżości do klonów Maria, choć na razie niezbyt mu się to udaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe chodzi o nazwe chodzi o to że dziwie się że chce ci (i innym) robić gre która już istnieje. Lepiej wymyślić coś nowego smile.gif

 

Wiesz dobrej gry nigdy za wiele! Jak ktoś lubi serię mario to sobie robi remake'i... Jak ktoś lubi nie wiem Dooma to sobie robi remake Dooma... Wolno robić przecież coś takiego bo te gry to już klasyka i fajnie jest "odświeżyć" :P taką starą grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robić gre która już istnieje

To nie jest robienie gry, która już istnieje, a robienie gry ze sprawdzonymi światami, bohaterami, wrogami, itd. ;)

na pegasusie dość siętego nagrałe

Ja też pogrywałem, choć teraz wiem, że Pegazus to podróbka Famicoma.

ile robiłeś gre??

Demko ze 3-4 miesiące.

 

EDIT: Yoda - o to chodziło. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego remaku to no dodałbym więcej elementów niedostępnych w mario bros np helikopterek przyczepiony do głowy mario

Mieszasz gry. "Nie popadajmy w przesadyzm" (cytat popularny w mojej rodzinie ;p). Już prędzej skrzydełka na czapeczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...