Skocz do zawartości

Zablokowane Play 2008


TeoTN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Postęp jest :D jestem w trakcie tworzenia Simple Text Editor, i udało mi się zrobić coś czego niewielu dokonało na GMClanie - Enter w keyboard_string i w dodatku w trzech, krótkich linijkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, moja metoda jest mniej obciążająca przy długich textach, ale w istocie dotyczy słynnego #. Tylko jak zrobić przewijanie tekstu przy np. 100 linijkach???

PS dzięki Kolka i wszyscy, którzy ocenili tą pracę na więcej niż 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, będę stary normalnie kombinował z DOSem 1.0 ta? PEWNIE ŻE NIE!!! Poza tym kto powiedział że Play 2008 ma być rozpowszechniany jako system??? Późniejsze wersje tworzone pod GM8.0 czy coś to może ale póki co tylko sprawdzam czy cokolwiek jest możliwe - Z NAKŁADKAMI I PATCHAMI NA DOSa

 

PS. Zna ktoś dll-a do tworzenia textboxów??? takich jak w visual basic jak ktoś używał tego w np. Excelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet jak będziesz kombinować z ostatnim wydanym MS-DOS, PC-DOS lub FreeDOS to i tak ci się nie uda, choćbyś nie wiem jak kombinował i się nie sprzeczaj ze mną, bo nie masz tutaj totalnie racji ;p . Poczytaj trochę o systemach operacyjnych, o DOS, o Windows, o Game Maker, to może będziesz większym realistą co do tego pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hmm zwykle 1/5 dostają przerobione przykłady. A biorąc pod uwagę że to wczesna beta, to LittleFish wykazał, że naprawdę dla niego jest ważne czy uznałem go za często pojawiającą się postać. Poprostu może ze 2 razy go widziałem jak coś napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Po co robić shella, w którym użycie procka przewyższa Aero Glass?

I tu się mylisz, ponieważ moje propozycje to takie: Personalizacja (zmiana wyglądu [nie wystarczy tylko koloru], tapety), poprawienia bugów (jak wpisuję dmgr to mi wypluwa, że nie ma takiego pliku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest zmiana tapety, nawet na nowym screenie jest opcja Background

A co do Aero Glass - Play zużywa mniej procka, i mniej RAMu, chyba, że masz Vistę, bo tam XPek jest tylko s(t)ymulowany. (ach te gi(e)rki słowne... ^^)

co do dmgr - sprawdź czy masz dmgr.exe w folderze z play...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakich Ci tu treści brak???

(I tu pewnie koniec propozycji :/ )

Najwyraźniej liczyłeś na to, że już nie zajrzę do tego tematu? Ha, dawno już nie mieliśmy takich userów ^_^ W każdym razie jeżeli funkcjonalność pulpitu ma ograniczać się do tego, co jest na screenie, postaw na 640x480 - nie będzie taki pusty =D Wypełnianie go na siłę partiklami i bóg wie czym jeszcze jest gupie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej liczyłeś na to, że już nie zajrzę do tego tematu?

To był edit w nawiasie po znudzeniu się brakiem odp. ;)

Wypełnianie go na siłę partiklami

To tylko efekt dodatkowy - nie wypełnianie na siłę. Poza tym - zawsze mogę wstawić OPF na pulpit ^^

@Ranmus: Play zużywa mniej procka i RAMu niż Aero Glass. Jeżeli Play jest odpalany pod Vistą NIE GWARANTUJĘ, że tak będzie, ponieważ XPek jest w V tylko symulowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie pracuję nad wirtualnym systemem plików, ale nad implementacją rzeczywistego też myślę. I to intensywnie.

Nowy screen - to zrobiłem wczoraj, trochę zmian jest jak widać - już dwie aplikacje mniej zawarte w jednej ^^

EDIT [19:16]: Play dostał QuickLauncher'a oraz możliwość przesuwania ustawień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...