Skocz do zawartości

[zapowiedz i stare demo] Tank wars


Rekomendowane odpowiedzi

Robie ją od nowa i liczę na wasze pomysły i propozycje.

Nie mam plików gm6 i muszę robić ją od nowa :( .

Będzie nowa grafika, muzyka, kampania, map edytor, edytor wierzy, edytor wrogów.............

Proszę o pomoc!

 

Tu jest stare demo(nie jest najlepsze ale jak na 1 grę(01.01.07) w GM jaką zrobiłem jest OK)

 

Tytuł: Tank wars(do zmiany propozycje mile widziane)

 

Gatunek: strategia

 

Opis:

1. Budowa lotnisk(kasa)

2. Budowa obrony

3. 50,000 kasy

4. 2 lvl

5. Koniec dema

 

Download: http://www.gmclan.org/up1543_4_Tank_War_beta_v1_2.html

Rozmiar pliku: 1129KB

 

Autorzy:

Programowanie:
Swiatcienia

Fabuła:
Swiatcienia

Grafika:
GM i Swiatcienia

Muzyka:
--------(będzie w pełnej)

Screeny:

http://www.gmclan.org/uploader/1543/ScreenShot003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosił bym o jakieś propozycje dotyczące broni, systemu walki, morze jakieś skille, kupowanie i opracowywanie technologi, jakie sposoby zarobków(jest lotnisko, mam zamiar dorobić statki .....), ekran........

Morze zrobić 2 bazy jedna nasza 1 wroga?

PS. grafiki robie sam

 

Edit: I co myślicie o sprzedaży gry w przyszłości (dalekiej?! a morze nie), a morze reklamy i dużo updatów, mappaków i kampanii do ściągnięcia + dotacja na rozwój gry? Jakieś forum i dla zarejestrowanych edytor to kampanii itd....

Mapy i kampanie będzie się komplikować hasłem a hasło hasłem(taki system anty-cheat).

Będą kody ale w ranking będzie pisał cheater i nie będą odblokowywać się następne misje w kampaniach, ale będzie się dało grać dalej w następne misje ale tylko jako cheater.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za odswieżenie tematu, ale chciałbym się wypowiedzieć na temat tej gry. Gra jest nawet grywalna i wciągnęła mnie. Nie sprzedasz jej nigdy ze względu na grafikę. Tą grę musiał byś dopieszczać chociaż 1 rok. Potem wyjdzie pierwse demko 1.0 , a za kolejne 2 latka może ukończysz tą grę. Pomysł fajny, ale trudny do zrealizowania :( , a szkoda. 4/5 . Może coś z tego wyjdzie, ale nie na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę drugi poziom i pokazuje się błąd, bo nie ma trzeciego poziomu... :)

A tak w ogóle gra jest... wspaniała! Mam nadzieję, że poprawisz grafikę i będzie dobrze. (ale przydałaby się możliwość budowy budynków nie na kwadracikach, ale w dowolnym miejscu (ale nie za daleko od generatora))

jakie sposoby zarobków

może kopalnia złota?

propozycje dotyczące broni

wyrzutnia rakiet, wieża strzelająca... ogniem, kolce, toksyczna kałuża :)

Mam jeszcze taką propozycję: generatory produkują prąd, a inne budynki go zużywają jeżeli nie ma się wystarczającej ilości prądu, to niektóre budynki przestają pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomysły.

niestety z Misztrzunio się nie zgodzę powiewasz tą gry w brew pozorom zrobiłem w zaskakująco szybkim czasie(4-5 dni), gdzie tam rok nie dałem narazie wersji 0.1 bo musiałem zrobić stronę. Większość grafik jest moja i idą do zamiany.

Kasę zarobie na google advert(reklamy).

 

edit: A co myślicie o multi-player w tego typu grach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...