Skocz do zawartości

[BETA] Windows 3.1 Satire Sim


Bagno

Rekomendowane odpowiedzi

Ej no srry, ale nie musicie wiedziec o tym, że się znam na hackingu, ważne że ja wiem, nie musicie o niczym wiedziec i nie musicie mi wierzyc!

 

Tymczasem:

 

Tytuł: Windows 3.1 Satire Sim

 

Gatunek: Symulator

 

Opis: Pomysł urodził się podczas grania w pewną grę, gdy się pecet zawiesił.

Postanowiłem zdenerowac Billa Gatesa, wypuszczając taki oto prog. przedstawiający satyrycznie i no tak jakby "wkurzająco dla MS-u" jeden z pierwszych systemów operacyjnych w środowisku graficznym korporacji Microsoft. Jak widac grafika nie jest ładna, nie jest standardowa, jest ochydna. Ale wypuszczam to tylko dlatego żeby się dowiedziec czy to wypali? Czy to ma szanse na rozwój?

 

Download: TUTAJ

Rozmiar pliku: 1200KB.

 

Autorzy:

Programowanie:
Bagno

Fabuła:
Nie ma

Grafika:
Bagno, Microsoft

Muzyka:
Microsft

Screeny:

SCREEN

SCREEN

 

 

O kurka dałem edita, bo o hotkeyach zapomniałem:

 

/ na keypadzie - wyłącza dźwięk

* na keypadzie - zamyka app

- na keypadzie - info o wersji

+ na keypadzi - wznów dźwięk

 

Przy ładowaniu kliknąc na flage wina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystąpił błąd podczas wczytywania http://filip289.net/?core=win31_s2:
Nieznany serwer filip289.net

 

Poza tym, jaki jest sens robić Windowsa, który działa tylko pod Windowsem?

 

 

Blackmaul, to nie winda tylkjo sim satyryczny :]

 

Zaraz poprawię co do screenów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, zaparło mi dech w piersiach jak zobaczyłem screeny. Nawet ja tak nie potrafię! Gra której screeny wywołują niewłączenie się screenów gry w Firefox, unbelievable :o .

zrzutekranu195ak6.th.jpg

Mój komputer najwyraźniej nie sięga jeszcze ku twemu poziomowi, biedny szarak ze mnie :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałbym 0 gwiazdek. Dałem 1, mniej się nie da.

Powody?

- Niezbyt śmieszne toto.

- Po dwukrotnym kliknięciu menu start jest błąd: Moving to next room after the last room.

- Ma niewiele ikonek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałbym 0 gwiazdek. Dałem 1, mniej się nie da.

Powody?

- Niezbyt śmieszne toto.

- Po dwukrotnym kliknięciu menu start jest błąd: Moving to next room after the last room.

- Ma niewiele ikonek.

 

Wiem wiem rozumiem, ale jakby to rozwinąc i to solidnie?

 

Przy okazji, kupiłem sobie drugi słabiutki pecet 8086, i zainstalowałem sobioe na nim Winde 3.11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem rozumiem, ale jakby to rozwinąc i to solidnie?

Pomyśl. Poczytaj w CD-Action dział pt. "Na luzie", poserfuj po stronkach z dowcipami itp. Weź jakieś śmieszne fotki, wpakuj do symulacji. Usuń bugi, ulepsz grafikę... Dużo by tu pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od win 3.11. System jest stabilniejszy od 95 czy 98. Ostatnio nawet zainstalowałem sobie taki system. Wystarczy emulator (ja korzystałem z Microsoft Virtual PC (do ściągnięcia z www.microsoft.com :P) ). Następnie potrzeba nam MS-DOS w wersji chyba 6.22 oraz win 3.11 na 10 dyskietkach ( wszystko można znaleźć w internecie). Ja miałem jeszcze emulator stacji dyskietek. Z instalacją chyba każdy sobie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie radził tym się sugerować, bo humor w CDA już dawno temu zszedł na psy :/ .

Dodaj, że to twoje subiektywne zdanie, bo jak dla mnie nadal można się pośmiać. Nie zawsze masz rację, ja też nie zawsze mam. :]

 

Jednego śmieszy wsadzenie komuś do d**y parasola i jego otworzenie, innego nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego śmieszy wsadzenie komuś do d**y parasola i jego otworzenie, innego nie.

A moim zdaniem to żenujące. Kiedyś w CDA był fajny humor, można się było pośmiać, a teraz to ciągle stare kawały które dawno przestały śmieszyć, stare cytaty z basha i śmieszne zdjęcia sprzed ponad roku. Dawniej było ciekawiej i to dużo. Weź sobie z jakiejś biblioteki czy od kumpli CDA gdzieś z 99 roku i porównaj sobie poziom humoru z tamtych lat z tym co jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, rispekt! Przekierowanie z JPG'a na stronę z błędem Firefoksa! ;o A sądziłem, że to niemożliwe. Ech, widać muszę się jeszcze wiele nauczyć...

myślę że ten pan myśli że hackerem jest i chce przez exploita firefoxa wprowadzić nam do kompów złośliwy kod by w razie zemsty zrobić nam jak to ujął "włam"...

 

Wystąpił błąd podczas wczytywania http://filip289.net/?core=win31_s2:
Nieznany serwer filip289.net

 

Poza tym, jaki jest sens robić Windowsa, który działa tylko pod Windowsem?

 

tak jak mówiliśmy już.. gość robi domenę na swoim DSNie i myśli że my ją widzimy... po prostu żal ... jesteś full pro h4x10r Bagno.. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "coś" bardzo mocno kojarzy się mi z Twoim nickiem. Tak-kompletne bagno. :/

 

Nie widzę w tym nic śmiesznego, ciekawego, budzącego podziw. W dodatku jest to brzydkie, a muzyka w tle irytuje. -5/5, jak nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ma ośmieszyć Bill Gates'a, to chyba dlatego że takie programy powstają pod Windowsa.

 

1/5

 

 

To beta biggrin.gif

 

Hmmm, tylko nie mów, że w nowej wersji dojdzie 50 takich samych, dennych okienek. :/ To już mamy w aktualnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ideał. Ma jeden błąd, gdy sie przycisnie dwa razy start. Ależ to przecież wersja beta. Same full versje mają wiele błędów, a co dopiero beta?! :o

btw. umisz ściągać pliki przez telnet? :/ bo jak zmieniam port zeby odczytac folder to mi sie zacina, nie wiem czemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kubx - ok ok, ja wiem że stabilniejszy, mam nawet Worda 6.0 i Excela 5.0, tylko powiedz, jak mam go zainstalowac bez formatu w języku hiszpańskim?

 

Można wykorzystać emulator np Microsoft Virtual PC na którym ten system działa bardzo dobrze. Nie musisz robić żadnych formatów, tylko instalujesz emulator, konfigurujesz i możesz instalować na, np. wirtualnym dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...