Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online v0.60


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A czy Borek ma w ogole teraz zamiar stawiac servera?

 

Powiem tyle ze Almora ma taki fajny klimat gdzie chce sie siedziec. Pomimo tego ze lazi sie i rozwala w kolko te same potworki to chce sie grac. Dorobic aby party i gildie oraz poprawic walki pvp (na arenie) i by byla naprawde gitara. Potem Borek moglby sobie odpoczac przez jakis czas i poprawiac bledy (bo naprawde sa one nieszkodliwe i da sie z nimi grac) kiedy bedzie mial na to ochote :)

 

BOREK NIE PODDAWAJ SIE !! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek muszę ci coś powiedzieć ale naprawdę super jest Almora ale... Lepsza jednak był Hidden Swords ;( moim zdaniem o wiele lepsza jest nawet te demko animacja perfecto aha sory za offtopa ale chyba już umarł temat o Hidden Sword ja mam taki pomysł ty może zacznij dokańczać Hidden Swords <ok>

 

Tak wygląda poprawnie napisany post:

 

"Borek muszę ci coś powiedzieć, Almora jest naprawdę super, ale... Lepszy jednak był Hidden Swords ;( Moim zdaniem o wiele lepszy, nawet to demko - animacja perfecto.

Aha i sory za offtopa, ale chyba temat o Hidden Sword już umarł. Ja mam taki pomysł, ty może zacznij dokańczać Hidden Swords ?"

 

O i zobacz (i reszta co nie umie pisać też), jak się o wiele wygodniej czyta, po drobje korekcie.

gnysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

@wielku, Aleś nastawiał przecinków, normalnie chyba 0. To że są wakacje i się nie rozwijasz językowo, nie znaczy, że możesz się zwijać i pisać wszystko jednym ciągiem. Już nie wspomnę o odmianie wyrazów: "Lepsza jednak był Hidden Swords", to albo "była lepsza" (gra), albo "był lepszy" (hidden swords).

A to, że przepraszasz i za offtopa nie dostaniesz warna, nie oznacza, że za błędy składniowo-językowe nic nie dostaniesz. Przeczytaj swojego posta raz jeszcze, dodałem tam zmiany.

 

A co do pomysłu gildii... to ja proponuję siedzibę redakcji GMC :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...