Skocz do zawartości

[MMORPG] Myth Online


Kofel

Rekomendowane odpowiedzi

TYTUŁ:Myth Online

 

GATUNEK:MMORPG

 

OPIS: Robie grę mam nadzięję nienawiozującej do innej MMORPG. Narazie używam grafiki Zeldy i innych.

Napoczątku robiłem engine online sam, ale jakoś spodobał mi się online engine to go użyłem.

 

Aby utworzyć konto trzeba wejść na stronę:

http://mythonline.servegame.com

 

Mówie narazie testuje. Jutro postaram się zrobić nawalanie się nawzajem ;D.

 

SCREENY:

http://kaflik.net/myth/screen.JPG <-- Przepraszam, że słabej jakości.

DOWNLOAD: http://kaflik.net/myth/k.rar

AUTORZY:Grafika: Zelda, Iv!n

Muzyka: Zelda

Engine: Online Engine i Iv!n

 

Pozdrawiam,

Iv!n.

 

P.S. To jest moja pierwsza GRA :D :jezor: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok! Możecie pobierać poprawione z tego samego linku :D.

Pamiętajcie że trzeba wpisywać też duże litery jak tworzyliście :D.

Pozdrawiam,

Iv!n.

 

@DOWN

Jest taka gra? Lol, hehe. To nazwe swojej gry zmienie.

 

 

Ludzie nie lubią mnie i moich gier. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iv!n coś ty zrobił... jakieś gówno z grafiką Zeldy i nazywać to MYTHEM online? Wpisz sobie w googlach nazwe gry Myth i przemyśl to sobie.

 

0/10.

 

up: Tak, jest.. polecam www.google.pl.... klasyka starych gier.. kosiarz wszystkiego.. (oczywiscie 1 i 2.. bo 3 słaba :()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Za szybkie animacje

2. Trying to draw not existing sprite

3. 3/4 moich wiadomości nie moge zobaczyć

 

podsumowując jeden wielki bug.

Taką grę mogę zrobić w 10 min(bo nawet grafa jest pobrana z obcych źródeł) tylko po co? co wogóle tam się robi?

 

Te wszystkie błędy zauważyłem grając 10 sek w to zanim mi wyskoczył błąd (nick: Backi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

W 10 min byś zrobił? Dajesz rób. Ja mówie to jest narazie test. I te twoje draw not existing sprite oznacza, że masz inną wersję niz update.

A te że wiadomości nie widzisz to lagi !

 

ale po co się pytam (tak nawiasem mówiąc robie też mmorpg ale jest save, staty itp .itd ale nie wypuszczę go zanim nie zrobię całego systemu gry)

Tu nie ma niczego czym ta gra się wybija ponad średni poziom tutejszych użytkowników, już bardziej nadaję się na przykład.

Jest to proste zastosowanie 39dll.

 

 

EDIT: ciekawe bo jak teraz pobrałem to identyczny plik (ta sama data zmiany, rozmiar) co pobrałem wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja gra posiada save i load jakbyś nie zauważył. AHa, ja tylko chciałem sprawdzić Ogólnie przysł danych na większą skale. A po drugie zrobiłem update. To więc nie pitol, że nie zrobiłem.

Dziś przepisuje cały kod sieciowy.

Pozdrawiam,

Iv!n.

 

EDIT:

 

A tak wogóle to moja pierwsza gra to wiecie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ta zelda ma lat? Wygląda jak za czasów Mario Bros.

A co do gry to iv!n zazdrości Micowi i prubuje się popisać jakimś prostackiem przykładem co nie ma nóg ani rąk. Po screenie oraz opini graczy mogę śmiało stwierdzić że ta gra nie ma szans przebić NNOG.

iv!n lepiej zrób strategie online, wyścigi albo inny rodzaj gry ale nie MMORPG! Jest ich tu stanowczo za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do gry to iv!n zazdrości Micowi i prubuje się popisać jakimś prostackiem przykładem co nie ma nóg ani rąk. Po screenie oraz opini graczy mogę śmiało stwierdzić że ta gra nie ma szans przebić NNOG.

Po czym sądzisz, że iv!n zrobił tą grę z zazdrości? :]

 

iv!n lepiej zrób strategie online, wyścigi albo inny rodzaj gry ale nie MMORPG! Jest ich tu stanowczo za dużo.

Możesz mi wymienić parę? Bo ja widziałem tylko Almorę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Smok, co Ty w ogóle piszesz? Najlepiej jak jedna osoba tutaj robi jakiś unikalny rodzaj gry, a reszta inny? Może sam zaczniesz robić tego rts'a jak jesteś taki mądry. Im więcej gier tym lepiej, byle by były dobre.

 

Jeszcze nie zmieniłeś nazwy gry??... Link bezpośredny: http://pl.wikipedia.org/wiki/Myth
Czy jak zrobiłbym grę o nazwie Football, to reszta ma zakaz używania tego POTOCZNEGO wyrazu? Myth Online może być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mythonline.servegame.com/ =

 

Połączenie zostało zresetowane

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.

 

 

 

 

 

 

 

 

* Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.

 

* Jeśli nie możesz otworzyć żadnej strony, sprawdź swoje połączenie sieciowe.

 

* Jeśli Twój komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, sprawdź, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

 

ROX!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, mam was głęboko w dupie jeśli wam się moja gra niepodoba to nie, ojezu. Zaoszczędcie sobie te wypowiedzi. Ja grę robiłem jeszcze przez Micanserem, tylko że 2 razy zaczynałem robić od nowa. Chcecie dowodu mogę wam przesłać moje Sliniki sieciowe oparte na 39dll. (było to do osób które mnie krytykują). Co do NNOG to nie jest MMORPG. Albo ja jestem takim debilem. A dlaczego każdy robi PacMany a ja MMORPG nie moge zrobić?

Pozdrawiam,

Iv!n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

To se miej.

Po pierwsze urzywaj własnej grafiki lub z GMa zamiast jakiejś Zeldy bo zelda ma głupią grafe (i nie tylko dla tego). Po drugie zmień nazwę gry (nie wiem czemu ale wszyscy tak mówią). Po trzecie rozbuduj tą grę-patsząc po screenie jest strasznie mizena. Jeśli to naprawisz to może więcej ludzi zechce grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

To se miej.

Po pierwsze urzywaj własnej grafiki lub z GMa zamiast jakiejś Zeldy bo zelda ma głupią grafe (i nie tylko dla tego). Po drugie zmień nazwę gry (nie wiem czemu ale wszyscy tak mówią). Po trzecie rozbuduj tą grę patrząc po screenie jest strasznie mizena. Jeśli to naprawisz to może więcej ludzi zechce w to grać.

Ty przeczysz sam sobie, grafika jest ogólno dostępna więc jej użyje. Nazwy nie zmienie bo nikt mi nie zaborni jej używać. A grę ciągle rozbudowuje. Przeczytaj pierwszy post zanim coś powiesz. Napisałem że tylko, Chcę sprawdzić wydajność! A ty mi pitolisz.

Bye, Bye NooB.

 

P.S. Może ty mi zazdrościsz, że sam programować nie umiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Smok: Zelda ma bardzo ładną grafikę. A poza tym czego kłamiesz. Nie wszyscy ale tylko jedna osoba napisała by iv!n zmienił nazwę gry. I jeszcze popierasz sam nie wiedząc czemu... Bez komentarza.

 

@Iv!n: Grafika jest ogólnodostępna, ale nielegalnie bo to rip. Równie dobrze możesz wziąść grafikę z Mario i nazwać grę Myth Online, tylko to głupio będzie wyglądać. Tak samo jest teraz. Zelda to bardzo znana gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smok, co Ty w ogóle piszesz? Najlepiej jak jedna osoba tutaj robi jakiś unikalny rodzaj gry, a reszta inny? Może sam zaczniesz robić tego rts'a jak jesteś taki mądry. Im więcej gier tym lepiej, byle by były dobre.

 

Czy jak zrobiłbym grę o nazwie Football, to reszta ma zakaz używania tego POTOCZNEGO wyrazu? Myth Online może być.

 

Ranma widze że masz mało pojęcia o markach. Zarezerwować można w każdej dziedzinie osobno nawet najbardziej potoczne wyrazy, przykładem jest operator Play ale to nie tylko dotyczy angielskojęzycznych nazw, ,,Kubuś" w Polsce ehh dużo tu wymieniać.

Co do twojego pierwszego pytania to tak, jeśli byłbyś pierwszym który zarejestruje markę FOOTBALL w dziedzinie gier komputerowych nikt inny nie mógłby zrobić takiej firmy/gry komputerowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ranma widze że masz mało pojęcia o markach. Zarezerwować można w każdej dziedzinie osobno nawet najbardziej potoczne wyrazy, przykładem jest operator Play ale to nie tylko dotyczy angielskojęzycznych nazw, ,,Kubuś" w Polsce ehh dużo tu wymieniać.

Co do twojego pierwszego pytania to tak, jeśli byłbyś pierwszym który zarejestruje markę FOOTBALL w dziedzinie gier komputerowych nikt inny nie mógłby zrobić takiej firmy/gry komputerowej.

Tak, masz rację, pośpieszyłem się, przyznaję się bez bicia. :) Ale nie tylko ja się pomyliłem. Otóż prawnie mogą być dwie firmy o takich samych nazwach i takim samym profilu o ile nie działają w tych samym regionie, ponieważ byłoby to mylące dla klientów. Krótko mówiąc iv!n ma prawo zrobić grę Myth Online, bo nie zachodzi kolizja z poprzednią serią gier innego producenta oraz nie używa się już tej nazwy czyli MYTH już jest wolne. Poza tym wyrazy potoczne nie są tak samo chronione jak wymyślone, więc Twoje twierdzenie o rejestracji FOOTBALL jest błędne. Jeżeli ktoś by zarejestrował tą nazwę, to żeby ją utrzymać musiałby wydawać jakąś serię gier o tym tytule do dnia dzisiejszego tak by FOOTBALL było kojarzone z tą grą (i niemogłaby to być gra o piłce nożnej, wtedy zastrzeżenie takiej nazwy jest w ogóle niemożliwe). Nie możesz od tak zarejestrować takiej nazwy,a potem mieć to w tyłku i nic nie robić do czasu gdy ktoś wyda grę o takiej nazwie, a potem go pozwać do sądu. Co innego gdybyś wymyślił jakąś całkowicie nową nazwę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...