Skocz do zawartości

God the King Islands


Vestor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Za bardzo uogólniasz mój drogi. =)

 

tym że ty i cała cała reszta
Po pierwsze, na pewno nie każdy. Na pewno znalazła by się osoba która myśli podobnie.

 

nie rozumiecie że każdy jest mistrzem
Po drugie. Dlaczego każdy jest mistrzem? Wg mnie jest to tylko klepanie po plecach i brnięcie dalej w to samo. Jeśli nie jesteś dobry w tym co robisz to się do tego przyznaj, oraz rób COŚ co zmieni ten stan, albo przynajmniej naucz się z tym żyć. Nie powtarzaj sobie cały czas to samo optymistyczne zdanko bo dalej będziesz rysować kolejne kamienie z tutoriala.

 

Chcesz być najlepszy? To się od nich ucz! Warto było by czasem przyjąć do wiadomości to co mówi ktoś bardziej doświadczony, a przynajmniej tylko wysłuchać i pomyśleć nad tym. Bycie głuchym na opinie innych jest złe.

 

Jeszcze jedna sprawa, tak na przyszłość. Jeśli ktoś Cię krytykuje, nawet w sposób brutalny, czy jest to złe? Wg mnie nie, bo zawsze to czegoś tam uczy - nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy. Po za tym, lepiej się nauczyć to znosić bo pokazując swoje prace ludziom i tak się na to narażasz.

 

Ogólnie rzecz biorąc, nikt nie będzie Cię klepać po plecach i powtarzać "dobrze, dobrze" ( choć i tacy pewnie się znajdą =P ) bo mija się to z celem. Jeśli chcesz - pomożemy, ja nawet bardzo chętnie. =) Tylko od Ciebie zależy czy przyjmiesz tą pomoc czy ją odrzucisz.

 

W sumie nie wiem czy to źle że jestem stanowczy i bezpośredni, tak czy inaczej wybacz jeśli jeszcze raz Cię uraziłem.

 

=)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sora pomyłka każdy nie jest mistrzem ale wy myślicie że każdy jest

 

edit:

 

mógłbyś mi hociasz pomuc a nie dawać zgryźliwe uwagi

vestor gadasz troche jak by Tymek miał robić ci łaske (nie laske) tym że Ci pomoże.. w każdym razie dobrze gada nie wiem dlaczego piszesz ze zgryzliwe...

A tego wątku z mistrzami cąłkowicie nie skminiłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sora pomyłka każdy nie jest mistrzem ale wy myślicie że każdy jest
To że mówimy ci co robisz źle, oznacza że wymagamy abyś robił wszysatko jak mistrz (bo wszyscy naszym zdaniem są mistrzami, ale niektórym się nie chce starać i krytukyjemy ich)? Nie wierze że zawsze jak widzisz jakąś gre w którje niepodoba ci się grafika, to mówisz "graficy nie muszą być mistrzami" itp. Dlaczego większość osób nie przyjmuje krytyki. Nie chce nikogo teraz obrażć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum to nie koledzy z podwórka gdzie wszyscy patrzą subiektywnie i mówią ci "jaki ######sty rysunek". My jesteśmy tutaj od tego, żeby oceniać obiektywnie, tak, żebyś po prostu wiedział na przyszłość, czego się wystrzegać, co poprawiać itd. Dając pracę na jakiekolwiek forum musisz się co do tego zgodzić. Akurat tutaj jesteś traktowany delikatnie, ale pewnie będziesz chciał iść na bardziej fachowe fora o informatyce lub grafice... tam cię wyśmieją za takie zachowanie i będą mówić bardziej dosłownie o twoich pracach, wystrzegając się dawania porad. Na pewno dostaniesz jakieś porady, co nie zmienia tego, że na większości for jest podejście bardzo negatywne do każdego nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...