Skocz do zawartości

Lu Adventures


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki cyber :) jestes ziom!!i ja sie nie klucilem o gre czu jest dobra czy zla tylko o to ze jakz robi to moderator to wszyscy to chwala a jak noobek to nie....z reszta zostamy to w spokoju.. PS. kto wyedytowal mi sygnaturke z apisem "wcale nie" ?? :D

 

Ja. =3

Tymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
jakz robi to moderator to wszyscy to chwala
Co jest oczywiście nieprawdą, bo jeśli chodzi o temat Jakluba, który wcześniej zapodałeś - został napisany 16.03.2007, a moderatorem jest od 24.03.2007 (spójrz na niusy na stronie głównej), tak więc Jaklub w momencie prezentowania swojej gry był zwykłym użytkownikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow to az kilka dni jeszcze przed tym nie byl modem :]

 

a tak w ogole to ty sie Tymon nie gniewasz ze wzialem ci ludzika??czy idziemy do sondu?? :P

 

Przez ą się pisze. =P Nie gniewam, ale mogłeś się zapytać.

Tymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gra jest bardzo dobra! I nie mówię tego z litości do Nikasa!

 

jeśli według ciebie ta gra jest dobra to boje ci sie dać takie tytuły jak God of War, Legend of Zelda czy choćby Supre Smash Bros Melee bo wtedy byś dostał zawału serca...

 

Zauważ, że żeby zostać tu modem trzeba się wykazać jakimś skillem w GMie także (oczywiscie nie koniecznie ale często) i zwyczajnie modzi tutaj mają umiejętności i doświadczenie dlatego ich gry są dobre i dlatego są dobrze oceniane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Back to the topic:

 

Gra jest słabiutka. Niestety, ale nie podoba mi się przerabianie przykładów (przykład platformówki Tymona) i branie postaci innych GMClanowców bez pozwolenia (ZeeBee Tymona, ale sprawa już ucichła). Radziłbym też ci popracować nad wyglądem mapek i ripowaniem do gry sprite-sheetów (czyli dokładnym kopiowaniem obrazków z innej gry nie na odwal). Cóż mogę ci powiedzieć? MBG. (Skrótu nie rozszyfruję, bo byłoby to dość niekulturalne i autor gry mógłby się wkurzyć.)

Oceny nie wystawiam - dopracuj grę i nie zniechęcaj się. Może być hit, ale trzeba nad tym pracować, żeby do tego doszło.

 

@ One Nikas's post from topic

Ja nad moim wyróżnionym w temacie Maddo House pracowałem 3 dni, ale po prostu starałem się o grywalność, o elegancki wygląd i styl. Według subiektywnych opiń userów GMClanu, Maddo House różni się poziomem od Lu Adventures.

Moja gra (MH) i twoja gra (LA) diametralnie różnią się od siebie, mimo że to ten sam gatunek. Wszyscy ci to powiedzą (lub napiszą).

Ja też zrobiłem bubel. Pchła Fighters - moja SŁABA gra

 

PS. Czy ty Nikas masz w sygnaturce wszystkie nicki osób, których przynajmniej 1 post wydał się dla ciebie pochwałą?

 

PS2. Cyberdog, uzasadnij swoją opinię. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wymienione przez Pabla tytuły są konsolowe. Emulator truudno ściągnąć. :P

 

EDIT: Chociaż i tak trudno wykombinować emulatory i romy nowszych konsol, ale da się. :)

 

(poprawka :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikas nie przejmuj sie ze srednia ocen to 2... w gejm mejkingu najwazniejsze jest doswiadczenie, jak ja bym tu dał swoją pierwszą grę, podejrzewam że nie było osoby która dałaby choćby 2/10... po prostu musisz robic robic i ciezko pracowac az pewnego dnia ktos pierdyknie ocene 10/10 i zobaczysz jaka to satysfakcja ;) Ale w to trzeba wlozyc duzo ciezkiej pracy, nawet jesli game makeing to tylko hobby..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Up

 

Jakoś ja też robię dwa lata i nadal nie robię Almor, Backów itp. :P

 

(Na czymś takim Marmot i inni wyrobili sobie po parę tysięcy postów :D joke)

 

Przecież musiałem go pocieszyć. xD

O przepraszam, moich postów w Almorze jest jak na lekarstwo :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, ale się porobiło! :) Nikas popadł w depresję, ale przestańcie mu już wszyscy przecierać łzy. Jego problem chyba leży w tym, że robi gry żeby po prostu czerpać satysfakcję, że coś zrobił, zrobił grę. Jak się za to weźmiesz z sercem i będziesz dążyć do realizowania najtrudniejszych rozwiązań w swojej idealnej, wymarzonej grze, to wtedy na pewno uzyskasz wysokie noty, a co za tym idzie - dużą satysfakcję ;) Konkluzje: bier się do roboty! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wymienione przez Pabla tytuły są konsolowe. Emulator truudno ściągnąć. :P

 

EDIT: Chociaż i tak trudno wykombinować emulatory i romy nowszych konsol, ale da się. :)

 

(poprawka :) )

 

I co komu po tych emulatorach jak na 2.0Ghz ++ procka 512++ramu i karcie 128++mb wyciągniesz max 10-15fps...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zacząłem przygodę z gm'em to byłem naprawdę głupek :)

1. Nie myślałem nawet o możliwości zrobienia gry która nie była by od góry

2. Wtedy byłem z angielskiego DNO (teraz lepiej choć nie jestem niezły) i z GM'a też i chodzenie przeciwników dawałem do stepa bo step symbolizują małe stópki XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...