Skocz do zawartości

MAGI - Magical Strategy Game


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

No - trochę przegięliście ;). Można było przynajmniej zagłosować na kilka fajnych gier a nie tylko MAGI. Choć oczywiście dziękuję Wam za takie wsparcie - wiem, że chcieliście dobrze. W sumie to moja wina, że podałem ten link i poprosiłem o zagłosowanie.

 

Ech - no nic - przeprosiłem założyciela topicu za kłopot, wyjaśniłem całą sprawę i mam nadzieję, że nie uzna tego za "oszukiwanie".

 

EDIT: W porządku. Koleś policzy Wasze głosy normalnie :D. Dzięki za wsparcie raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 858
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurcze jak Magi była by na półkach w sklepach to na bank bym kupił, pudełko robi swoje, kupił bym z racji tego iż jest to pierwsza komercyjna gra w GM zrobiona przez Polaka - fajnie mieć coś takiego w domu :)

W tej chwili szkoda mi 60 zika na wersję elektroniczną z NET'u, tymbardziej że to nie mój typ gry. Chyba, że TeeGee zrobisz mi pudełko :D hehe ewentualnie jakaś koszulka or something :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek:

 

He he - pożyjemy, zobaczymy ;). A pudełko mogę ci zrobić takie piękne kartonowe z moim autografem i bazgrołkami. Tylko muszę chwilę w koszu na śmieci pogrzebać... ;)

 

Jecht:

 

Tak! I pobiła masę GM-owych hiciorów. Fakt, że i tak na GMC większość MAGI zna. No i to i tak nie robi wielkiej różnicy, bo GM-owi forumowicze i tak zbytnio nie kupują (choć kilku się znalazło). Tu chodzi głownie o zwyczajną satysfakcję.

 

Info:

 

Pracuję obecnie nad updatem do MAGI 1.1. Chcę poprawić bugi, doszlifować parę aspektów gry i ulepszyć graficzki - zawsze całość będzie wyglądać bardziej zachęcająco.

Jak macie jakieś sugestie, to walcie. Chodzi mi głównie o zmiany kosmetyczne, na poważniejsze rzeczy (dodatkowe postacie) przyjdzie czas poźniej.

 

Macie tu próbkę przeróbek graficznych. Zmiany dotyczą głównie cieniowania postaci - pozbyłem się "pillow shadingu" i zrobiłem to jak trzeba z uwzględnieniem żródła światła. Poprawki są dość subtelne, ale w grze naprawdę widać różnice (zwłaszcza na Technolichu).

 

examplewq8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Update 1.1:

 

Właśnie wydałem nowszą wersję MAGI z kilkoma poprawkami. Oto one:

 

- Rekompilacja na GM7 - gra działa z Vista i DRM.

 

- Nowe grafiki postaci i ładniejszy ekran statystyk po walce.

 

- Przewijalny/przyspieszalny tutorial.

 

- Ikonki czarów wypełniają się w miarę jak kumulujemy energię na dane zaklęcie.

 

- Poprawiłem kilka drobnych błędów.

 

Jak ktoś jest zainteresowany, może sobie ściągnąć demo jeszcze raz. Link ten sam oczywiście.

 

Miłej zabawy i wesołych świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GMC topic jest na pierwszej stronie - łatwo poznać - jest [commercial] w nazwie tematu ;).

 

A 64Digits - o cholera - zupełnie o tym zapomniałem - to jakaś staruchna beta. Może potem zarzucę im też finalną wersję gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TG: jeśli chcesz się pomęczyć to zrób animacje XD albo jakieś bonusy, np. jeśli trzy razy pod rząd rzucimy magiczną strzałę to automatycznie jest rzucana czwarta lub gdy dwie kule ognia zderzą się ze sobą to jest wybuch, który rani obu graczy bądź te kule pchają się nawzajem i los decyduje kto dostanie w łeb. To chyba nie jest takie trudne (oprócz animacji)

 

BTW: Zmień nick na TeeGey (Tidżej) XD fajniej brzmi, przyzwyczaiłem się

 

Chyba TeeGay, bo TeeGey to by się wymawiało Tidżij. Oczywiście, nic nie mam do TeeGee :P .

Marmot.

 

Raczej TeeJay, bo TeeGay wymawia się "ti-gej". Angliści od siedmiu boleści. =D Módlcie się żeby Dawidsu tu nie zajrzał. =]

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi bonusami to nie wiem - po co sprawę komplikować - jest fajnie tak jak jest. No i każda taka zmiana to balansowanie gierki od nowa. Za jakiś czas dodam pewnie nowe postacie (i może tła), ale to tyle - samej mechaniki już nie warto ruszać.

 

A animacje sam bym z chęcią zobaczył - jak kiedyś mi się będzie naprawdę nudziło... ;).

 

He he - i na pewno nie zmienie ksywki na "TeeGay". Nie mam nic do gejów, ale sam się nie poczuwam ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio ludzie poznajdowali trochę bugów (zwłaszcza w demie), więc zrobiłem cichy update.

 

Nic specjalnego, ale jeśli ktoś miał jakieś problemy, to najprawdopodobniej są już naprawione. Poza tym wcisnąłem kolejną dawkę lepiej cieniowanych postaci i lepszś grafikę tarczy.

 

Acha i zrobiłem mały myk w wersji demo - teraz EXP dostaje się dużo szybciej. Ot tak, żeby zobaczyć sobie więcej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ech... triple post... he he :rolleyes:

 

MAGI na Indie Game Showcase

 

MAGI bierze udział w konkursie Indie Game Showcase.

 

Nagrody i szansa na dobrą prezentację gry to bardzo fajna sprawa i Wasze głosy mogą tu bardzo pomóc.

 

Jeśli chcecie wesprzeć polską niezależną produkcję z GMclanu - zagłosujcie proszę pod tym linkiem. Oczywiście im wyższe oceny tym lepiej ;).

 

Głosuj

 

Wystarczy kliknąć "Rate this Game" i wybrać odpowiednie wartości. Całość zajmuje ledwie parę sekund.

 

Z góry wielkie dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona działa bardzo wolno - to fakt. Nie mam pojęcia czemu. Może mają jakiś maintenance, a może po prostu ich serwer jest do d*** :D.

 

Grunt, że w końcu się wgrywa i da się głosować ;). No i grunt, że załatwiła mi kilka sprzedanych kopii...

 

Tak czy inaczej - ogromne dzięki za Wasze głosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tylko lepiej żeby nie wyszło potem, że to kant, więc lepiej nie dawać wszystich ocen na maksimum oraz dla niepoznaki pooceniać jeszcze inne gry. I lepiej nie klikać w link, tylko go skopiować i wkleić do paska, bo inaczej wychwycą z jakiej to witryny ludzie wchodzą i dają same 10 tylko jednej grze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby oni mieli coś przeciwko ludziom przychodzącym z jednej witryny i stawiającym 10-tki.

 

Sami mnie zachęcali do postowania na forach i wklejaniu linka gdzie się da (w mailu, który dostałem niedawno). Zwłaszcza, że do ocen publiki dochodzi też potem ocena jury.

 

Przecież im najbardziej zależy na ruchu - w końcu cały ten konkurs to metoda na promocję ich firmy.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adster

Dałem ocenę. Na poszczególne rubryki rozdzieliłem noty od 8 do 10, a "overall" dałem 9. Życzę porządnej pozycji w rankingu! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeeGee wielki respekcior za to co udało Ci się zrobić z Magi, i chodzi o szacun i za ######stą jakość gierki i za to całe zainteresowanie no i może - dodajmy od serca troche materializmu - za te sprzedane kopie ;-)

Bo serio tu potrzeba zarąbistej wytrwałości najpierw samo tworzenie, i męczenie jednego projektu przez rok aż w końcu wyjdzie wersja beta.. potem potrzeba jeszcze większej wytrwałości żeby zadbać o to żeby projekt wyszedł doszlifowany do perfekcji, z każdym jednym malutkim błędem wychwyconym i poprawionym, a potem chyba najwiekszej wytrwalosci zeby zdobyc kontakty, rozslawic gierke i zarobic na niej jeszcze pokaźną ilość bardzo sympatycznej waluty ;)

Ja osobiście jeśli o wytrwałość chodzi - to starcza mi tylko na pierwszy z wymienionych punktów...

Szacunek

I Ogólnie czekam na Twój nowy projekt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Dolicz jeszcze wytrwałość w przyjmowaniu batów za ten czy inny aspekt gry i w robieniu updatów na szybko ;).

 

A swoją drogą - niedługo będzie MAGI 1.2 - jak zobaczycie nowy interfejs, z świecącymi paskami zamiast cyferek, to Wam kopary opadną. Jestem zwłaszcza dumny z paska, który naciąga expeki i coolersko "zastyga" po dojściu do końca.

 

MAGI1.2 to bardzo ważna wersja, bo będzie w recenzji w GameTunnel i to właśnie ją będę pokazywał dystrybutorom. Bardzo zależy mi na tym, żeby gra była jaśniejsza i bardziej intuicyjna - taka, żeby przeciętny gracz nie musiał wciąż pisać na forum, że nie łapie o co biega ;).

 

Dam znać jak update będzie gotowy.

 

A tymczasem...

 

Pamiętajcie o głosowaniu na MAGI w Indie Game Showcase.

 

Trza światu pokazać jaki naród robi najlepsze gierki ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki guXio. Głosujcie dalej, to może faktycznie gra zajmie jakieś miejsce ;). Było by naprawdę fajnie.

 

A tymczasem - update 1.2 się zbliża... W zasadzie miał już być gotowy, ale zmiany okazały się trudniejsze do wprowadzenia, niż się spodziewałem. No i Rob Westwood sie oczywiście spóźnia z utworami ;).

 

Maciu tu dwa screeny, pokazujące trcohę tego nad czym pracuję:

 

shot1xh8.th.jpg

Nowe liczniki Zdrowia i Energii oraz nowy system mierzenia mocy magów przed walką. To trzeba zobaczyć w ruchu - kulka cały czas się szamocze, a błyskawice... no wiadomo jak się zachowują błyskawice ;).

 

shot2re1.th.jpg

Tu trochę mniej ciekawie, ale widać pasek doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem wcześniej w jakąś jedną z pierwszych wersji, może się skusze teraz.

A tak btw może jakaś poświata przy tych piorunach (outer glow w ps ale nie wiem jak to zrobić w gmie :P), sądze że efekt byłby wtedy przynajmniej

trochę ładniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matis3:

 

Zrobienie błyskawic z glowem, tak żeby się rysowały w czasie rzeczywistym i nie spowalniały, to dość skomplikowana sprawa. Hmm nawet bardzo.

Zresztą w grze to miga bardzo szybko i wygląda całkiem fajnie.

 

A jeśli grałeś tylko w jakąś wcześniejszą betę, to naprawdę polecam obczaić demko. Rożnice w stosunku do pierwszych wersji są ogromne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dałem ocenę. Na poszczególne rubryki rozdzieliłem noty od 8 do 10, a "overall" dałem 9. Życzę porządnej pozycji w rankingu!

Gnębić takich <_< ...

 

Ja dałem 10-tki i komentarz:

This is strategy-RPG game and it is good game.

Gra jest strasznie grywalna. W ogóle się nie nudziłem grając w nią. Świetne efekty i bardzooo małe wymagania. Aaaa i 5 gwiazdek :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

This is strategy-RPG game and it is good game.

Aha.

Gnębić takich dry.gif ...

Ale dlaczego? Nie wszystkim się musi wszystko w tej grze podobać. Ja dałem oceny z przedziału między 7 a 10, żeby to nie wyglądało jakby mnie TeeGee nasłał, żebym dał same 10 :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że Mistrzunio żartował z tym gnębieniem. Swoją drogą wielke dzięki za wsparcie na konkursie.

 

Ja dałem oceny z przedziału między 7 a 10, żeby to nie wyglądało jakby mnie TeeGee nasłał, żebym dał same 10 .

 

Akurat to im wisi :D. Oni sami mi wysyłają maile, w których proszą, żebym prosił znajomych o wsparcie w konkursie.

To mi się właśnie w tym całym IndieGameShowcase niezbyt podoba - wygląda na to, że bardziej są zainteresowani nabijaniem im ruchu, niż faktyczną jakością konkursu i gier :(.

 

No ale takie życie...

 

 

A notabene: skończyłem już prace na updatem 1.2 - teraz tylko czekam na kawałki od Roba Westwooda... ech... oby się pospieszył, bo ja mam do tej wersji konkretne plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...