Skocz do zawartości

MAGI - Magical Strategy Game


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 858
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi się najbardziej podoba to pierwsze, tylko logo IMHO lepiej jakby było na wysokości takiej jak w tym drugim. W drugim mi się nie podobają te kółka z kreskami, wygląda to jak logo jakieś programu CAD. Trzecie w ewentualności może być, jednak jakoś do mnie nie przemawiają te "RC" i "AGI" wychodzące bezpośrednio ze znaczka. Czwarte również mi się podoba - ładne, czytelne i minimalistyczne. Piąte jak dla mnie odpada - sam znaczek to jednak IMHO za mało, powinna być jednak jakoś nazwa gry podana moim zdaniem ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwórka. Ale ogólnie, to jakoś tak mizernie, bo w sumie tylko biały napis + cień. =p Ja rozumiem, minimalizm. Ale wydaje mi się , że tu jest aż za ubogo, a wręcz nieciekawie i odstraszająco. Zdecydowanie przydałby się jakiś jaskrawy akcent dla przełamania wszechobecnej bieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze. Wychodzi że jedyneczka najlepsza.

 

Może dodam trochę koloru i jakieś klimatyczne ramki. Mniej więcej coś takiego:

 

http://www.getmagi.com/graphics/logoprojekt6.jpg

 

Ale też beż przesadnego kombinowania. Właśnie Magi 1 straszyło zbyt ekefciarskim stylem pełnym filtrów i particli, za to bez solidnego i estetycznego designu. Tu jest konkretny koncept.

Zresztą i tak tła są animowane, gra pełna błysków, efektów oraz eksplozji i naprawdę nie ma co do tego jeszcze dodawać złota, lens flare'ów, gradientów i innego odpustu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie teraz jest fajnie , ale nie jestem pewien co do wywijasow chociaz sa one ladne pod wzgledem wykonania ale tu raczej nie pasuja. Chociaz nie wiem czy jakby te tło bylo ciut trochu jasniejsze to czy by bylo lepiej , ale ogolnie mi sie widzi ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - wiwijasy wywalam, kolor zostawiam. Dzięki za komentarze - bardzo pomogły.

 

Sirluki, proste, że niebieskie fale były spoko :). Ale to był taki trochę tani efekt zakrywający niedociągnięcia stylu i grafiki. ArcMagi nie ma już tego problemu i uważam, że nie ma co odciągać uwagi od wyglądu gry.

 

Rob wysłał ulepszoną wersję tamtego kawałka. Zostawił elektronikę, ale wszystkie partie nieco wyrównał, tak żeby bardziej do siebie pasowały. Utwór jest też dłuższy o minutę. Moim zdaniem jest już dużo lepiej i całość bardziej trzyma się kupy. W finalnej wersji dojdzie jeszcze chórek i różne industriolowe dźwięki.

 

http://www.silversounds.org/commissions/ar...spikensteam.mp3

 

Piszczie jak Wam się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze. Wychodzi że jedyneczka najlepsza.

 

Może dodam trochę koloru i jakieś klimatyczne ramki. Mniej więcej coś takiego:

 

http://www.getmagi.com/graphics/logoprojekt6.jpg

jeszcze jedna uwaga apropo loga. może by oddzielić ten znaczek A od reszty napisu żeby sie nie stykały? literki sie nie stykają więc dlatego to troche razi.

 

 

A bicik nowy przesłuchałem i jest znacznie lepiej, ogólnie powiedziałbym że ######ście (co nie znaczy że nie mogłoby być ######śćiej,) fajna ta końcówka - ale jak pisał borek - bardziej by pasowała jako początek utworu.

offtopowo dodam że lubie w grach jesli o ST chodzi jeśli jest taki dynamiczny i "płynny", tzn zwalnia, przyspiesza, zmieniają się dźwięki - a kawałek od roba jest idealnym przykładem takiej muzyczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak bardzo klimat gry uległ zmianie, ale ja bym całą gitarę i elektronikę wywalił. Jakoś mi tu nie pasuje

Tak się klimat zmienił:

Klimat będzie nieco bardziej zdecydowany. Taki misz-masz pomiędzy róznymi czasami, kulturami i ideami. W końcu to gra o magach smile2.gif. Tło jest animowane. Sama gra będzie też miała inny layout - bliższy mordobiciom, bardziej zrozumiały i pozwalający na więcej wypasu graficznego.
I te dźwięki w tym wypadku jak najbardziej pasują ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak bardzo klimat gry uległ zmianie, ale ja bym całą gitarę i elektronikę wywalił. Jakoś mi tu nie pasuje :D

ja w miare wiem jak uległ zmianie, i stwierdzam że muzyka jak najbardziej pasuje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz inaczej jak sluchasz muzyki na sucho a inaczej w grze, kurde to co ja sklejam do tripa (20 minut w FL)to pod wzgledem muzycznym shit totalny, zero rytmiki itp, a kazdy mowi ze pasuje idealnie. tak samo ja 'mam wrazenie' ze i w tym przypadku tez tak bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę, że to jest pętla. Jak się gra, to początek i koniec szybko się zacierają. A zmiany tempa sprawiają, że po 10 minutach dalej nie macie ochoty rozwalić głośników ;).

 

A swoją drogą. Znalazłem sobie właśnie "programistę" do pomocy. Jak wszystko pójdzie okej, to gra będzie dzięki temu dużo szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...