Skocz do zawartości

Zablokowane Almora a płatności


ego5000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uwierz mi, że wtedy będę siedział całe noce nad tym :D

 

no wiesz, jak Almora zyska wielką popularność to będzie więcej takich próśb. w końcu będziesz musiał znaleźć jakiś inny sposób, bo umrzesz przed monitorem xD (czytałem w internecie o japończyku, który konający przed ekranem grał w WoW'a xd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,50zł to jest opłata przelewu jak idziesz do okienka na poczcie i wpłacasz na moje konto. Może nie dokładnie 2,50 ale jakoś mniej więcej tyle. Chociaż to też chyba zależy od wielkości sumy jaką wpłacasz. Natomiast jeżeli masz konto w banku ( innym niż w moim ), to płacisz zgodnie z cennikiem twojego banku, zazwyczaj 1,00zł. Natomiast jeżeli masz konto w tym samym banku co ja, to nie płacisz w ogóle za przelew. Oczywiście oferty są różne, każdy bank ma swoje plusy i minusy. Ja za przelanie kasy na inny płacę 0,99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź zrób policje żeby wlepiała mandaty za przeklinanie . Poprostu zamiast ***** to mandat i sie oduczą wszyscy :D

 

Już lepiej jakiś strażników, albo jakiś średniowiecznych stróży prawa. Będzie bardziej klimatycznie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, tylko nie będzie to też do końca dobre rozwiązanie.

Borek przecież chyba nie umieści wszystkich przekleństw (na dodatek we wszystkich odmianach) i we wszystkich językach. Zawsze przydałby się jakiś CZłOWIEK, który od czasu do czasu by wchodził i sprawdzał wszystko (taki Game Master) :P . Oczywiście blokadę Borek umieści zapewne i tak. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada to mało efektowna rzecz bo zawsze można ją ominąć np.

_K-u_R-*_* albo $Spie*>*****$

 

a co jak pewnego dnia zastasz 9832648916 próśb o premium?

Jeśli tyle zasta to już będzie tak bogaty że wynajmie sobie ekipe do

złatwiania tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada to mało efektowna rzecz bo zawsze można ją ominąć np.

_K-u_R-*_* albo $Spie*>*****$

 

Fakt faktem, ale zawsze pół- i bez- mózgów przynajmniej powstrzyma.

A co blokady, to można by zrobić, by to przekleństwo wyświetlało się u kogoś, kto to napisał (only). Wtedy ludzie (zanim im ktoś nie powie) nie kapną się, że wcale nikt tego nie odebrał. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sposób. xP

Ale na razie nie ma się co martwić, bo Almora i tak wyjdzie za kilka miechów najwcześniej (chodzi mi o full wersje).

 

P.s. Odchodzimy od tematu, który zatytułowany jest: Almora a płatności, a nie "Jak zwalczyć nabów i ich przekleństwa). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu jak ktoś zaprezentuje swoją znajomość łaciny to przy nicku pojawia mu się napis "menda" i wszyscy wiedzą o co chodzi ;p

buahaha - to jest dobre ;-) tylko ze chyba zawsze i wszedzie chodziłbym jako menda ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, przelewy via SMS, to jest strata waszych pieniędzy. Wy chcecie wpłacać dla dobra gry, nawiasem mówiąc nie macie z tego korzyści materialnych, także bez sensu tuczyć operatorów sieci itp. Jeżeli komuś jest nie na rękę wpłacać przelewem, to może ma możliwość poprosić kolegę o taką przysługę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że PayPal to najlepsze rozwiązanie - wystarczy wpisać swoje dane i kwotę i już jest dotacja :P I prowizja mała... A jak ktoś nie chce przez konto, to może sms-em i też bedzie bobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się w PayPalu, ale nie chce mi na maila przyjść kod aktywacyjny :/ pomimo tego, iż mam wyłączoną opcję anty-spam. Jak nie dojdzie w ciągu dwóch dni, to napiszę do nich, może to coś pomoże...

A w czym masz maila? WP? Proponuję założyć na gmailu. Zawsze maile aktywacyjne tam dochodzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...