Skocz do zawartości

Zablokowane Dyskusje o grze


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 979
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to by byla lekka przesada,

Ale wieksze prawdopodobienstwo wypadniecia itemow z ludzi z karma, albo jakies kary, np niebedzie mogl wejsc do safe zone, albo niemoznosc rozmowy z NPC,

A karma zbijana na mobach,

Taki PK potem moglby miec spory roblem wyjscia z miasta ;] a jakby jeszcze exp dawal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"za wyjatkiem dueli" ???? niewiem jakbys sobie to wyobrazal, pisal bys do npc "my mamy pvp nie atakuj nas " niewiem tez z kad by taki NPC wiedzial ( pod wzgledem technicznym ) kogo ma bic . Sprawa z biciem PK jest technicznie wykonalna ale biciem walczacych z wyjatniem duali -.-, nierozumie tego :P.

no chyba zeby osoba ktora zaatakowala miala cos pomiedzy PK a normalnoscia to taki NPC by je mogl rozruzniac i wtedy jak ktos cie atakuje to nieoddajac mu ( bo by bylo pvp ) lecisz do straznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest offline poniewarz trwaja prace nad nowa wersja gry, jak sie zakoncza wtedy wejdziemy do gry testwoac ;p puki co musisz byc cierpliwy,

A jesli chodzi pomoc to ja tez chetnie bym sie pisal, aktualnie mam sporo wolnego czasu i znam sie troche na programowaniu. GG 1643069.

Moze przydam sie na cos ;] coprawda mam specjalizacje grafika komp. ale programujemy o wiele wiecej niz tworzymy grafik ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"za wyjatkiem dueli" ???? niewiem jakbys sobie to wyobrazal

Eee... Normalnie? Duel to nie to samo co PK. Np. w takim MU online. Klikasz opcję DUEL, potem klikasz gracza. Wyskakuje mu okienko, że ktoś chce z nim duela. Jak się zgodzi to możecie walczyć i nikt wam nie może przeszkadzać, nie można was PKować podczas trwania duela. Hehe, można też zrobić tak, że podczas dueli, strażnicy stoją obok i się przyglądają, co jakiś czas rzucając jakiś tekst w stylu "Ale mu dołożył" (ew. po ang). Może być też tak, że duele mogą odbywać się tylko w specjalnych strefach/arenach. Wyglądało by fajnie moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym rozwiązaniem były by także turnieje gdzie gracze byli sobie przydzielani i musieli ze sobą stoczyć walki . Kto wygra idzie do następnej rundy. I tak dalej a jak ktoś wygra finał to może dostaje trochę kasy. Turnieje były by organizowane co miesiąc lub dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też tak macie, że sporą chwile musicie czekać zanim wejdziecie do gry? Najpierw musze czekać aż pojawi się to małe okienko z napisem almora, póxniej chwile, zanim gra się załaduje. Mój komp to: P4 2,4 Ghz, 512 ram, geforce 4 mx 440.

 

O jakich porach serwer jest online?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merfiusto masz bardzo slaba karte graficzna , mialem taka 4 albo 5 lat temu a takie gry robione na game maker maja bardzo duze wymagania nie wiem dokladnie dlaczego ;/ ale ram tez czeba miec wiele.

mi to okienko z napisemalmora wyskakuje po 1 sekundzie po 3 sek znika pojawia sie wczytywanie gry i trfa 4 sek ;D heh ... radze ci wymienic karte graficzna na cos lepszego na 100% zadna nowa gra nie chodzi ci na tej karcie graficznej. Zal mi cie troszkee :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merfiusto masz bardzo slaba karte graficzna , mialem taka 4 albo 5 lat temu a takie gry robione na game maker maja bardzo duze wymagania nie wiem dokladnie dlaczego ;/ ale ram tez czeba miec wiele.

mi to okienko z napisemalmora wyskakuje po 1 sekundzie po 3 sek znika pojawia sie wczytywanie gry i trfa 4 sek ;D heh ... radze ci wymienic karte graficzna na cos lepszego na 100% zadna nowa gra nie chodzi ci na tej karcie graficznej. Zal mi cie troszkee :P

Zdaje mi sie ze bedziemy mieli nowego spyro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może duel za wyrażeniem zgody tylko, gdy chce się walczyć z kimś od siebie słabszym??? Gdy podejmie się walkę z podobnym lub silniejszym od siebie, to możesz walczyć bez przeszkód...

 

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może duel za wyrażeniem zgody tylko, gdy chce się walczyć z kimś od siebie słabszym??? Gdy podejmie się walkę z podobnym lub silniejszym od siebie, to możesz walczyć bez przeszkd...

 

Co o tym sądzicie?

Ok ale od powiedzmy 10 lvl a wczesniej tylko za wyrazeniem zgody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc , widze że nie możemy sięwspólnie zdecydować, jaki system pvp wybrać.

Uważam że każdy , kto ma jakąś sensowną koncepcje (nie typu " mogą byćareny " i koniec ).

Zaprowadzi to tutaj większy porządek i zabezpieczy przed zbędnym nabijaniem postów.

Myślę że jeżeli wszyscy będziemy sięstosowali do wzoru który podam niżej , łatwiej zdecydujemy .

I jeszcze jedno PISZEMY KRÓTKO I ZWIĘŹLE!!

WZÓR

 

1. Co ze słabymi / nowymi graczami . Jakie mają być ich przywileje i ograniczenia , aby nie zniechęcić ich do gry .

 

2. Co z silnymi doświadczonymi graczami którzy chcą czuć się bezpiecznie dzięki ich sile . Co jeżeli będą używali swojej siły do obrony swoich praw i własności .

 

3. Co z silnymi graczami którzy dla zabawy lub dla korzyści majątkowych atakują słabszych .

 

4. Co z legalnymi pojedynkami , dla zabawy między kolegami .

 

5. Kary / konsekwencje

 

6. Strefy bezpieczeństwa / walki

 

7. Objekcje / spostrzeżenia co do propozycjii innych systemów walki pomiędzy graczami .

 

Myślę żę o niczym nie zapomniałem . Poniżej zamieszczam swoją propozycje .

 

 

1. Już gdzieś pisałem o moim pomyśle ale byliście zajęci spamowaniem więc powtarzam .

Osoby z lv do 5 NIE MOGĄ być atakowane przez osoby pow. 5 lv. Osoby do 5 lv mogąbyć atakowane przez osoby do 5 lv , BEZ żadnych konsekwencji. OBOWIĄZUJE strefa bezpieczeństwa jak w wersji 0.52.

 

2. Osoby pow . 5 lv które nie zabiły nikogo przez 7 dni mogą zabić osoby pow . 5 poziomu BEZ żadnych konsekwencji. Ma to na celu zabezpieczenie sięprzed oszustwami typu porzycz mi itp.

 

3. Jeżeli w ciągu ostatnich 7 dni zabił 2 osoby zmienia mu się status na killer albo coś w tym stylu. Wszyscy mogą go atakować , oczywiście może się bronić. Dobry pomysł również z strażnikami którzy atakowali by tych którzy zaczeli atakować innych, czyli ze statusem killer ( oczywiście stali by pod miastem , a nie na calej mapie ). Osoby które zabily by 10 osób w ciągu 30 min były by usunięte/ lub pojawiło się w więźieniu na 1 h za nadmierną agresje .

 

4. Po kliknięciu na kogośz shiftem i lpm wsród opcji , była by opcja duel ( pojedynek ) . Pojedynek jest całkowicie legalny , osoby nie tracą po śmierci PD/expa ale zwycięzca dostaje wystawiony do pojedynku EQ.

Mam nadzieje że rozumiecie . Pomysł z komentującymi walkę strażnikami rowież bardzo mi się podoba .Przydało by się aby ich komętarze mialy związek z walką np. po zadaniu critical hit jest odpowiedni komętarz .

 

5. Myślę że wszystko zawarłem w poprzednich punktach .

 

6. Uważam że strefy bezpieczeństwa gdzie można expić nie mająsensu gdyżnoby nigdy z nich nie wyjdą.

Areny walki teżmi się nie podobaja gdyż , mój pomysł ich nie wymaga . Były by zbędne . Chyba że były by

Do wspomnianych wcześniej turnieji . Jedyną odpowiednią strefą bez walk jest oczywiste miasto.

 

7. Spodobał mi się pomysł z strażnikami :D

 

Jeżeli nie chce sięci czytać tego posta bo za długi - nie rób mi tego i wróćna jego początek !!!

prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z tym PvP proponuję zrobić tak:

- nie można atakować innych graczy

- aby zaatakować trzeba wyzwać

- wtedy pojawi się magiczna arena

- walczący, który wyjdzie poza arenę ginie (bądź dostaje duże obrażenia od magii)

- niewalczący, który wejdzie na arenę gine (bądź dostaje duże obrażenia od magii)

- walka!!!

 

Fajnie by było tak postać i kibicować. Wg. mnie to najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"- wtedy pojawi się magiczna arena" -.-, ludzie zaduzo kombinujecie.

a jak wygrasz leca fajerwerki, jakas gustowna muzyka w tle i postac dostaje korone ;]

 

Niepomyslales o tym ze ktos mocny zaatakuje jakiegos slabiaka, i co, pozostanie mu tylko czekanie na nieuchronna smierc :P

albo koledzy beda chcie przetestwac sie po 1 strzale, i co wtedy ? wyjdziesz pierwszy z "niebianskiej areny" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zrobić coś w rodzaju Rook'a, jak w tej Tibi, czy jak, że tam nikt nie może nikogo atakować, a od 5 lvl np może iść sobie na maina...

 

2. Ja to bym połączył z pytaniem drugim, ale jeśli jest tak, to powiem, że mogą np. stać się strażnikami w mieście, albo przyjąć jakąś rangę, np. Hero, która daje im takie przywleje, jak np. podróżowanie bez kosztów, nie mogą paść ofiarą pk, albo są upodabniani do adminów (modów, GM-ów), że mogą pomagać słabszym graczom w questach, expieniu...

 

3. Uważam, że osoby na wyskokich levelach mogą atakować tylko osoby na wysokich levelach :P To znaczy że np. player ma 50 lvl i nie może atakować nikogo poniżej 40... A wyższyc może, najwyżej go załatwią, chyba, że te wyższe lvl-e tak się zasłużyły, że otzymają przywileje z punktu 2., wtedy ich nie można atakować albo ban :D

 

4. To też pomysł zaczerpnięty z Tibii: zrobić takie cos jak Party, że każdy, kto do niej należy, może atakować bez żadnych konsekwencji innych jej członków...

 

5. Niech zostanie pierwotny pomysł z rangami Thief-ów i PK-ów, że jak się ma którąś z tych rang, to się nie ma określonych przywilejów (Thief - przez pół godziny nie może podnosić żadnych przedmiotów; PK - przez pół godziny nie mogą wejść do safe zone ani zabijać żadnych potwórów)

 

6. Safe zony, nie tylko w miastach i pk nie mogą do nich wchodzić, a jeżeli umrą to tracą całe eq i wtedy już mogą się pojawić w safe zone :D

 

7. Areny, areny i jeszcze raz areny... Gracze zbierają się w grupy albo w party'ie i atakują się nawzajem - Party, które przegra oddaje określoną ilość złota ew. itemy Party, która wygrała, a ta np. zdobywa exp lub umiejęstności...

 

 

Muaha, już myśleliście, że sie mnie pozbędziecie !! Nie ma tak, ja tu zawszę będę !! Muahahaha...!

 

@ego<numerki ze zuym vaderem i jego synem w avatarze> oraz miki77: No, wy chyba chcecie mnie sprowokować - a ja nie dam się ! Haha ! xD I nikt mnie nie zastąpi, to ja będę POGROMCOŁ ZLYH KOMPUF !!!

 

btw. ja na prawdę nie jestem noobem... ;/ xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To morze lepiej rozpisać głosowanie typu, jakie PvP by gracze chcieli.

1. Swobodne walki.

2. Wedle opracowanego systemu. (tu mógłby zadziałać konkurs na sensowny system PvP, możliwy do zaadaptowania w grze. Borek wybrałby najlepsze elementy z każdej propozycji. ..naturalnie brak nagród he he)

3. Surowe traktowanie walk między graczami.

 

Zawsze najlepiej sprawdzić co woli większość, nim zaczyna się forsować swoje opinie, bo wynika z tego długa kłótnia, ja chce to, ja tamto... :rolleyes:

 

...tak tylko sobie przechodziłem...

 

. . . :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy pomysl jest ok (kazdy ma swoje zdanie) ja zaproponuje cos takiego ->PVP i PK

 

1.PVP/PK

 

a) Popieram pomysl ludzi z wyspa czy lokacja dla newb tak jak w tibi (nie jestem fanem tibi :P)

ze gra sie ,gra az zdobedzie sie jakis tam lvl :P np 5 jak tu pisano.

 

B) Czy gral ktos kiedys w lineage 2 ? Tam jest fajny system pvp -> Idzie sobie kozak ziutek z 10 lvl :P i zatakowal gracza skull14 z 5 lvl'em ->ziutek ma fioletowy nick bo zatakowal gracza , skull14 oddal mu i tez ma fioletowy nick , i moga sie zabijac -> natomiast gdy skull14 nie odda pozostajac z bialym nickiem i zginie z reki ziutka to ziutek zostaje pk

 

 

 

P.S

moim zdaniem nie powinno byc jakis kar za pvp ani za pk np ze masz bana.Poprostu pk jak dorwie go ktos np

poszkodowany zawola kumpla i we 2 go zabija maja z pk dropy ijest zabawa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...