Skocz do zawartości

Zablokowane Wasze postacie


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

JA ostatnio mam świetne dropy :D Sword of Lord, Helmet of Hell itp. Screen potem bo nie chce mi się na imageshacka wrzucać teraz ale jak ktoś coś chce to mogę coś sellnąć. Ostatnio rozdałem sporo ciekawych itemów różnym newb :D A co mi tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ! Bo nie dość że res, to jeszcze robimy drop party (JESTEŚCIE ZE MNĄ ??!! YEAH !!!) xD heh, mam tylko nadzieję, że zdążę zrobić screena jak serv będzie online, jeszcze przed resem i dropem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? to naprawdę nie jest dobry pomysł z tym drop party, jak wysypiecie każdy po 50 itemów, a chętnych takich będzie 20 to jest razem 1000 itemów na planszy - wiecie co się będzie działo? nic się nie będzie działo LOL. informacja o leżącym itemie jest wysyłana co 5 sekund z prędkością 0,3 KB/s tak więc 0,3KBs * 1000 = 300 KB/s = LAAAAAAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech zrobią animację flash o drop party, tam to i milion przedmiotów morze polecieć...

Po co w grze, jak można na niby, a efekt ten sam, prawie...

 

A ja postać słabiutką mam i się nie chwaliłem... Zamiast pakować badałem mechanikę, w końcu po coś się testy robi...

 

. . . :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co na niby jak można w grze a efekt oryginalny :P ;)

Tak między nami nie dość, że lagg to jeszcze mi pewno FPS zleci do 7 przy nagrywaniu... Ale co tam, pamiątka będzie taka czy inna, ew. skrinszoty porobię, posklejam i gifa zrobię ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie mam czym rzucić, no chyba tylko myszką o ścianę... Przez tych morderców nie uzbierałem nic ciekawego, ale była radość jak potworki załatwiły BlaXuna, bo próbował mnie ubić i je zignorował.

Zrobiłem rundkę po jego zwłokach... Ogółem się nie chwalę, czekam z tym na wersję full... :unsure:

 

Po co dyplomacja, jak można bombę atomową posłać, i efekt oryginalny... :twisted:

 

Na animacji każdy byłby piękniejszy i posiadał wymarzone przedmioty... :D

 

Chcecie się nad serwem znęcać, a nie jest wasz, kupcie super sprzęt i wtedy róbcie drop party... :boxed:

 

Tyle mojej rozmowy w tym temacie... jupi koniec

 

. . . :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

lol nie o kompa chodzi Almora jest narazie pod warsztatem i nie dziala i swiete gowno zrobimy :< mozemy wspierac funduszowo Borka xD DOSTANIEMY PAPUGE XD

 

 

:/ Propo OTS to zlomy ;] rl tibia jest o wiele lepsza bo zawsze online i czesto updaty nowe items itp. NO WLASNIE Borek zrob jakis latwy infeks wysylania do graczy updatow ze jak cos zmienisz to u playerow w klientach sciaga update :P Nie mam pojecia jak to zrobic ale taki maly pomysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, widze że dawno nikt sie nie pochwalil swoja postacia :P

No to ja pokaze co osiagnalem przy piatym lvlu. Oficjalnie oglaszam, ze JakimPL i Maxpayn to nabardziej hojni gracze w tej grze jakich dotad spotkalem (xD), dzieki nim uzyskalem takie statsy(dali kase i zbroje, akurat rekawiczki i ten helm nic nie potrzebuja):

 

http://img150.imageshack.us/img150/8485/almlolwu5.jpg

Teraz nosze power gloves ktore dal mi Maxpayn, niestety nie zrobilem screena ;) Ta postacia ktora widzicie na screenie z piatym lvlem zabijalem earth wormy, przez co lvle skakaly jak najete :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...