Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online [ MMORPG ]


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 350
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja mam klasyczne:

Unexpected error occured when running thegame.
czasem też wywalał błąd kernel32.dll i cały windows siadał. może to wina syfiastego 98, a może ja coś źle robię, ale nie chce już mi się znowu próbować włączać tego. spróbuje za jakiś czas na XP :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fantastyczna. Jednak widac czeste aczkowiek malo uciazliwe lagi. Co chwile mnie wywalalo...

Ni zgodze sie jednak z tym ze potworki sa zbyt mocne... Ja pokonalem naraz tego szczura i weza ;)

A przy przejsciu do innej lokacji nie zauwazylem aby gra sie zawieszala. Wszedlem sobie do jaskini jakiejs jednak strasznie tam ciemno bylo :jezor:

 

Gra jest ekstra czekam teraz az juz normalnie bedzie mozna grac i wtedy do boju ! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah, wreszcie jest, ściągam(7% :D)

 

Jakby ktoś nie mógł uruchomić gierki, to powyłączać firewalle, mi się tak działo z serwerem od Mario Brawl Online, lub niektórymi instalkami - firewall mi blokował :P

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w grze!

 

Ooo, ale szybko, już 30%!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem zemulować Almorę, ale wywalała taki błąd: http://ximg.eu/uploads/d5442cc6dc.png . Jest to pewnie spowodowane tym, że nie wgrałem jeszcze sterowników do karty grafiki ^^ . Spróbuję jeszcze pod maszyną wirtualną, ale boję się prędkości xd .

No, i ja znowu się popiszę swoim pesymizmem. Czemu? Bo boję się, że ta gra stanie się kolejną Tibią, w którą niektórzy będą maniakalnie grać bez umiaru, będą wyzywania od noobów, lamerów itd. tylko dlatego że ktoś ma niższy level czy coś w tym stylu. Po czym tak wnioskuję? Po opisach Pietera6 na GG, które odrazu mi przemówiły czym będzie Almora. Nie obraź się Pieterze, ale tak szybko wkurzają się tylko dzieci którym zabrano zabawki. Jak widzę, jeszcze muszę poszukać mmorpg, w którym ludziom nie będzie zależeć na tym, żeby mieć jak największy level i potem opchnąć na allegro konto. Oczywiście, można to pojmować jako sukces gry, ale imho to pewnego rodzaju porażka.

Oczywiście, piszę to jak odbieram to po opisach na gg i postach w tym temacie, w samą grę nie grałem, ale jestem pewien, że tak jest też w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamrot, masz rację ;) Tu nie chodzi o to, żeby jak najszybciej nabić levele. Gdy grałem w HS, czerpałem przyjemność z tego poruszania się gościa, machania mieczem, podobał mi się bardzo sposób jego chodu. Tym się trzeba napawać :)

 

A lagi z powodu dużej ilości graczy, to jasne? Jakby byli dwaj ludzie na serwie to byłoby zupełnie inaczej ;)

 

78% O_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu kliknij na niego :D :P Przed chwilą grałem w Hidden Swords (demko), więc jestem obcykany :D

No własnie klikam na niego lewym, prawy, posuwam, przesuwam i nic, nadal nie moge go uzyć... ;/ Borek jeśli tam gdzies jesteś, moze wiesz czemu tak wywala, jakieś oficjalne ogłoszenie czy cuś =p

Gierka fajknie wykonana, ale za dużo bugów i nie do ciągnięc.... niestety =(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 5 minut i wchodzę do gry :D !!!

w którym ludziom nie będzie zależeć na tym, żeby mieć jak największy level i potem opchnąć na allegro konto. Oczywiście, można to pojmować jako sukces gry, ale imho to pewnego rodzaju porażka.

Zgadzam się z toba Marmot. Nie chodzi o nabijanie lvlu. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...