Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online [ MMORPG ]


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 350
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe, fajnie, mi wlasnie wyskoczyl znany i lubiany i wogole juz przyjaciel wszystkich graczy, ale to jedyny bug od dwoch godzin, tak mi sie zdaje, po prostu WIELKIE postepy, a oto tresc buga:

 

 

ERROR in

action number 3

of Draw Event

for object NPC_Drawer:

 

Error in code at line 9:

 

if hp > 0{hp_draw = 48/hp_max*hp}

 

at position 27: Division by 0.

 

 

 

PS. Polecam grę, bugów już prawie nie widać(tych podstawowych na pewno...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta gra to jeden wielki BUG i LAG czyli BugLag. Cały czas mnie wywala, (Cannot...), Jeśli będzie tak dalej to skopijuj tibie i Almore, weź GM, narzędzie do modifikacji tibi i zrób Almotie.

Sorry za negatyw ale denerwują mnie bugi

#Dół

klient, klient nasz ban! Klient kicici Miałmiał,,, ,zwariwoałem od Almorty fbbbbb

 

PS. Mój komp ledwo wytrzymuje wersje beata. Byle wersja beata zmieniła nazwe na v.1.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
wiecie co? właśnie gram i gram i żadnych bugów nie ma xD tylko troszke lagi miałem :P
Bo serwer już się nie wiesza, po poprawkach o których wspomniałem wcześniej. Jednak błąd (a konkretnie taki jeden babol zrobiony pewnie z pośpiechu) został naprawiony, bo już od dawna nie robiłem restartu. Teraz niech Borek poprawi klienta, żeby się nie wieszał i główne uciążliwe bugi pójdą w niepamięć i będzie można zabrać się za poprawianie kolejnych. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

maciusiowo1:

 

Kurde, a jak może nie być lagów, napisałem tutaj wyraźnie czarnymi dużymi literami: http://almora.gmclan.org/

Gra nie ma jeszcze dedykowanych serwerów z dobrymi łączami. Te testy są przeprowadzane na domowych kompach, więc cudów nie oczekuj. Nie ma transferowania kont, dużo bugów dla haksorów i w ogóle. Traktuj to jak alpha alphy, albo jeszcze lepiej, prezentację silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm pograłem trochę w Almorkę i muszę przyznać, że zabawa jest przednia. Oczywiście bugi/lagi są zabójcze i co 5 gra się wywala, ale to akurat oczywiste przy alpha testach.

 

Mam co prawda kilka zastrzeżeń co do samej gry (nie licząć bugów/lagów), ale chyba na razie nie ma sensu ich wypisywać. Poczekam aż całość będzie nieco bardziej stabilna i w tym czasie postaram się jakoś uzbierać EXP na pierwszy czar dla mojego maga (a co? ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD lol, Ten najgorszy, najkrotszy miec jest za darmo xD Nakupowalem ich i powyrzucalem kolo siebie :D Do naprawy.

 

Ciekawi mnie też pewne BARDZO INTERESUJĄCE odkrycie.

Zobaczyłem w sklepie wędkę... Woohoo, będziemy chodzili na ryby!

Jednak:

Działa to w wersji Beta? W końcu trzeba to przetestować...

Jak to działa, jak się łowi ryby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...