Skocz do zawartości

Aldebar


Morgo

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne toto, ale:

 

a) czcionka jest brzydka, nie pasuje do klimatu rozgrywki; poza tym jest nieco za duża,

b) powinieneś użyć "/" zamiast "\" i usunąć niepotrzebne przerwy - "HP:10/10",

c) robisz bardzo dużo błędów ortograficznych/interpunkcyjnych; zatrudnij korektora ;).

 

Rozmowa ze strażnikiem

 

Witaj, przybyszu. Widzę, że jesteś tu nowy. Pewnie chciałbyś zarobić parę groszy, hm? Wiesz, mam nawet dla Ciebie zadanie - w jaskini na wschodzie (stąd jest zbędne) ukryty jest starożytny zwój. Przynieś mi go, a sowicie cię wynagrodzę.

 

(właściwie co strażnicy mają wspólnego ze starożytnymi zwojami? ;])

 

Eliksiry (kliknij, aby użyć):

 

HP:

MP:

Poziom:

PD:

Złoto:

Wiadomości:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czcionka jest brzydka, nie pasuje do klimatu rozgrywki; poza tym jest nieco za duża
W takim razie spróbuje znaleźć jakąś lepszą w internecie.

powinieneś użyć "/" zamiast "\" i usunąć niepotrzebne przerwy - "HP:10/10"
Poprawię to w następnej wersji.

robisz bardzo dużo błędów ortograficznych/interpunkcyjnych
Wiem o tym, moja ortografia pozostawia wiele do życzenia. Przy okazji wydania kolejnego dema postaram się nie kaleczyć naszego języka :D .

zatrudnij korektora ;)
A co? Jesteś chętny? :]

właściwie co strażnicy mają wspólnego ze starożytnymi zwojami? ;]
Chyba niewiele :P . Nazwałem go tak bo po pierwsze nie miałem zbytnio koncepcji, a po drugie to miał być tylko tekst prezentacyjny i nie pojawi się on w następnej wersji dema ani w pełnej wersji gry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mógłbyś zmienić ten brzdęk przy udeżaniu przeciwnika bo wg. mnie po pierwsze - zdecydowanie za głośnie, po 2 brzmi jakbyś napieprzał w metalową puchę a nie w przeciwnika. Reszta jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mógłbyś zmienić ten brzdęk przy udeżaniu przeciwnika bo wg. mnie po pierwsze - zdecydowanie za głośnie, po 2 brzmi jakbyś napieprzał w metalową puchę a nie w przeciwnika. Reszta jest ok.
Planuje dodac jeszcze kilka dzwiekow, a podczas ataku dzwiek bedzie dobierany losowo. Dzieki temu nie bedzie to juz takie irytujace.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nad Aldebar powoli posuwają się do przodu. Zrobiłem już całkiem sporo, ale równie dużo zostało jeszcze do zrobienia. Dla zainteresowanych powiem że projekt ma się dobrze i nie zanosi się na to że upadnie :D. A oto screen z efektami mojej dotychczasowej pracy:

aldebar_progress.jpg

Dodałem ładny kursor, zmieniłem czcionkę na bardziej pasującą do klimatu, parę grafik i sporo innych rzeczy które wymienię przy okazji wypuszczenia następnego dema. Oceńcie jak wam się podoba. Pozdro :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopuje temat ponieważ dodałem nową wersję dema. Jednak to jak na razie ostatnia wersja jaką wypuszczam ponieważ wstrzymuje prace nad grą. Dlaczego? Przyznam się szczerze i otwarcie że po prostu nie chce mi się już nad nią pracować i na daną chwilę mam jej już po dziurki w nosie :P . zapraszam do pierwszego postu gdzie możecie zassać sobie najnowszą wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet dobry pomysł, ale słabe wykonanie. Tylko jest jeden bug. Gdy mam kolizję ze skałą, to postać chodzi w kółko (dosłownie!)

 

Grafika: 3/5

Muzyka: Brak muzyki czyli 1/5

Fabuła: 4/5

 

Ocena: 2/5 :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie żeby w tej grze była jakakolwiek fabuła ale mimo to dzięki za ocenę tongue2.gif .

Cicho, słuchaj się TuxMana on jest pro i się zna lepiej.

 

Tak btw:

Należę do klubu antyfanów Yody

(Yoda Anti-Fan Club)

ROTFL.

 

Co do gry całkiem, całkiem, nie licząc oprawy graficznej ;] Ale silnik i system kupowania,ekwipunku mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoda Anti-Fan Club :D Kolejna rozbrajająca wiadomość, którą dzisiaj przeczytałem :P

 

Ja zakładam YFC (rozszyfrujcie se ;>) - kto się przyłącza :P ?

 

No i to co Nobody - a przynajmniej pierwsza literówka. Drugiej nie zauważyłem :P

 

Całkiem całkiem system kupywania etc.

 

PS: Hmmm.... 3 czy 4....? Dobra, masz 4 :P Ale tak "na kredyt" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika nie jest powalająca ale dam ci na zachętę 3/5 ;p A teraz z innej beczki... Załóżmy lepiej RUCH Fan Club xD Yoda ty za GKS czy RUCH :P? Wybór jest prosty :D jesteś za RUCH'em to idę do YFC a jak za GKS to do YAFC =P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy lepiej RUCH Fan Club xD Yoda ty za GKS czy RUCH tongue2.gif? Wybór jest prosty biggrin.gif jesteś za RUCH'em to idę do YFC a jak za GKS to do YAFC =P
Bierz co chcesz, ale bądź moim fanem =) (ironia w imieniu Yody :P)

 

Yoda a ty jesteś członkiem YFC ;> ?

 

Kurde, widziałem inny błąd (ort.) ale teraz nie pamiętam :P Bo patrze, ie skasowałem pliku. A to se zagram... i zauważyłem ort'a. A to se wejdę na GMC.... ale potem zapomniałem :P A teraz nie chce mi sie go już szukać :P

 

PS: A traktujesz ten projekt jako grę, czy bardziej jako silnik? Tak z ciekawości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Niezła gierka, nawet miło się gra, chociaż rpg'i niezbyt lubię. Grafika nieco odstrasza, szczególnie na full-screenie. 4/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: A traktujesz ten projekt jako grę, czy bardziej jako silnik? Tak z ciekawości :)
Projekt miał być pełnoprawną grą RPG, ale jak już wcześniej wspomniałem nie zamierzam go jak na razie kontynuować.

 

Co do byków ortograficznych to ten projekt ma już ponad dwa lata i wtedy byłem jeszcze młody i głupi więc robiłem byki, a teraz jestem stary i leniwy i nie chce mi się do nich dokopywać aby je poprawić :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...