Skocz do zawartości

Zablokowane House


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem z wejściem do budynku, a mianowicie drzwiami :) Sytuacja jest taka... Mam domek oto on:

House4.gif

i chcem zrobić zeby do budynku można bylo wejsc tylko przez drzwi... Nie wiem jak to zrobić, prosze o pomoc

 

P.S. wiem jak zrobić zeby przechodził do innego rooma, ale nie wiem jak zrobić ze w domku dotyka dzrzwi i wchodzi, a nie do sciany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...A nie można zastsować troche innego sposobu? Polegajacego na, stworzeniu obiektu - drzwi01 i np. kiedy wejdzie sie na niego (On leży zaraz przy drzwiach tylko troche bliżej) ma zostać przeniesiony do innego roomu? Była by to wtedy symulacja wejścia, która była już często stosowana, a sam problem, jest w bardzo szybki i prosty sposób rozwiązany ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam robiles ten domek ? Czy to sciągnięty screen ? Jesli masz ten domek w jakims programie do animacji 3D to wywal drzwi, zrob podloge, a nastepnie screena. Pozniej wywal domek i zrob same drzwi, a nastepnie screeny z kolejnymi stadiami otwierających się drzwi.

 

Tak przygotowany wejdz do GM. Stworz 2 obiekty Domek bez drzwi i drzwi z pierwszą ( zamkniete ) klatką animacji. Na akcje zetkniecia postaci z drzwiami nakaż odegranie animacji otwierających się drzwi. Pokawi sie podloga a po skonczonej animacji wejdziesz do srodka.

 

w drzwiach

{

if image_single=ostatnia_klatka_animacji room_goto(next);

}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
JAK TY NAZYWASZ TEMAT??? house. koniecznie po angielsku? a nie lepiej jest napisac dom?

 

Nie zauważyłem ? yhy.... Temat był pewno na 10+ stronie więc, bardzo trudno zauważyc, że jest on stary nie ?

Wkurza mnie podejscie goscia kasa100 do forum... Pisze byle pisac, nie wiem czy nawet to czyta.... Nie wniósł nic do tematu.... Było wiele jego tematów bezsensu... np. Grafika ( czy jakoś tak) z treścią - dajcie mi jakąś grafikę, please...

 

powoli mnie to wkurza, nie wiem jak was ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa100 dostał warna za ten wybryk. A wy nie musicie odrazu sobie z takiej okazji nabijać postów. Pamiętajcie o przycisku p_report.gif, jedynie lowrider wysłał raport, a tyle mądrali się znalazło w temacie żeby bawić się w moderatorów... Za następnym razem przy takiej okazji będą warny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...