Skocz do zawartości

Szukam programu


BeWuO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Witam ^^

 

Mam nadzieje ze to dobre miejsce na umieszczenie tego pytania... Szukam programu do przerabiania MP3 na Wave ale tak żeby te Wave nie zajmowały po 50 MB :3 Próbowałem kilka programów ale nic najmniejszy rozmiar jaki udało mi się uzyskać z Mp3 o wadze 3MB to około 19MB po przerobieniu na Wave... jak by ktoś znal dobry program to proszę napiszcie mi ^^

 

Pozdrawiam Moho !

:cat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ^^

 

Mam nadzieje ze to dobre miejsce na umieszczenie tego pytania... Szukam programu do przerabiania MP3 na Wave ale tak żeby te Wave nie zajmowały po 50 MB :3 Próbowałem kilka programów ale nic najmniejszy rozmiar jaki udało mi się uzyskać z Mp3 o wadze 3MB to około 19MB po przerobieniu na Wave... jak by ktoś znal dobry program to proszę napiszcie mi ^^

 

Pozdrawiam Moho !

:cat:

nero 7 jest dobry musisz pokombinowac tylko z ustawieniami jakosci to nie jest trudne nie dawaj na najsłabsza bo jakosc bedzie masakryczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Czysty wav zawsze będzie tyle zajmował ponieważ jest to format nieskompresowany (jak bmp w grafice). Jeżeli wav zajmuje bardzo mało jak na muzykę, tzn. że i tak za tym kryje się jakiś encoder, a to już nie jest zwykły wav.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kasmilus:

To musisz się połapać, bo bez języka nic nie zdziałasz w informatyce. Blender jest dobrym programem do robienia w 3D, ale ma skomplikowaną obsługę. Lepiej ściągnąć triala jakiegoś programu płatnego, np. 3DS Max, Cinema 4D czy Maya. Nauczysz się w nich robić, to wtedy kupujesz, albo crackujesz ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o kwadraty, prostokąty itp.? Jak tak to są one w prawym rogu na górze box, cone itp. albo w zakłatce na górze weź create.

 

Vardi gdzie on to zapisuje bi co bym nie skonwertował to 100% i nie ma tego nigdzie.

 

EDIT:

A znacie konwerter z .3ds >> .max ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale można powiedzić że korzysta pyta sie nas ale wybrał chyyba najdłuższy sposób a może neta nie bedzie miał albo dużo płacić musi ale nie wnikam to akurat nie moja sprawa wię powiem tak sam se poszukaj bo ja tu niewidze chętnych do pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...