Skocz do zawartości

Szukam programu


BeWuO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

A ja podam, ponieważ sam dzisiaj miałem ten sam problem. Wejdź na:

http://www.chinagba.com/down/

Po wybraniu jakiejs gry poszukaj:

 

点击下面的广告链接 更快更直接下载ROM(Shift+左键另开窗口不影响浏览)

 

Ponizej masz 4 linki (mirrory) do sciagniecia gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE słaby jest ten RPG MAKER!! :o  stawia sie tylko gotowe obkekty , wywaliłem to dziadostwo z mojego komputera! Wole juz 3d makera  :]

Tia... Jak zrobisz własne obiekty to już nie będą gotowe :)

A tak na serio - RPG Maker to wcale nie jest kiepski program! Jeśli umie się w nim robić gry to można zrobić nawet PacMana! Ja kiedyś zrobiłem fajną, lecz ograniczoną skradanke (Ucieczka z zamku :)). Można nawet robić skrypty :P Dla mnie ten program jest bardzo dobry i dalej jest na moim dysku. I ty mi tu nie mów że 3D Game MAker jest lepsze bo grrr.... Zagryze :}

 

Czy jest jakis program do tworzenia gier sportowych?? najlepiej piłki nożnej
A jest! :) GM, TGF, C++, pascal, MMF.... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla ciekawskich:

Gambler był z rok temu reaktywowany, ale teraz jest pod nową nazwą: Gamestar. Tylko szkoda, że nie jest to już to samo.

 

A teraz szukam programu.

Pewnie zrozumią mnie tylko posiadacze cyfrówek HP, ale to szczegół :D . Więc te cyfrówki HP, mają możliwość nagrania komentarza dźwiękowego do zdjęcia. Wszystko by było OK, gdyby nie to, że jest to łączone z obrazkiem w pliku JPG. Coś takiego (z tych programów co mam) potrafi odczytać tylko Galeria Obrazów i Fotografii HP. Ja szukam takiego programu co potrafiłby wyciągnąć plik dźwiękowy z tego pliku jpg i zapisać go do formatu wav, lub innego obsługiwanego przez OGG Encoder :P .

 

Na koniec zarzucę przykładem takiego zdjęcia (tylko nie mówcie że jestem fanem U2, że na tej fotografii jest Bono, wokalista tego zespołu, a w dźwięku jest jego przemówienie które było podczas odgrywania na jakimś koncercie nagrania Sunday Bloody Sunday):

http://members.lycos.co.uk/aagm/probkahp.rar

 

Proszę o pomoc!

 

PS. Co do twojego linka SLy, to chodzi o to, że Piwko ma zakaz hotlinkowania, ale przez flashgeta pójdzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gambler to było w pełni polskie czasopismo, co innego GameStar :P Skąd by wzięli taką kasę, żeby od pierwszego numeru dołączać po 5 pełnych wersji? Zagraniczny kapitał, ot co :P Gambler tego nie miał. Może w GameStarze robi część Gamblerowego składu, ale to o niczym nie świadczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...