Skocz do zawartości

Szukam programu


BeWuO

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie można zamieszczać pytania o programy, których szukacie. - Patrysław

 

A konkretnie to potrzebuje jakiegoś programu, za pomocą którego mając plik *.avi mógłbym go podzielić, albo np. wyciąć z jego środka jakiś kawałek filmu. Znacie jakieś progsy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do Total Commandera jest taki plugin pozwalający podzielić film na klatki w formacie bmp i jpg i wyjąć dźwięk jako wav. Podobno działa też w drugąstronę (nie wiem bo nigdy tego nie używałem). Plugin nazywa się "AviWcx" i podobno jest dostępny gdzieś na stronce Total Commandera: http://www.ghisler.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Przypadkiem zobaczyłem to pytanie a akurat 'jestem w tym temacie' ;)

Tak naprawde emulator nie jest najważniejszy w przypadku n64 bardziej licza się pluginy. Moim skromnym zdaniem najlepszy plugin dla szczęśliwych posiadaczy kart Voodoo (są tu jacyś w ogóle?) jest Glide64 ewentualnie wspomaganie sie wrapperem a dla reszty czyli posiadaczy kart ATI lub NVidia - Rice's Video Plugin 5.9.9.

Co do emulatora to według mnie najlepszy jest 1964. Dlaczego? Bo ma taką sama albo i nawet większą kompatybilność niż PJ64 z service packiem i dodatkowo ma wbudowaną grę przez kaillera (gra w lanie czy przez net w SSB lub Mario Party brzmi chyba nieźle?).

 

PS. Grał ktoś tu może w Conkera na N64?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie pomyliłem się bo chciałem sobie kiedyś otworzyć jakąś grę, bo kumpel chciał zobaczyć (gra to była chyba Pokemon Stadium, zaraz po premierze) i ściągnąłem emulator (na 99% był to Corn), odpaliłem i napisał że nie mam karty Riva TNT lub Riva TNT/2 która jest wymagana do odpalenia emulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rive tnt2. Ale czy ten corn jest naprawde dobry?? tzn. czy szybko na nim dzialają gry? i czy jest dobrze wyswietlana grafika?(bo jak gram w paper mario na pj64 to zamiast kurzu są BIALE KWADRATY. Z jakiej strony mozna sciągnąc te emulatory(bo planet emu mi sie nie wlancza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 1964 paper mario dziala dobrze. mam tylko jedno pytanko. czy moge uzyc savevow z pj64(tzn. ze jak gralem na pj64 to doszlem dosc daleko i chcialbym uzyc tych savewow). Po kilku chwilach grania doszlem do wniosku ze na 1964 paper mario nie dziala zbyt dobrze. jak jedną funkcje wlacze to niektore plansze dzialja dobrze inne zle, jak druga funkcje wlancze to na odwrot. Ja chcem jakis program w ktorym nic nie trzeba zmienic(tak jak np. na gameboya jest visual boy advance, wlanczam i GRAM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...