Skocz do zawartości
BeWuO

Szukam programu

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie można zamieszczać pytania o programy, których szukacie. - Patrysław

A konkretnie to potrzebuje jakiegoś programu, za pomocą którego mając plik *.avi mógłbym go podzielić, albo np. wyciąć z jego środka jakiś kawałek filmu. Znacie jakieś progsy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do Total Commandera jest taki plugin pozwalający podzielić film na klatki w formacie bmp i jpg i wyjąć dźwięk jako wav. Podobno działa też w drugąstronę (nie wiem bo nigdy tego nie używałem). Plugin nazywa się "AviWcx" i podobno jest dostępny gdzieś na stronce Total Commandera: http://www.ghisler.com

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo dobre (bo sprawdzone :D ) jest Edit Studio. Nie pomnę, która wersja, ale jakaś była kiedyś w CHIPie lub Enterze. Polecam. Duzo funkcji i dosyc prosty w obsłudze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szukam programu do obrobki filmow, czyli dodawanie napisów, obrazków itp do filmu

P.S - nie chodzi mi o napisy tlumaczace tylko takie ze np. przez caly film chcem u gory ekranu widziec 'Jagiellonia Białystok'

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W Adobe Premiere, możesz nadać przeźroczystość obrazkowi i masz :P

PS. To samo możesz zrobić w Koala Film Studio za 19.99 gdy AP kosztuje 500zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuję program, który czytał by mi pliki real playera, ale zarazem czytał napisy z pliku txt. Może ktoś zna nazwę takiego programu lub wtyczki do Real Playera (wersję mam 10 free).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam grę z neta (podobno legalnie) i potrzebny mi jest program będący wirtualnym napędem CD żeby zainstalować giere. Zna ktoś może taki program? Jak tak to podać nazwe proszę, bo poszukać mogę już sam ;) Z góry dziękuje :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam problem. Jak w tym Deamon Tools/Alcohol 120% zrobić to:

"Uruchamiasz plik bin w nim i otwiera ci się "płytka" w wirtalnym napędzie i stamtąd instalujesz". Tak pisali na stronie z której ściągałem. Jak to zrobić? Bo nie moge :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Project64 tak się składa że jest NAJLEPSZY. Jak ci nie odpowiada to jeszcze jest Korn (chyba tak to się zwało). Dużo emulatorów masz na http://planetemu.net . Strona jest po francusku ale da się zrozumieć co piszą (babelfish rządzi :D ).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz jeszcze spróbować Nemu64, aktualnie zajmuje chyba drugie miejsce zaraz za Project64. Marmot, z tym Corn'em przesadziles. Na tym starociu chodzi zaledwie pare gier. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem, ale zapomniałem nazw innych emulatorów. Pozatym był jakiś emulator N64 tylko dla kart Riva TNT :) ale nie pamiętam jak się nazywał

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przypadkiem zobaczyłem to pytanie a akurat 'jestem w tym temacie' ;)

Tak naprawde emulator nie jest najważniejszy w przypadku n64 bardziej licza się pluginy. Moim skromnym zdaniem najlepszy plugin dla szczęśliwych posiadaczy kart Voodoo (są tu jacyś w ogóle?) jest Glide64 ewentualnie wspomaganie sie wrapperem a dla reszty czyli posiadaczy kart ATI lub NVidia - Rice's Video Plugin 5.9.9.

Co do emulatora to według mnie najlepszy jest 1964. Dlaczego? Bo ma taką sama albo i nawet większą kompatybilność niż PJ64 z service packiem i dodatkowo ma wbudowaną grę przez kaillera (gra w lanie czy przez net w SSB lub Mario Party brzmi chyba nieźle?).

PS. Grał ktoś tu może w Conkera na N64?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ackman: A jak sie nazywala najnowsza wersja 1964? Ninteen costam? Poza tym na drugim kompie mam voodoo 2. :-)

Marmot: Chyba raczej chodzilo ci o karty voodoo i emulator UltraHle (lub SupraHle).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie, nie pomyliłem się bo chciałem sobie kiedyś otworzyć jakąś grę, bo kumpel chciał zobaczyć (gra to była chyba Pokemon Stadium, zaraz po premierze) i ściągnąłem emulator (na 99% był to Corn), odpaliłem i napisał że nie mam karty Riva TNT lub Riva TNT/2 która jest wymagana do odpalenia emulatora.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam rive tnt2. Ale czy ten corn jest naprawde dobry?? tzn. czy szybko na nim dzialają gry? i czy jest dobrze wyswietlana grafika?(bo jak gram w paper mario na pj64 to zamiast kurzu są BIALE KWADRATY. Z jakiej strony mozna sciągnąc te emulatory(bo planet emu mi sie nie wlancza)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Corn to zabytek odpala chyba tylko Wave Race 64 bez dzwieku, Mario 64 i Mario Kart 64 ( z tego co pamietam). Sprawdz Nemu64 i 1964 oraz pluginy jak napisal Ackman. Plikow mozesz poszukac na:

http://www.zophar.net - swiatowe centrum emulkow.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na 1964 paper mario dziala dobrze. mam tylko jedno pytanko. czy moge uzyc savevow z pj64(tzn. ze jak gralem na pj64 to doszlem dosc daleko i chcialbym uzyc tych savewow). Po kilku chwilach grania doszlem do wniosku ze na 1964 paper mario nie dziala zbyt dobrze. jak jedną funkcje wlacze to niektore plansze dzialja dobrze inne zle, jak druga funkcje wlancze to na odwrot. Ja chcem jakis program w ktorym nic nie trzeba zmienic(tak jak np. na gameboya jest visual boy advance, wlanczam i GRAM)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta