Skocz do zawartości
lion

Foto-galeria

Rekomendowane odpowiedzi

ja mialem w 6 klasie painta, worda i exela, potem w 2gim wszystko od nowa czyli jak wlonczyc komputer i wlozyc dyskietke :/ wtedy paint, word a teraz exel, o html lub czyms podobnym nawet mowy nie ma :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Schodzimy z tematu...

Może ja dopowiem. Heh, w podstawówce to były podstawy, potem Painty i Kalkulatory, a na końcu Wordy i Excele. W gim. już w I klasie uczyliśmy się 1 "języka programowania" - Logo Komeniusza. Całkiem ekscytujące. W II klasie było gorzej - sama technika, bo sala informatyczna była wiecznie zajęta. Ciekawe, co dalej, na pewno HTML, może nawet wprowadzenie do Object Pascala.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moja pani sie zdziwiła gdy jej powiedziałem że w Paintcie są 3 kolory...

... Nie wymagam od niej uczenia mnie html, a nawet rządam by tego nie robiła :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nie wiem czy na tym polega informatyka - obsługa Worlda(gdzie u mnie w szkole mają worlda 98 na win. 95, a wyrzej są makintosze) Painta(po co mi nauka tego programu skoro i tak będę korzystał z innego) itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To ja sobie przypominam godzinę poświęconą na naukę oslugi Exploratora Windows :huh: Albo sprawdzian z robienia tabelek w Wordzie :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Infromatyka w szkołach to fajna sprawa (można zgarnąć 5, hehe) tyle, że jest źle prowadzona. Za wolno przede wszyskim. W 1 gim. miałem pierdoły, czyli Word, Excel itd. Przez całą 2 klase gim. miałem HTML'a (za moją strone dostałem 1, bo mi się nie chciało robić, hehe). Teraz (3 gim. dla niezorientowanych) wreszcie jakiś powiew świeżości - Logo Komeniusz i algorytmika (tutaj luzik, zgarniam piąteczki, hehe). Teraz to ja się doczekać nie mogę, bo będziemy wybierać język do pisania algorytmów... zmolestuje od klasy C++ bo się nie znają na tych sprawach, hehe...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja w 4 klasie, miałem o budowie komputera. W 5 klasie, miałem obsługę worda i kalkulatora. W 6 klasie - arkusze kalkulacyjne. Teraz w 1G ( czyt. pierwszej DŻI) mam teraz różne takie pierdoły, trochę z tego, trochę z tamtego, trochę z owego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym się cieszył, gdybyśmy jeszcze w gimnazjum mieli programowanie. Bo moja klasa to patałachy - nikt nie zna żadnego j. programowania, może 2 kolesi zna szczątkowo HTMLa. Tylko ja programuję i zgarnąłbym najlepszą ocenę z HTMLa i z algorytmów xD

Tak na marginesie, to w I klasie właśnie chyba jako jedyny, albo jeden z dwóch napisałem wszystkie zadane algorytmy w Logo Komeniuszu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ty byś widział moja klasa! Bleee dziewczyny, same ciemniaki co nawet strony nigdy nie robiły. Chodze do klasy Matematyczno-Fizycznej, ae odpady w mojej klasie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szkola podstawowa to zbyt odlegla przeszlosc dla mnie, gim podobnie, a w liceum uczylismy sie Turbo pascala.

Do nauki HTML polecam rozne kursy w internecie, podobnie z PHP, bardzo prosta sprawa. W sumie wszystko jest naprawde proste jak sie chce, wysatrczy znalesc odpowiedni kurs poprobwac dzien dwa i juz zna sie podstawy na tyle aby zrobic cos porzadnego na czym mozna sie doksztalcac coraz bardziej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
To ja:

Klik!

Zdjęcie robione komórą kumpla i ogólnie masakra. Krzywa morda i nic bardziej mylnego :D

Nie chce ci nic mówić ale takie same mordy mają takie 1,50 metrowe kurduple z mojej szkoły ;p. Btw. wczoraj w autobusie kierowca myślał że ja student, a ja to dopiero 1 gim. ;p.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ziarno szatana

taa, w tym zdjęciu to widać. Być może mi się wydaje, ale patrzysz takim wzrokiem jakbyś chciał zabić osobę robiącą zdjęcie. heh.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę nieforemnie narysowałaś część piersiową xD . Wygląda to tak, jakby ta osoba miała wielkie piersi bez stanika xD .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wiem, ale po raz pierwszy robiłam coś takiego. A "ta osoba" to ja

Wiem, że to ty, ale to tak bardziej ogólnikowo ;p .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nie dajcie się zwieść, Fatalna Jędza to ta co się wychyla w kadrze. ;)

fatalna_jendza, a nie Fatalna Jędza. Wiem, że jędza pisze się przez "ę", ale mój nick to fatalna_jendza. Z małych liter, przez "en" i z kreską na dole zamiast spacji :-) Będę was poprawiać do znudzenia :P

A co do tamtej to, niestety, nie ja :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

o to tak jak u mnie - gnysek pisze się z małej litery (to tak z szacunku do mnie :P)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta