Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
A co, biustem obiektywu dotykała?

A to już inaczej nie można ocenić rozmiaru? :mellow:

 

W ogóle to czyim multikontem jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już inaczej nie można ocenić rozmiaru?

Gdy pewna osoba wskazała twoją jakże uroczą głowę, pojawiła się frustracja :) . Tyle, że to jakieś intymne miejsce szczególnie nie jest.

 

A gdybym był chamski, powiedziałbym, że wolę małe cycki niż dużą głowę :) . Nie wspomnę już o jakiejkolwiek kulturze, bo po pierwsze: powinni cię jej nauczyć rodzice, po drugie: powiesz, że nabrałem się na jakiś "nerdowski dowcip".

W ogóle to czyim multikontem jesteś?

Jahwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A gdybym był chamski, powiedziałbym, że wolę małe cycki niż dużą głowę. Nie wspomnę już o jakiejkolwiek kulturze, bo po pierwsze: powinni cię jej nauczyć rodzice

Gdybym był chamski, to powiedziałbym, że śmierdzisz kapucynem, ale na szczęście nie jestem, bo kultury za młodu nauczyli mnie rodzice. :)

 

Sernat, no proszę Cię, co to za pseudomądre teksty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A to ciekawe, stosując analogię do Twojej wypowiedzi wobec Anty'ego obraziłem Cię (???), natomiast Ty jego już nie? Oczywiście że użyłem bardziej dosadnej sentencji, ale przecież Ty swoją określiłeś jako chamską. Chamstwo ludzi obraża i jest poniekąd synonimem braku kultury, toteż w twoim najnowszym poście jak i poprzednim sam sobie przeczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

W tym momencie nie mam wewnętrznej potrzeby się odwoływać do czegokolwiek i popiszę się jeszcze większą ignorancją, bo w moim mniemaniu jeżeli naprawdę nie zrozumiałeś o co mi chodzi, to nie ma po co marnować i mojego i twojego czasu na dalsze dyskusje. Po prostu żenują mnie takie tanie teksty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie zakończenie dyskusji z pewnością jest najlepszym wyjściem, nie przeczę ;) .

 

Po prostu żenują mnie takie tanie teksty.

To nie ja wyjeżdżam jak Filip z Konopii z jakimś tanim tekścikiem mającym mnie obrazić ;) .

 

To jest temat całkowicie niekontrolowany, wchodzę więc i wyrażam swoje zdanie. Dostaję "spierdalaj" prosiaczka i poparcie pana Anty. Napisałem tylko coś na temat głowy i pojawia się nader problem. Gdzie analogia?

 

Najgorsze tu jest to, że nie wiem, czy admin sobie robi jaja, czy pisze serio. Dlatego nie lubię dyskusji w necie.

 

Ja swojego zdania nie zmienię. Nie obchodzi mnie to, naprawdę, gdzie zostaliście wychowani. Nie zadaję się z nikim, kto byłby w stanie w obecności kobiety powiedzieć cokolwiek złego na temat jej biustu. Na temat ogólnej urody w sumie też. A gdy widzę, że ktoś taki robi, po prostu daję radę, jak nie być prostakiem. Dla was mogę być frajerem, ja tam mam 19 lat, dziewczynę i kompleksów u siebie nie doszukuję :) .

 

Wiesz Ranmus, co mnie dziwi? Że Dziab chyba nie jest nawet pełnoletnia, a ty masz 27 lat. Cholernie głupie zachowanie, ale myśl sobie co chcesz.

 

Dalej nie wiem o co chodzi.

Nie wiem, dla mnie po prostu nie jest normalnym pierwsze na co patrzeć, gdy dziewczyna wstawi zdjęcie, to biust. Jeśli jest to normalne - wyprowadź mnie z błędu ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zadaję się z nikim, kto byłby w stanie w obecności kobiety powiedzieć cokolwiek złego na temat jej biustu.

lol-internet.gif

Większość tu w ogóle nie zagadałaby do żadnej dziewczyny

 

Nie wiem, dla mnie po prostu nie jest normalnym pierwsze na co patrzeć, gdy dziewczyna wstawi zdjęcie, to biust. Jeśli jest to normalne - wyprowadź mnie z błędu .

To dalej w ogóle nie tłumaczy dotykania obiektywu biustem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dalej w ogóle nie tłumaczy dotykania obiektywu biustem.

Oznacza, bo wtedy anomalia o której napisałem nie byłaby już anomalią ;) .

 

Odległość od obiektywu aparatu = głębia / oddalenie na zdjęciu. Zresztą, już i tak EOT, a raczej end of offtopic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Bla Bla bla i inne pierdolety z dupy

Po pierwsze tanim tekstem to sam wyjechałeś, dlatego też zrobiłem dobitną analogię, inaczej bym tego nie robił, bo po co. Tu nie chodzi o żadne obrazy, tylko ukazanie nielogiki Twoich wypowiedzi lub też celowe zagrywanie pod publiczkę. Skupiłeś się na słowach, a nie formule. Starasz się zgrywać mądrego, a poważnie gubisz się w swoich wypowiedziach. Po drugie nie lubisz dyskusji na necie, a w niej trwasz, bardzo to ciekawe podejście do tematu, serio. Jakaś nowa metodologia działania, tak? Klina klinem?

 

Jak nie być prostakiem to dawaj sobie rady znajomym, których znasz z widzenia, a nie w internecie, bo oceniając ich przez pryzmat forumowych wypowiedzi robisz z siebie strasznego ignoranta. Wiele osób forum traktuje zapewne odskocznie przed aplikacją codziennej porcji kurwicy jaką funduje im życie. To, że ktoś Ci palnie inwektywą na forum, to nie znaczy, że zaraz jest burakiem wszech i wobec, bo w dom / związku / czymkolwiek może być przykładnym człowiekiem. Strasznie mnie dziwi to, że tego nie rozumiesz mając już 19 lat.

 

A co do mnie i dziaba, to ciekawą żeś sobie między mną a nią relację ubzdurał. Mędrkuj sobie dalej co do głupiego zachowania. Jesteś coraz bardziej żenujący. Nudne to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...