Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

@Dziab:

 

Ale serio trzeba Tobie tłumaczyć takie proste psychologiczne kwestie?

 

Ty tutaj zgrywasz jakąś buntowniczkę z wyboru. to i dostajesz dla zasady. To po pierwsze, a po drugie jesteś dziewczyną i siedzisz na forum z samymi chłopakami w wieku dojrzewania. Choćbyś nie wiem co robiła i tak wzbudzasz zainteresowanie płci przeciwnej w wiadomo jakiej sferze. Tak było i jest z Tobą oraz z każdą inną użytkowniczką. I jak dobrze pamiętam - nigdy nie było wyjątków*. Żebyś była normalnie odbierana przez większość userów, to po prostu musisz na forum częściej siedzieć, jak i zwyczajniej się wypowiadać W WIELU TEMATACH. Wtedy za dotknięciem magicznej różdżki zupełnie się zmieni nastewienie innych wobec Ciebie. Zaczną Cię traktować jako swoją kumpelę oraz szanować Ciebie i Twoje poglądy. A przy okazji na PM znajdą się na dodatek adoratorzy (bo z tym też nie było wyjątków). Ty bedac dziewczyna masz po prostu z góry na starcie przejebane. :)

 

 

* I nie ukrywam, ze trollowanie poprzez napuszczanie mlodzikow na userki zawsze bylo smiesznym zajeciem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus było nie wrzucać zdjęcia, wszyscy byliby szczęśliwi, to jak moczenie nóg w stawie pełnym piranii.

wrzucilam je, bo bedziom i ktos tam jeszcze prosili i tyle.

i spodziewalam sie takiej reakcji, ale myslalam, ze zakonczy sie na jakichs 2 stronach, a nie 46598456.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakos wyszlam z zalozenia, ze najatrakcyjniejsza dla was jest nie dziewczyna z ladna buzia, fajna osobowoscia czy z poczuciem humoru, a z wielkimi cyckami.

Do kogo teraz pijesz? Bo branie pod uwagę gimnazjum w tym momencie jest nieco śmieszne, tam się tylko cyc liczy

ED:

O, ranma to idealnie ujął..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dziab:

 

Ale serio trzeba Tobie tłumaczyć takie proste psychologiczne kwestie?

 

Ty tutaj zgrywasz jakąś buntowniczkę z wyboru. to i dostajesz dla zasady. To po pierwsze, a po drugie jesteś dziewczyną i siedzisz na forum z samymi chłopakami w wieku dojrzewania. Choćbyś nie wiem co robiła i tak wzbudzasz zainteresowanie płci przeciwnej w wiadomo jakiej sferze. Tak było i jest z Tobą oraz z każdą inną użytkowniczką. I jak dobrze pamiętam - nigdy nie było wyjątków*. Żebyś była normalnie odbierana przez większość userów, to po prostu musisz na forum częściej siedzieć, jak i zwyczajniej się wypowiadać W WIELU TEMATACH. Wtedy za dotknięciem magicznej różdżki zupełnie się zmieni nastewienie innych wobec Ciebie. Zaczną Cię traktować jako swoją kumpelę oraz szanować Ciebie i Twoje poglądy. A przy okazji na PM znajdą się na dodatek adoratorzy (bo z tym też nie było wyjątków). Ty bedac dziewczyna masz po prostu z góry na starcie przejebane. :)

 

 

* I nie ukrywam, ze trollowanie poprzez napuszczanie mlodzikow na userki zawsze bylo smiesznym zajeciem. ;)

 

zapomniałeś jeszcze o tym, że musi zrobić jakąś grę.

Najlepiej niech dołączy do NightVision :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignis Jezu, ale moglam, to to zrobilam, rany.

 

Ty tutaj zgrywasz jakąś buntowniczkę z wyboru.

nie rozumiem ocb

 

 

To po co wyjechales tutaj z jakimis smetami o wartosciach innych niz wyglad, inteligencja, blebleble, skoro oni pisza o moich cyckach, to ja pisze o ich twarzach, rany. Moze to infantylne, ale nikt mi nie powie, ze nabicie miliona stron o jednym jest jakies dojrzale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
nie rozumiem ocb
Wypowiadasz się w specyficznych tematach, stosując specyficzne wypowiedzi. Vide cytat japanstacha i jak Cię postrzega - to sie nie bierze z nikad. Czy choć raz wzięłaś ostatnio udział większej dyskusji, stosujac bardziej rozbudowane wypowiedzi? Fakt, że teraz na gmclanie takowych tematów raczej nie ma, ale mimo wszystko... Ciężko to wytłumaczyć, ale np. podobnie było ze mną. Ja wchodzę na forum głównie w pracy, bo mam ciągle otwarte zakładki swoich stron, ale bardzo mało się ostatnimi czasy wypowiadam (wyjątkiem jest ten temat). Wielu ludzi z tegoż forum, których poznałem na żywo - zazwyczaj wyobrażało sobie mnie jako zimnego, sztywnego typa, co to trzyma wszystko w ryzach, a rzeczywistość okazała się zgoła inna i byli zaskakiwani moim prawdziwym charakterem. Morał: Jak dalej nie wiesz o co biega, to juz nie mysl o tym.

 

To po co wyjechales tutaj z jakimis smetami o wartosciach innych niz wyglad, inteligencja, blebleble, skoro oni pisza o moich cyckach, to ja pisze o ich twarzach, rany.
Po to wyjechalem, bo masz taki styl wypowiedzi, ze ciezko rozpoznac kiedy piszesz powaznie, a kiedy trollujesz a kiedy komus cisniesz for fun, a kiedy sie obrazasz. Uznalem, ze w danym momencie zaczelas pisac bardzo powaznie, to adekwatnie zjechalem z tonem. Jezeli sie mylilem, to trudno, nie bylo tematu.

 

Moze to infantylne, ale nikt mi nie powie, ze nabicie miliona stron o jednym jest jakies dojrzale.
A po co ma byc dojrzale. Przeciez czesc uzytkownikow pisala i cisnela FOR TEH LULZ. Nie doszukuj sie w takiej durnej wymianie zdan o cyckach jakiejs powagi i dojrzalosci. To jest gmclan przeciez...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignis Jezu, ale moglam, to to zrobilam, rany.

 

 

nie rozumiem ocb

 

 

To po co wyjechales tutaj z jakimis smetami o wartosciach innych niz wyglad, inteligencja, blebleble, skoro oni pisza o moich cyckach, to ja pisze o ich twarzach, rany. Moze to infantylne, ale nikt mi nie powie, ze nabicie miliona stron o jednym jest jakies dojrzale.

 

Dziab ogarnij

To tylko trolling

Nobody iz serious

 

Nie spinaj tak, bo bronisz sie jakbys na serio miala kompleksy. A mam nadzieje ze ich nie masz bo i po co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No właśnie... i co smieszniejsze - nieogarniety bedziom wyszedl na tym bardziej obronna reka, bo mimo ze juz tyle na niego pociskow w tym watku polecialo, to poczul sie do winy i jeszcze przeprosil dziaba na gg. Dziab, ucz sie od Bedzioma i nas teraz przeproś. ;)

 

 

Dobra, ja ide spac, bo jutro na rano do roboty, a trolling sie juz przejadl. Jutro tez wymyslcie jakis fajny temat robaczki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ona nie ma za co Was / nas przepraszać :)

Dobra, ja ide spac, bo jutro na rano do roboty, a trolling sie juz przejadl. Jutro tez wymyslcie jakis fajny temat robaczki. :)

spoko. Moja głowa jest pełna różnych pomysłów :D

 

<to nie na serio>

Dziab, daj swoje nagie zdjęcia spod prysznica, to będzie o czym jutro rozmawiać i przed czym się fapować :]

</to nie na serio>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No właśnie. Na tym forum poważni są tylko Gnysek i Ranmus. No i YXE (ale tylko w sprawie rygoru).

Co? Ranma zawsze trolluje

 

@Ranmus: Szkoda, że cie nie znam w realu D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...