Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Jak widac żebra, to mi nie pasuje, wręcz obleśne...

 

ze i tak w zyciu zadnej laski rodem z plejboja nie wyrwa, bo nie sa wystarczajaco twarzowi
No fajnie, tylko bierz pod uwage, ze wiekszosc gmclanowcow, to siusmajtki jeszcze, wiec w zwiazku z tym dorastaja, a przy tym zazwyczaj mezniejsza i przystojnieja, wiec zebys sie potem nie zdziwila. Zreszta laski rodem z plejboja nie zawsze patrza na twarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, tylko bierz pod uwage, ze wiekszosc gmclanowcow, to siusmajtki jeszcze, wiec w zwiazku z tym dorastaja, a przy tym zazwyczaj mezniejsza i przystojnieja, wiec zebys sie potem nie zdziwila. Zreszta laski rodem z plejboja nie zawsze patrza na twarz.

milionerem to tu chyba nikt nie jest, wiec i tak nie wyrwa, ja rozumiem, ze mali chlopcy jeszcze wydorosleja i zmeznieje, ale niektorzy tutaj sa juz dawno dorosli i nadal nie sa zbyt urodziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sa feeee

No. Jakby miały parę oczy zamiast sutków! Byłoby w porządku...

milionerem to tu chyba nikt nie jest, wiec i tak nie wyrwa, ja rozumiem, ze mali chlopcy jeszcze wydorosleja i zmeznieje, ale niektorzy tutaj sa juz dawno dorosli i nadal nie sa zbyt urodziwi.

To atak na moją osobę? :P Jeśli tak to mam dziewczynę. I powiem że całkiem ładną.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Dziab: Nie wiem czy w wyniku tego strollowanego wątku tak się wypowiadasz teraz czy mówisz całkowicie poważnie, według swoich przekonań. Co z tego, że nie są zbyt urodziwi? Oczywiście w pozyskaniu ładniejszej kobiety takim zawsze będzie trudniej ... słowo kluczowe - TRUDNIEJ, np. w podrywie na baletach. Jednakże jest przecież jeszcze charakter i takie cechy jak pewność siebie, inteligencja i humor. Kobieta widząc silnego faceta, w którym może znaleźć oparcie zazwyczaj wybierze takiego niż ładniejszego, niezdecydowanego lalusia. To samo się tyczy kobiet, niejednokrotnie mniej atrakcyjne są bardziej wartościowe niż puste laski i nie ma się o co spinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ?

Gadacie kilka stron o Dziab a Bedzioma parę razy zjechaliście :D

 

A w ogóle uczepiliście się do niej z powodu cycków. (Hmm .. Dziwnie to brzmi ale dobra :P)

 

(Nie, nie zarywam , po prostu mnie coś takiego drażni ale to moje zmartwienie :D )

 

I przez was się pogubiłem kto dał ostatnie zdjęcie :P

 

Ten w czarny włosach na kamieniach ( sorry ale nie chcę mi się szukać nicku ), przypominasz mi jednego kolesia z mojej szkoły :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakże jest przecież jeszcze charakter i takie cechy jak pewność siebie, inteligencja i humor.

Jakos nie zauwazylam, zeby takie wartosci choc troche was interesowaly. Skoro to naprawde sie liczy, to na chuj sie przyczepiliscie tych cyckow? Moze mam swietny charakter, jestem inteligentna, mam poczucie humoru, a to i tak wam nie przeszkadza w cisnieciu mi.

Chodzilo mi o to, ze ze swoimi twarzami raczej nie zainteresuje sie nimi zadna lala, jakiej by chcieli, jesli obchodzi ich tylko jakie kto ma cycki, a takie, ktore uwazaja swoj biust za najwiekszy atut nie leca na byle paszteta.

 

 

To samo się tyczy kobiet, niejednokrotnie mniej atrakcyjne są bardziej wartościowe niż puste laski i nie ma się o co spinać.

Ja jakos wyszlam z zalozenia, ze najatrakcyjniejsza dla was jest nie dziewczyna z ladna buzia, fajna osobowoscia czy z poczuciem humoru, a z wielkimi cyckami.

 

To pokazujecie, wiec napisalam tamto nie ogolnie o mniej urodziwych facetach, a konkretnie o tych wszystkich pieknisiach jezdzacych mi co drugi post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że tego w przeciwieństwie do biustu - nie pokazujesz na forum.

biustu tez nie pokazuje, nie moja wina, ze to jest jedyna rzecz na jaka zwracacie uwage. Sadzilam, ze wrzuca sie tu zdjecie, zeby pokazac swoja twarz, ale tego JAK WYGLADAM nikt nie skomentowal, wszyscy przyczepili sie jednego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...