Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online MMORPG


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, już nie będę poganiał mistrza :P Mam tylko pytanie co do rejestrowania kont. Jak dotąd nie dałeś żadnego linka do jakiejś strony, na której można się rejestrować, więc domyślam się, że rejestracja będzie odbywać się przez klienta, tak? Czy może masz zamiar dać linka do rejestracji razem z downloadem gry?

 

I jeszcze drugie pytanko: Jakie trzeba mieć łącze, żeby postać mogła się ruszyć z opóźnieniem najwyżej trzy sekundy(ach, ta radiówka :D) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 717
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie! Na rapidzie w żadnym wypadku. Od razu mi się zerwie połączenie, a ja potrzebuję pomocy jakiegoś programika wspomagającego pobieranie i możliwości wznawiania połączeń. Wal na http://mihd.net, naprawdę dobre. Kiedy wejdziesz na stronkę, kliknij u góry na "Flash uploader" - dzięki niemu możesz zobaczyć jakie są postępy w uploadowaniu. 501 MB to limit wielkości pliku, więc...

Pozdrawiam i polecam!

 

@down

Kto powiedział, że lepszy? Wszedłem do zakładki "Premium" i wyczytałem, że aby pobierać pliki z największą możliwą prędkością jaką możesz, trzeba takie konto wykupić. Na mihd.net nie ma takich limitów.

 

Co do MegaUploadu:

 

A mi sie kurde chce ściągać MU Toolbar, żeby sobie jeden plik pobrać... Poza tym jak już mówiłem połączenie może się zerwać i trzeba od nowa :/

 

Kubx:

 

A nie wspominałem, że mihd.net ma taką możliwość?

 

OFFTopic się robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy już myślicie gdzie umieścić ją, najpier to ona musi ujrzeć światło dzienne. A gdy gra się spodoba można ja umieścić na każdym z wyżej wymienionych uploadów, poza tym zależy ile sama gra bedzie miała mega...

 

żeby ujrzała światło dzienne to musi być gdzieś umieszczona chyba przecież XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jestem ciekaw jak bardzo wersja dzisiaj zaprezentowana bedzie odbiegać od finalnej.

 

 

Ja myślę raczej, że w wersji finalnej będzie po prostu więcej broni, ubrań i tym podobnych rzeczy, poza tym usunięte ewentualne bugi, bo jak oglądałem trailer to widać było od razu, że gra jest BARDZO dopracowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie pisać tak, jakbyście już grali w Almore, czyli co będziecie w niej robić, a czego nie będziecie, bo nawet nie wiecie co w niej można a czego nie można. Powtarzam jeszcze raz, to jest wersja testująca silnik online tej gry, nie oczekujcie cudów, bo cudów nie będzie, dopóki nie sprawdzi się gra.

 

Pozdro dla czytających ze zrozumieniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Almora jeszcze dzisiaj ruszy :/ już 20 wkońcu :(

 

Hyp. Myślę że Brek będzie chciał zrobić konkurencję DNF i wydanie Almory ogłosi w testamencie (za jakieś 60 lat).

 

W ogóle to ja mam wyłączność na posiadanie Haruhi w avatarze :/ (I gargamela, 20 mln. dolców nie na darmo poszło na licencje, i co że już nie mam i tak płacisz 10 tysiaków)

 

W ogóle to będzie Almora jak będzie! Niech ktoś zamknie ten temat i otworzy jak Borowik wyda :f.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za offtopa ale...

 

Ludzie uspokojcie sie i nie piszcie takich pierdol. Ja rozumiem, kazdy czeka az Almora bedzie do sciagniecia bo chce zagrac w cos naprawde cudownego - w prawdziwy hit. Ale nie musicie pisac tutaj takich farmazonow. Tez oczekuje tej gry ale az nie chce mi sie wchodzi do tego tematu i szukac w tym bajzlu czy autor tej gry przypadkiem czegos nie napisal...

 

Dajcie sobie na wstrzymanie i lepiej na rozluznienie zagrajcie sobie w mojego SoccerMana :jezor:

 

@Down:

Owszem moze napisali ale to co powiedzieli nie poskutkowalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło, Dangon, ale już parę osób napisało to przed tobą. :]

 

Ok, do momentu premiery biorę ten temat pod specjalny patronat i ostrzegam, że będę rozdawał warny.

 

Też to pisałem i jakoś nie zadziałało.

Tymon

 

Teraz połączymy nasze moce i zadziała. =]

Patrysław

 

Ja tu tylko sprzątam. <_<

Tymon

 

Odnoszę wrażenie, że jesteś niedowartościowany. :D

Patrysław

 

Nii. Tylko zmieszany z błotem. xD

Tymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi spokoju trochę. Gra niedługo się ukaże - dupy nie dam tym razem. Mam tu problem z serwerem, ale all is under fuckin controll. Ja też już chcę mieć to za sobą :) Ojciec zaczął SMSy czytać, bo ja juz nie mam czasu nawet się że tak brzydko powiem odlać...

 

Please be patient i nie spamować !! Nie pożałujecie, oj nieeee :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dupy nie dam tym razem.......że tak brzydko powiem odlać...

Hmmmm, kwestia gustu ;)

 

Ludzie-dajmy sobie luz, naprawdę. Zostawmy te cholerne komputery w spokoju z włączonym GMclanem. Raz na jakiś czas róbmy "refresh" i tyle :)

Nawiasem mówiąc, ten post Borka był potrzebny , bo inaczej wszyscy by poszli spać, ale skoro Borek zapewnia, że tym razem nie da ciała, to czekajmy...dla takiej gry warto czekać :thumbsup:

Komputery "łażą" cały dzień-wytrzymają i 1,5h...

 

Post w miarę sensowny. Zostawiam. =P To pierwszy taki.

Patrysław

 

Dziękuję, że doceniłeś mój kunszt i precyzję =)

 

Ależ proszę. ;)

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... ludzie a ja już mówiłem... nie czekajcie tak bezsensownie na tą grę. Zajmijcie się tym co robicie jak nie ma premiery almory xD. Wtedy czas szybciej leci i nikt nie pisze głupich postów i obejdzie się bez warna. Boro napisał że gra będzie więc nie ma się co denerwować. A z tymi miejscami na serwie to wogóle jakiaś bzdura... "zabraknie mi miejsca... ojej :(" Weście wy pomyślce najpierw zanim coś napiszecie :/.

 

Borek do przodu ^^ o odpisz mi na tego PMka jak będziesz miał chwilke ;)

Okej. Wystarczy. To ostatni post z takimi pouczeniami, było ich już wiele. Następne zostają kasowane, a autorzy dostają warny.

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK załatwiłem główne problemy, teraz to już z górki przygotowanie gry do wysłania na serwer :) Sorka za delay, ale ja też mam tutaj napięcie straszne, a widząc co się dzieje w tym temacie jestem jeszcze bardziej zdenerwowany i mylę litery :P. Jeszcze trochę panowie i gramy :D Dzięki, że jesteście ze mna ;)

 

Dziękuje również za liczne SMSy hehe jest tego sporo, mam nadzieje, że nie będzie ich tak dużo podczas startu - disconnecty itp.

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super - widzicie że jest już gotowe? Niestety ja muszę się na razie obejść smakiem, bo sprzęt mi się zepsuł a na kompie siostry nawet zwykła gra w gm'owego arkanoida staje się niezapomnianym przeżyciem. :/

 

Anway, liczę że gra wypali i zdobędzie sporo fanów. Na twoim miejscu poważnie bym myślał nad udostępnieniem programu serwera Almory - jak serwer nie wydoli wystarczy go przerobić na Lobby server i modlić się że ktoś będzie łaskaw postawić nawet najdrobnieszy serwerek.

 

N/C: Post nad moim jest w sumie oficjalnym komunikatem... przeczytaj go.

 

Ciach, ciach. Moderator nie śpi. :3

Tymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, na szczęście nas powiadomiłeś :)

Ja wczoraj, no dokładnie jeszcze dzisiaj wpatrywałem się w ekran do godziny 1 z kawałkiem, potem niestety sobie odpuściłem i poszedłem w kime :P

Mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj to skończysz :]

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...