Skocz do zawartości

2 world war


Micanser

Rekomendowane odpowiedzi

Chwilowo przestałem pracować na Soul, i postanowiłem w końcu zrobić mój dawny pomysł zrobienia gry przez multi. Wykorzystałem do tego przykład na którym kiedyś była zrobiona gra, która miała być zrobiona na wzór call of duty (sry żen nie pamiętam jak się ta gra nazywała i kto ją zrobił). http://www.gmclan.org/up863.html plik 2worldwar.rar

screengrymmo.jpg

Mam mały problem, poniewarz ten przykład był zorbiony z myślą o grach z widokiem od góry, ja natomiast próbuje przerobić go na gre z widokiem z boku (grafika ta sama co kiedyś w mojej strategii o 2 wojnie światowej). Wszystko działa jak powinno, po za tym, że gdy nawet stoję w miejscu, gracz przy innym kompie widzi mnie tak jakbym szedł w miejscu. Jeśli ktoś zna ten przykład, niech pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik silnikiem... Popracuj lepiej nad grafiką - ta jest bardzo nieładna + to sprite'y z advanced wars bodaj. Postacie nie pasują do drzewek no i drzewka nie mają cieni.

 

Najlepsze enginy nie pomogą jeśli gra nie bedzie fajna i przynajmniej choć odrobinę przyjemna dla oka. Zwłaszcza, że konkurencja na poly takich online'owych strzelanek jest ogromna.

 

No i...

poniewarz

pisze się przez ż

 

:D pała z polaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...