Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Gdzie świętować urodziny GMCLANu   31 użytkowników zagłosowało

1. 1. Gdzie świętować urodziny GMCLANu

• Warszawa (bo w centrum)
      • Szczecin (bo tam mieszka Ranma i narodził się GMCLAN)

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować. Zobacz temat
Czereszewski

Total Wojna !!!

Rekomendowane odpowiedzi

cze z gury przepraszam za swoj ostatni wybryk z siusiakiem. dostalem bana ale postanowilem sie poprawic i zrozumiec troche gma wienc zrobilem swoja piewrsza gre o zolniezu. Tytuł total wojna:  Gatunekstrzelnaka:  Opisno to jestes zolniezem i chodzisz i zabijasz niemcuw gra gra w 2 wojnie swiatowej i jest bardzo brutalna: Download: http://gmclan.org/up17990_4_Total_Wojna.html Rozmiar pliku:1mega  Autorzy:

Programowanie:ja
Fabuła:ja
Grafika:ja

Muzyka:ja
Screeny: skrein.jpg
  • Przesada (-1) 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ekstra bardzo fajna gra super mi sie gralo i ta scena ze strzaleniame super sie strzela czu myślisz nad kontynuacją jakoąś pozdr ps d ługo robiłeś grafy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dawno czegoś takiego nie widziałem :D Całość po prostu posysa, ta grafika, ta adrenalina, kiedy czujesz na plecach oddech swoich adwersarzy, fabuła wciągająca, wielowątkowa, z wieloma nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Gra trzyma w napięciu od samego początku do końca. Widać, że rodzi nam się nowy talent. Oby więcej takich :)

P.S. Czy dźwięk umierania przeciwnika nie wydaje Wam się podejrzany ? :D Może to ja mam jakieś włochate myśli xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja się bardzo cieszę, że ktoś potrafi robić jeszcze gorsze gry ode mnie.

1/10

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od dawna czułem niedający się zaspokoić niedosyt. Gry komputerowe nie bawiły mnie już tak jak kiedyś. Próbowałem zagrać w DOOMa - spoko, ale to nie do końca to. Próbowałem zagrać w Grand Theft Auto V - brakuje jakiegoś je ne sais quoi. Próbowałem nawet w Pasjansa! - wszystko na próżno! Już byłem gotów wyrzec się gier, choć serce ściska żal... I wtedy zagrałem w Total Wojnę.

I wyrzuciłem komputer przez okno.

Trollgry trzeba umieć robić, a tu nawet nie bardzo jest się z czego śmiać. Autorze - siadaj, odpalaj Seida czy Pac-Man Revenge, i zobacz, jak to robią fachowcy!

• Super (+1) 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ten moment jak więcej czasu ci zajmuje zchujowienie gry bo wychodzi za mało trollerska :poster_oops:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta