Skocz do zawartości

15 lat GMCLANu - świętujemy ?


gnysek

Gdzie świętować urodziny GMCLANu  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie świętować urodziny GMCLANu

    • Warszawa (bo w centrum)
    • Szczecin (bo tam mieszka Ranma i narodził się GMCLAN)

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Dokładnie, powinieneś się poczuć zobligowany do przyjścia :D Wiadomo przecież jak to do tej pory wyglądało, po prostu się przyjeżdzało i szło gdzieś na piwo, nie raz nie dwa tak było i nic nie rezerwowaliśmy. Nie będziemy przecież z tego robić komunii z rosołkiem i tortem o 14:00 ;)

Kto pamięta jak parę dzbanków piwa w Sfinksie w poznaniu obaliliśmy ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie wiem czy pojawie się w którejkolwiek lokacji, bo trochę się dzieje u mnie i mogę tego nie zmieścić w czasie, ale jakbym już miał wybierać z dwojga złego, to Warszawa jest dużo lepszą opcją. Przynajmniej to centrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2017 o 09:52, Tymon napisał:

Tzn. co? Bo widzę, że niezależnie od miasta należy załatwić te same rzeczy. ;)

Ale tutaj już mamy kogoś kto mówi że tym się zajmie. Mnie.

 

A jeżeli chodzi o PGA to trzeba już się ogarniać. Już widzę że nie będę mieć czasu na spotkanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
22 minuty temu, Threef napisał:

Ale tutaj już mamy kogoś kto mówi że tym się zajmie. Mnie.

 

A jeżeli chodzi o PGA to trzeba już się ogarniać. Już widzę że nie będę mieć czasu na spotkanie. 

 

Na PGA się widzimy na piątkowej imprezie, czy nie ? :)

 

 

Jedyne wymaganie co do urodzin GMCLANu moim zdaniem, to jest polecenie jakiegoś lokalu na 10-15 osób żeby wygodnie usiąść razem, żeby piwo nie kosztowało 15zł i zadzwonić i zarezerwować. That's all. Nocleg jakiś itp. to każdy w swoim zakresie. Osobiście polecam schronisko młodzieżowe, spaliśmy tam raz przy okazji Szczecin Games Show. Co prawda łóżka piętrowe, ale chyba więcej nie potrzebujemy żeby na piwie się spotkać ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, gnysek napisał:

Na PGA się widzimy na piątkowej imprezie, czy nie ? :)

Tak. Jakby ktoś nie potrafił wejść w piątek na imprezę to ma dzwonić. W końcu to moja firma tę imprezę organizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2017 o 10:07, Ranmus napisał:

Ale władowanie w ankietę Szczecina, bo tam mieszkam ja, bez jakiejkolwiek konsultacji ze mną i uprzedzenia o tym, było conajmniej nietaktowne, bo reszta sobie może pomyśleć, że to ja zaproponowałem. A ja ostatnio cierpię na chroniczny brak czasu i ciężko mi w ogóle myśleć o takich tematach, a tu nagle poczułem się do czegoś zobligowany..

 

 

A może ja też bym wpadł... :)

 

Gratulacje rocznicy! - jakoś tak przelatywałem bokiem i wpadłem odwiedzić dawne "śmieci". Dobrze, że login jeszcze działa.

 

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A dziękujemy @Buziol miło że wpadłeś i pokazałeś, że żyjesz. Kogo jak kogo, ale Ciebie bym się tutaj już nie spodziewał. ;) Co zaś się tyczy rocznicy, to ja bym mimo wszystko z listopada (ciężki okres, ujowa pogoda itd.) przesunął o około pół roku i zorganizował na wiosnę. Wtedy będzie większa szansa, że i ja się pojawię, no i więcej czasu na poważniejszą organizację. Został ponad miesiąc, a to malutko czasu. A tak to na spokojnie pomyślimy o noclegach itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoj tam mi też jest miło, fajnie widzieć, że coś (a nawet więcej) pozostało po dawnych czasach.

Tak przy okazji ja prawie co roku jestem na Retro Compie w Gdańsku na politechnice. Może to jest dobra propozycja? Nie wiem.

 

 

Może przy okazji się ktoś będzie chciał pojawić.

http://retrokomp.org/?page_id=1610&lang=pl_PL

 

(jak nie ten temat - mogę utworzyć nowy we właściwym dla niego miejscu)

screen_038.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • Administratorzy

Wznawiam temat. Może przy okazji Pixel Heaven ? Wtedy praktycznie wypada też 15 lat jak istnieje hmt.pl, więc dla mnie to jest osobiste święto (15 lat programowania w ogóle). 8 - 10 czerwca, byśmy napadli jakiś Padbar albo inną grową imprezownię w której nie ma afterparty PH akurat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...